دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۰۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۲ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
مزایای تزریق چربی به صورت
3
زمان مطالعه: 9 دقیقه
تزریق چربی روشی است که حجم از دست رفته صورت را برای کاهش چین و چروک، بهبود اسکار و کانتور صورت بازیابی می کند. در این روش که به نام انتقال چربی نیز شناخته می شود، چربی از یک قسمت بدن برداشته شده و به صورت تزریق می شود.

تزریق چربی به صورت

یکی از مواردی که بسیاری به آن توجه ویژه دارند را می توان زیبایی صورت دانست که در این باره می توان گفت: تزریق چربی به صورت سبب خواهد شد که صورتی زیبا داشته باشید.

در نظر داشته باشید که تزریق چربی به صورت مسبب یک دست شدن صورت شما شده و زیبایی را به شما هدیه خواهد داد.

تزریق چربی به صورت به گونه ای می باشد که پزشک چربی را از بخش های دیگر بدن شما تخلیه نموده و به بخش هایی از صورت شما که به چربی نیاز دارد تزریق خواهد نمود.

در نظر داشته باشید که باید قبل از عمل با مزایا و معایب تزریق چربی به صورت آشنایی داشته باشید. تزریق چربی به صورت با استفاده از دستگاه های روز دنیا انجام می شود.

همچنین در برخی موارد مشاهده شده که تزریق چربی به صورت دستی نیز انجام می شود. میزان هزینه تزریق چربی به صورت را نمی توان نادیده گرفت.

چرا که ممکن است جهت این عمل مبلغ بالایی از شما درخواست شود.

اما در حالت کلی نمی توان هزینه های این عمل را در قبال مزایای بسیاری که دارد بالا دانست. تزریق چربی به گونه ای می باشد که چربی از درون لوله ای باریک که کانولا نام دارد به محلی از صورت که به چربی نیاز دارد تزریق خواهد شد.

تزریق چربی به صورت

همه چیز در مورد تزریق چربی به صورت

مزایای تزریق چربی به صورت

اگر بخواهیم به مزایا و معایب تزریق چربی به صورت اشاره ای داشته باشیم در بررسی آن می توان گفت که مزایا و معایب تزریق چربی به صورت بیشتر دارای مزیت خواهد بود تا معایب.

یکی از مهمترین مزایای تزریق چربی به صورت را می توان زیبایی بخشیدن به صورت دانست که سبب تغییر چهره صورت شما خواهد شد و به عبارتی می توان گفت جوانسازی پوست انجام می دهد.

در نظر داشته باشید که این عمل هیچگونه حساسیتی در فرد ایجاد نخواهد نمود.

چرا که چربی از بدن خود فرد خارج شده و به بخش دیگری تزریق خواهد شد. از جمله مزایا و معایب تزریق چربی به صورت را می توان به نیاز نداشتن به استراحت اشاره کرد.

به گونه ای که پس از مرخص شدن از بیمارستان می توانید اعمال روزمره خود را انجام دهید.

صورت شما ممکن است در ابتدا مقداری ورم داشته باشد اما به دلیل طبیعی بودن چربی این حالت بیش از 48 ساعت ادامه نخواهد داشت و بافت اولیه صورت شما باز خواهد گشت.

از جمله دیگر مزایا و معایب تزریق چربی به صورت می توان به جذب چربی اضافی اشاره کرد. پس از اینکه تزریق چربی پایان یافت می توان چربی ها را به صورت مورد نظر شکل داد.

فواید تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد

تزریق چربی برای چه افرادی و کدام نواحی مناسب است ؟

هر عمل زیبایی با خود عوارضی را به همراه دارد برای جوانسازی صورت با پر کردن قسمت هایی از بدن معمولا از تزریق ژل یا تزریق چربی استفاده می کنند.

در عمل پیوند چربی، چربی را از قسمت‌هایی که مازاد چربی دارند همانند قسمت بیرونی ران، انتقال می‌دهد و آن را در قسمت‌هایی تزریق می‌کند که ممکن است حجم پایینی داشته باشند که شامل صورت، دستان، سینه یا کفل می‌باشند.

این عمل ایمن، ماندگار و مناسب منجر به نتایج با ظاهر طبیعی می‌شود. هر ساله، هزاران نفر متحمل پیوند موفق چربی می‌شوند و از نتایج آن خرسند می‌باشند.

زمان مناسب انتقال چربی به صورت

اگر بنظر می‌رسد که قسمت‌هایی از صورتتان چروک شده و فرورفته می‌باشد.

اگر تمایل به اصلاح دائمی و نه اصلاح با پرکننده‌های موقت دارید.

اگر تمایل دارید تا کانتور بدن خود را بهبود بخشید، زخم‌ها را اصلاح کنید، تورفتگی‌های بدن را پر کنید و دستان و صورت خود را احیاء کنید.

برای استفاده در بازسازی سینه، برای پرکردن بی‌قاعدگی‌های کانتور یا پنهان کردن علائم مشخص ایمپلنت‌های سینه تزریق چرب می تواند موثر واقع شود

فواید و عوارض تزریق چربی به صورت

کاهش ورم صورت بعد از تزریق چربی

چه افرادی کاندید مناسبی برای تزریق چربی هستند

هدف پیوندزنی چربی، اضافه کردن یا پر کردن قسمت‌های با حجم ناقص است. قسمت‌های عموما پیوند زده‌شده یا تزریق‌شده شامل دست‌ها، صورت، تورفتگی‌های پوست و سینه و کفل می‌باشند.

البته، شما بایستی دارای محل‌های اهداف کننده باشید که از آنها بتوان چربی را برداشت کرد. مهم است که هیچگونه مشکلات گردشی از بیماری یا استعمال دخانیات نداشته باشید.

تزریق چربی به صورت

اگر شما دارای فرورفتگی صورت مانند خطوط خنده، خطوط لبخند و پنجه کلاغ داشته باشید، چربی را می‌توان از شکم، ران یا دیگر قسمت‌ها برداشت و در صورت شما تزریق کرد.

زخم‌های جوش و قسمت‌های فرورفته‌ی صورت، لب‌ها و گونه‌ها را نیز می‌توان پر کرد.

جراح پلاستیک حتی می‌تواند از چربی پیوند زده استفاده کند تا خطوط بین بینی و دهان شما را به حداقل رساند، تورفتگی‌‌های پوست و چروک‌های پیشانی را اصلاح کند.

با دیدن عکس تزریق چربی به صورت، فیلم تزریق چربی به صورت می توانید عملکرد این کار را ببینید.

بزرگ‌ سازی سینه

اگر افزایش اندکی در اندازه سینه‌ی خود را تمایل داشته باشید، کاندید خوبی برای پیوند چربی به سینه می‌باشید اما سینه‌های شما بایستی شکل خوب و رنگ پوست خوبی داشته باشند.

اگر پوست ضعیف، سینه‌های انحنادار داشته باشید یا افزایش زیادی در اندازه سینه بخواهید، بزرگ‌سازی سینه با انتقال چربی مناسب شما نیست.

مشکل تنها استفاده از چربی برای ارتقاء سینه در حصول حجم زیاد چربی وجود دارد.

بزرگ‌ سازی سینه با تزریق چربی

مراقبت های لازم بعد از تزریق چربی به صورت

ایمپلنت‌های سینه بعلاوه‌ی پیوندزنی

اگر شکل سینه‌ی شما نیازمند بهینه‌ سازی در طول عمل ایمپلنت سینه است؛ پیوندزنی چربی ممکن است مفید باشد.

اگر شما دارای بی‌نظمی‌های سینه پس از انجام بزرگ‌ سازی سینه با ایمپلنت داشته باشید، این بی‌نظمی‌ها را می‌توان با چربی پر کرد تا کانتور روان و شکل بهینه‌ای تولید کرد.

فواید و عوارض تزریق چربی به صورت

مراحل تزریق چربی

بازسازی سینه با استفاده از پیوند چربی

اگر شما نواقص سینه به دنبال سرطان سینه دارید، پیوند چربی روش موثری برای پر کردن این نواقص می‌باشد.

تزریق چربی نیز انتخابی برای مجموع بازسازی سینه به دنبال جدا کردن پستان است با این حال به منظور حصول حجم سینه‌ی کافی، این امر معمولا یک فرایند چند مرحله‌ای است که حداقل نیازمند چهار عمل پیوند چربی می‌باشد.

بزرگ سازی کفل با پیوندزنی چربی

بسیاری از افرادی که تمایل دارند کفل پرتر و گردتری داشته باشند، متمایل به «بالا بردن باسن برزیلی» می‌باشند که از انتقال چربی برای ارائه کفل انحنادار تری بدون استفاده از ایمپلنت استفاده می‌کند.

جوانسازی دست با پیوند چربی

پیوند چربی در دست‌ها امری موثر برای افزایش حجم و از بین بردن قسمت‌های چروک‌دار، پوشش‌دادن رگ‌ها و تاندون‌ها و بهبود کیفیت پوست با گذر زمان می‌باشد.

اگر شما سلامت عمومی خوبی دارید، نگرش و انتظارات واقع‌گرایانه‌ای دارید، به احتمال قوی کاندید خوبی برای این عمل باشید.

فواید و عوارض تزریق چربی به صورت

تزریق چربی صورت چگونه انجام میشود ؟

مراحل پیوند چربی

اولین قدم در تزریق چربی به صورت جمع آورری سلول های چربی از ناحیه اهدا کننده است.

ناحیه اهدا کننده باید دارای بافت چربی اضافه باشد. سلول های چربی معمولاً از اطرف شکم یا ران برداشته می شوند.

لیپوساکشن تامسنت موثرترین روش برای جمع آوری سلول های چربی و حفظ یکپارچگی آن ها برای انتقال است. پس از جمع آوری، سلول های چربی برای حذف ناخالصی ها، فرآوری شده و برای تزریق آماده می شوند.

در طول مرحله تزریق، جراح شما با دقت سلول های زنده چربی را در ناحیه هدف قرار می دهد. این کار با سوزن یا کانولای کوچک انجام می شود.

تزریق چربی همراه با روش های دیگر مانند بوتاکس یا درم ابریژن نتایج شگفت انگیزی ایجاد می کند.

هنگامی که این روش های تهاجمی با هم ترکیب می شوند، بدون نیاز به ریکاوری طولانی مدت و ایجاد زخم، نتایج تاثیرگذاری را فراهم می کنند. تزریق چربی به سینه ، باسن ، روی دست و واژن هم انجام می شود .

ریکاوری و نتایج تزریق چربی

اغلب افراد بلافاصله پس از انتقال چربی بهبود در ظاهر خود را مشاهده می کنند.

سلول هایی که با موفقیت منتقل شده اند موجب افزایش حجم فرورفتگی های صورت، بهبود چین و چروک ها یا اسکارها و افزایش تولید کلاژن برای ایجاد نتایج طولانی مدت می شوند.

با گذشت زمان و افزایش تولید کلاژن، نتایج تزریق چربی بیشتر می شوند.

اگرچه هیچ چیزی نمی تواند فرآیند افزایش سن را به طور کامل متوقف کند، تزریق چربی می تواند ظاهری جوان تر و شاداب تر برای شما فراهم کند.

پیوند چربی می تواند اسکارها، خطوط و چین و چروک عمیق صورت را از بین ببرد.

این روش همچنین برای افزایش حجم صورت نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پس از درمان، از کانتور هموارتر صورت و ظاهری جوان لذت خواهید برد.

بیشتر بخوانید :

همه چیز در مورد تزریق چربی به لب

مزایای تزریق چربی به سینه برای تغییر سایزاین مطلب چقدر مفید بود ؟
2.7 از 5 (3 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits