دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
آشنایی با فواید مصرف شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی)
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) شامل مجموعه ای از سورفاکتنت های مؤثر و ملایم در کنار هم است به طوری که خاصیت شویندگی خوب و در عین حال ملایم بودن، در این مجموعه به خوبی وجود دارد.


معرفی شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی)

شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) شامل مجموعه ای از سورفاکتنت های مؤثر و ملایم در کنار هم است به طوری که خاصیت شویندگی خوب و در عین حال ملایم بودن، در این مجموعه به خوبی وجود دارد. به طوریکه حتی شستشوی روزانه با این شامپو نیز هیچگونه مشکلی از نظر خشکی یا خارش بدن ایجاد نمی نماید و افرادی با پوست خشک نیز میتوانند به راحتی از این شامپو جهت شستشوی بدن استفاده نمایند.

وجود مواد نرم کننده و مرطوب کننده در این شامپو باعث میشود تا پوست پس از شستشو نرم و لطیف باشد و در فرد احساس آرامش و تازگی ایجاد گردد. وجود نمک دریایی، عصاره جلبک دریایی و نیلوفر آبی که همگی از آب منشا گرفته اند و دارای یک هارمونی انرژی زای طبیعی هستند باعث ایجاد حس طراوت و آرامش درفرد میشوند به علاوه آنکه به رفع بوی بد عرق کمک میکنند و پوست را از اثر سوء آلودگیهای محیطی مثل آلایندهها و دود سیگار حفظ مینمایند.

وجود مقادیر زیادی از مواد حیاتی در نمک دریایی باعث تقویت پوست و بالا بردن قدرت دفاعی پوست میشود. اسانس آرامش بخش این شامپو که یادآور بوی دریاست به طور هماهنگ با مجموعه بالا باعث ایجاد حس آرامش (relaxation) در فرد می گردد و در رفع خستگی و استرس روزانه نقش بسزایی دارد.

ویژگیهای شامپو بدن سینره

  • ایجاد پاکیزگی، شادابی و طراوت با رایحه ای آرامش بخش
  • مناسب جهت شستشوی روزانه بدن بدون ایجاد خشکی در پوست
  • حاوی عصاره نیلوفر آبی، ویتامین E و مواد مرطوب کننده جهت حفظ لطافت و نرمی پوست
  • حاوی نمک دریایی جهت ایجاد شادابی و طراوت در پوست و رفع خستگی
  • فاقد مواد صابونی و محرک

شامپو بدن

مزایای مصرف شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی)


بکاربردن صابون یا شامپو برای شستشوی بدن فرق زیادی ندارد، تمامی شوینده ها اثر یکسانی روی پوست می گذارند. این محصولات در کنار کثیفی و باکتری ، باعث از بین رفتن چربی طبیعی پوست می شوند.

اکثر صابون ها و شامپوهای بدن باعث از بین رفتن چربی هایی می گردند که پوست را به صورت طبیعی مرطوب نگه می دارند ، به همین خاطر پوست خشک می گردد. برای رفع این مشکل، استفاده از فرآورده های حاوی مرطوب کننده حائز اهمیت است. اکثر شامپو بدن ها، سطحی از مواد مرطوب کننده را برروی پوست ایجاد می کنند که جایگزین چربی از دست رفته ی پوست می شود.

برعکس چیزی که در تبلیغات تلویزیونی مشاهده می کنید، برای نظافت پوست، احتیاجی به حجم زیاد کف صابون ندارید. در حقیقت مناسب ترین انتخاب برای شما دوری از کف صابون است، علی الخصوص اگر برای خشکی پوست خود نگران باشید.

شوینده های غیرصابونی، که کف ایجاد می کنند، مقدار ناچیزی از چربی طبیعی پوست را، با خود می برند، به همین خاطر کمتربا خشکی پوست مواجه می شوند. با گزینش صابون های مناسب برای پوست های حساس و استعمال لوسیون بدن بعد از حمام، زمانی که پوست هنوز خیس است، می توانید از خشکی زیاد آن، جلوگیری کنید. با این روش رطوبت پوست را نگه داشته و چربی آن را باز می گردانید.

شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) یکی از محصولات عالی شرکت سینره است که بدون هیچ تحریک پوستی یا ایجاد خشکی در پوسا باعث شادابی پوست بدن می شود. خواص ترکیبات موجود در این شامپو در ادامه مقاله ذکر شده است.

کمپلکس گیاهان دریایی

شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) حاوی کمپلکس گیاهان دریایی است .این کمپلکس به دلیل اشعه uv که دارد از گشاد شدن عروق جلوگیری میکند و باعث بهبود جریان خون در رگها و اکسیژن رسانی همچنین باعث جلوگیری از تخریب کلاژن پوست می شود.

پلی کواترنیوم 10

شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) حاوی پلی کوآترنیوم 10 است . این ماده پلی مری کاتیونی به صورت کمپلکس می باشد که از ئیدروکسی اتیل سلولز مشتق می گردد. این ترکیب حالت دهنده بسیار خوبی می باشد. خاصیت چسبندگی به مو دارد و یک فیلم پوششی محافظ بر روی مو تشکیل می دهد. همچنین باعث رطوبت رسانی به مو گشته و سبب شانه خوری بهتر مو در حالت خیس و خشک می گردد. از شکنندگی مو جلوگیری نموده و براقی و شفافیت مو را افزایش داده و باعث حالت ابریشمی مو می گردد. در مورد موهای مجعد و خشک، باعث حالت پذیری بهتر آنها می گردد و از ایجاد الکتریسیته ساکن و پرواز موها جلوگیری می نماید.

ویتامین E

شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) حاوی ویتامین E است .این ترکیب به عنوان یک آنتی اکسیدان طبیعی شناخته شده است. ویتامین E به راحتی به داخل پوست نفوذ کرده توسط پوست جذب می شود و باعث کاهش تخریب ناشی از اشعه UV می شود. زیرا این ترکیب رادیکالهای آزاد اکسیژن را به دام انداخته و از پراکسیداسیون چربی ها در اثر اشعه UV جلوگیری می نماید. همچنین خصوصیات تشکیل لایه محافظ بر روی پوست و مو را داشته و باعث رطوبت رسانی به پوست نیز می شود.

دکسپانتنول

در ترکیب شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) دکسپانتنول بکار رفته است. این ماده یکی از ویتامین های گروه B می باشد که براحتی به داخل پوست و فولیکول مو و ناخن نفوذ می کند. این ماده در بدن به پانتوتنیک اسید تبدیل شده و در سنتز کوانزیم A به کار می رود. دکسپانتنول سریعاً از پوست جذب شده و به لایه های عمقی پوست می رسد. دکسپانتنول قدرت پیوند با آب را داشته و آب را درون پوست نگه می دارد. این ماده نوسازی سلولها را افزایش داده و ترمیم پوست در اثر سوختگی ، اگزما و غیره را سرعت می بخشد. دکسپانتنول خارش و التهاب پوست را کاهش داده و باعث لطافت و نرمی پوست می گردد.

نمک دریا

شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) حاوی نمک دریاست. نمک دریایی یک شگفتی طبیعی است که فواید بسیاری دارد. این مادهٔ طبیعی اخیرا محبوبیت زیادی برای اضافه شدن به محصولات آرایشی پیدا کرده است چون برای حفظ سلامت پوست و مو مناسب تشخیص داده شده.نمک دریایی نه تنها لایه برداری فوق العاده است، بلکه برای سم زدایی پوست از مواد مضر نیز عالی ست! نمک دریایی مواد سمی و مضر را از سطح پوست بر میدارد و پوستی زیبا و نرم بر جای می گذارد.نمک دریایی حاوی کلسیم بالایی است که برای پاک کردن منافذ مسدود پوست بسیار مفید فایده است

نیلوفر آبی

عصاره نیلوفر آبی یکی دیگر از ترکیبات موجود در شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) است. نیلوفر آبی نام یک تیره از گیاهان است. بیشتر گونه‌های آن دارای برگ‌های دایره‌وار، موم‌اندود و شناور در سطح آب بوده که دمبرگ‌های بلندی دارند. این دمبرگ‌ها دنباله ساقه‌های ضخیم و درشت این گیاه است که درون گِل کف آبگیرها یا دریاچه‌ها می‌خزد. گُل‌های خوش‌نمای این گیاه که روی سطح آب یا کمی بالاتر از آن می‌روید در امتداد ساقه‌های بلند زیرزمینی آن قرار دارد.

شوینده بدن

روش مصرف شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی)

جهت استحمام مقدار مناسبی از ژل را به کمک پارچه (لیف) یا اسفنج با آب مخلوط کرده و از کف حاصل جهت شستشوی بدن استفاده نمایید. برای relaxation حدود یک فنجان از ژل شستشوی بدن را در آب وان ریخته و به مدت حداقل 10 دقیقه درون آن قرار گیرید سپس ژل را از روی بدن آبکشی نمایید.

توصیه ها برای مصرف شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی)

  • شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) را از مراکز معتبر و داروخانه ها تهیه کنید.
  • شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) را می توان برای شستشوی روزانه استفاده کرد.
  • شامپو بدن سینره (فاقد مواد صابونی) را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.

separator line

بیشتر بخوانید:

آشنایی با مزایای شامپو بدن سینره مخصوص خانم‌ها

معرفی شامپو بدن مخصوص آقایان سینره

معرفی ۱۰ شامپوی صورت و بدن با تاثیر بینظیر در طراوت پوست

separator lineاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits