alexametrics
دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹ برابر با ۰۴ جمادى الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۱۷ ژانویه ۲۰۲۱ میلادی
تفاوت بین لیزر موهای زائد برزیلی و بیکینی چیست ؟
3
زمان مطالعه: 5 دقیقه
برزيلين يا ليزر موهاى زائد بيكينى كدام براى شما بهتر است؟ در ادامه با ما باشید .

لیزر موهای زائد بیکنی یا برزیلی ؟

بسیاری از خانم ها تفاوت بین لیزر موهاى زائد بیکینی و برزیلین را نمی دانند. این دو روش به هم شبیه هستند ، بنابراین از نظر فهم کمى باعث سردرگمی می شود.

خط بیکینی کجاست ؟

منطقه ای که خارج از خط شورت قرار دارد خط بیکینی در نظر گرفته می شود.

روش لیزر موهای زائد با خط بیکینی معمولاً حداکثر سه اینچ فراتر از این خط را پوشش می دهد ، و از بی عیب و نقصی در شورت یا بیکینی اطمینان می دهد.

همچنین اغلب به بعضی از قسمت هایی که لباس زیر آن را پوشانده است ، مانند قسمت های لُب و قسمت بالای ناحیه ى شرمگاهى، توجه می کند ، اما این مربوط به تقاضاى مراجعه کننده است.

روش لیزر برزیلى موهای زائد

روش لیزر موهای زائد با لیزر برزیلین مساحت بیشتری نسبت به درمان بیکینی دارد ، زیرا شامل قسمتهای لُب و مناطق اطراف آن نیز می شود.

در این نوع لیزر فرد را کاملاً لخت می کنند، اما غالباً افرادی که درمان برزیل را انتخاب می کنند ، موظفند موهای ناحیه ى شرمگاهى را شیو نشده باقى بگذارند.

در هر گزینه مى توانید متناسب با آنچه مى خواهید مورد درمان قرار بگیرید.

تا چه میزان می خواهید از رفع موهاى زائد خوددارى کنید ؟

همه خانم ها می دانند که ناحیه بیکینی یکی از نواحى است که رفع موهای زائد آن کار دشوارى است زیرا به نظر می رسد که اکثر روشهای رفع موهاى زائد باعث ایجاد مشکلات بیشتر مى شود.

لیزر موهای زائد در خط بیکینی ، ظاهری صاف و بی عیب و نقص ایجاد می کند و مانع از رشد مجدد موهاى زائد مى شود از طرفى برخلاف سایر روش هاى رفع مو باعث سوزش پوست نمى شود.

افرادی که از روش لیزر موهاى زائد را انتخاب میکنند، همچنان باید بدانند که پس از انجام جلسات درمانى نیز نواحى لیزر شده نیاز به مراقبت اندکى نسبت به قبل دارند امّا اگر روش لیزر برزیلى را انتخاب کرده باشید ، تمام موهای ناحیه شرمگاهى به طور دائم زدوده خواهد شد.

لیزر موهای زائد بیکنی یا برزیلی؟

هدف شما چیست ؟

آیا به دنبال این هستید که به راحتی موهای رشد یافته در خط بیکینی خود را کاهش داده و از سوزش ناشى از تیغ خلاص شوید؟

آیا به دنبال این هستید که زمان کمترى صرف شیو کردن کنید و مطمئن باشید زمانى که در ساحل دراز کشیدید ، جایی را از دست ندادید؟ مطمئنا لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی برای شما بهترین گزینه است.

آیا به دنبال این هستید که هرگز نگران شیو کردن نباشید و هزاران تومان در سال براى روش هاى دیگر رفع موهای زائد صرفه جویی کنید؟

آیا به دنبال از بین بردن دائمی موهای زائد ، سوزش تیغ ، عرق کردن و سایر تحریکات هستید؟ آیا به دنبال داشتن پوستی بی عیب و نقص نه تنها در لباس شنا بلکه در شرایط کاملا برهنه هستید؟ بنابراین ممکن است روشهای رفع موهای زائد با لیزر برزیل براى شما مناسب باشد.

موهایی که اغلب فراموش می کنید لیزر کنید

همه ما شاهد این مسئله بوده ایم که هنگام شیو کردن قسمت هایى از بدن فراموش مى شود.

از طرفى ، همه ما این معضل را داریم که تیغ ها به اندازه کافی قابل انعطاف نیستند که بتوانند براى همه ى نواحى بدن استفاده شوند ، و این باعث می شود که ما به طور کامل از این ناحیه بگذریم یا خطر خونریزی گسترده داشته باشیم.

این مسئله می تواند مربوط به یک تار موی تیره در ران داخلی یا لگن باشد دقیقا همین نواحى هستند که مراجعین می خواهند مطمئن شوند کاملا از موى زائد زدوده مى شود.

فرم بدن بانوان باهم متفاوت است و این تفاوت مربوط به نواحى پایین بدن مى شود.

اگر هر بار که در حال اصلاح کردن هستید خود ناحیه اى از بدن را زخمى کنید به این نتیجه مى رسید که در کدام قسمت نیاز به لیزر دارید و این در تصمیم گیرى براى انتخاب روش لیزر به شما کمک میکند.

نتیجه :

اگر هنوز نمی توانید بین رفع موهای زائد به روش خط بیکینی و روش حذف موهاى زائد برزیلى تصمیم بگیرید ، توصیه می شود که مطالب گفته شده را مطالعه کنید زیرا شما میتوانید در صورت تغییر نظر می توانید به عقب برگردید و روش هاى درمانى بیشترى را براى رفع موهاى زائد به کار بگیرید.

بسیاری از خانمهایی که نگران درد احتمالی هستند ، ابتدا بخش دیگری از بدن مانند زیر بغل یا پاها را انتخاب می کنند. هنگامی که اطمینان یافتند که در هر جلسه لیزر درد کمی وجود دارد ، به اندازه کافی احساس راحتی می کنند که منطقه بیکینی خود را تحت درمان قرار دهند.

پس از اتخاذ تصمیم خود ، وقت آن است که کلینیک لیزر را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. از آنجا که با یک منطقه حساس بدن سر و کار خواهید داشت ، بهتر است به یک تکنسین پزشکی که دارای مجوز معتبر است مراجعه کنید. با انتخاب متخصصان آموزش دیده پزشکی ، بهترین روش لیزر مناسب متناسب با نوع و رنگ پوست خود انتخاب خواهید کرد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits