فواید مصرف لوسیون بدن عصاره شیر سی گل

۲,۰۱۵
۰
۰
شنبه, ۰۳ فروردين ۱۳۹۸ ۱۶:۱۰


معرفی لوسیون بدن عصاره شیر سی گل


لوسیون بدن عصاره شیر سی گل یک مرطوب کننده و نرم کننده بسیار قوی برای پوست های خشک و نرمال می باشد. این لوسیون با درمان خشکی و تسکین پوست سبب افزایش نرمی و طراوت پوست می گردد. همچنین این لوسیون از ایجاد خشکی ، خارش و تحریکات پوستی جلوگیری می نماید. لوسیون بدن عصاره شیر سی گل حاوی عصاره شیر، ویتامین آ و ای و سدیم لاکتات می باشد و به سرعت جذب پوست می گردد.لوسیون بدن عصاره شیر سی گل با طراحی کاربردی جهت استفاده آسان افراد تولید شده است.


ویژگی های لوسیون بدن عصاره شیر سی گل

 • مرطوب کننده بسیار قوی
 • نرم کننده پوست
 • مغذی
 • جلوگیری از پیری زودرس پوست
 • رفع خشکی پوست
 • تامین رطوبت مورد نیاز پوست
 • کاهش تحریکات پوستی
 • فاقد پارابن
 • فاقد لانونین


ترکیبات لوسیون بدن عصاره شیر سی گل

لوسیون بدن عصاره شیر سی گل برای چه افرادی مناسب است


لوسیون بدن عصاره شیر سی گل برای پوست های خشک تا نرمال مناسب می باشد.

لوسیون سی گل

فواید مصرف لوسیون بدن عصاره شیر سی گل

لوسیون بدن عصاره شیر سی گل حاوی عصاره شیر ، ویتامین‌های A و E، سدیم لاکتات و روغن نارگیل بوده و تسکین‌دهنده سریع و آرام کردن پوست خشک با فرمولی بسیار غنی است . لوسیون بدن عصاره شیر سی گل دارای خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی قوی بوده که باعث رفع سوزش و خارش ناشی از خشکی پوست می گردد.


پوست بزرگترین ارگان بدن ماست که قسمت عمده بدن را می پوشاند و اولین محل تماس بدن ما با محیط بیرون را تشکیل می دهد. مواد شیمیائی مختلف، صابونها، الیاف لباس، دمای محیط، رطوبت و خشکی هوا همه عوامل محرکی هستند که در تماس مکرر با پوست ما قرار می گیرند. پوست مانند یک سد محافظ در برابر این عوامل محرک عمل می کند و به علاوه مانع از دست رفتن آب و الکترولیت های داخل بدن می شود.


با افزایش سن به تدریج غدد عرق و چربی پوست که مسئولین اصلی حفظ رطوبت پوست هستند کاهش می یابند و لذا هر چه پیرتر می شویم پوست بدن ما خشک تر،نازکتر و دارای قدرت ارتجاعی کمتر می شود. بدین ترتیب پوست راحتتر از هم گسیخته و حتی به راحتی کبود می شود و به تدریج خشکی، خارش، ترکهای سطحی و پوسته ریزی میهمان دائمی پوست ما خواهد شد. به طور کلی %۷۵ افراد بالای ۶۴ سال خشکی پوست آزار دهنده رنج می برند. افراد با پوست چرب تغییرات ناشی از افزایش سن را بر پوست بهتر تحمل می کنند.


هنگامی که پوست خشک می شود ابتدا مختصری قرمز و دارای ترکهای بسیار ریز و سطحی می شود. این ترکها شبیه آن چیزی است که در سطح ظروف چینی عتیقه و قدیمی پدیدار می شود. با گذر زمان پوست به تدریج خشن و نا صاف می شود و قوام یکنواخت طبیعی خود را از دست می دهد حتی ممکن است پوسته ریزی سطحی پیدا کند.


به تدریج ترکهای سطحی پوست عمیق تر شده و به صورت عدم درمان ممکن است به شیارهای عمقی تبدیل گردد. در مراحل پیشرفته حتی این شیارها و شکافها تا سطح مویرگهای پوست می رسد و نمای ترکهای زخمی و خونریزی دهنده را در سطح پوست ایجاد می کند.


خارش علامت شایع همراه خشکی پوست صورت است که ممکن است بسیار آزار دهنده تر از خود خشکی باشد. خارش ناشی از خشکی پوست به فرم یک سیکل معیوب عمل می کند. هنگامی که با ناخن های خود به جنگ پوست می روید سلولهای التهابی موجود در پوست پاره شده و واسطه های شیمیائی خود را که مولد خارش هستند آزار می کند لذا علی رغم احساس بهبود سنی لحظه ای پس از خاراندن پوست، خارش چند لحظه بعد خیلی شدیدتر به سراغتان خواهد آمد.آسیب ناشی از خارش دادن پوست می تواند باعث خراشیدگی سطحی و حتی در مراحل شدید عفونت پوست گردد.

لوسیون بدن عصاره شیر سی گل با رفع خشکی پوست شما ، موجب افزایش نرمی و لطافت پوست گردیده و پوستی نرم و ابریشمی برای شما به ارمغان می آورد.

روش مصرف لوسیون بدن عصاره شیر سی گل


مقدار کافی از لوسیون را روی کف دست ریخته، سپس تا جذب کامل روی پوست تمیز، خصوصا نواحی خشک مانند آرنج‌ها و زانوها ماساژ دهید.


تست حساسیت لوسیون بدن عصاره شیر سی گل

مقداری از لوسیون را روی بخش کوچکی از پوست داخل بازو ماساژ دهید تا جذب شود. پس از 24 ساعت، در صورت عدم بروز حساسیت، لوسیون را مطابق نحوه ذکر شده، استفاده کنید

روش نگهداری لوسیون بدن عصاره شیر سی گل


در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود. از تماس کرم با چشم، پلک و غشای مخاطی پرهیز شود.

separator line

بیشتر بخوانید:

فواید بی نظیر لوسیون کالامین برای مشکلات پوستی

آشنایی با موارد مصرف لوسیون کلوتریزون

لوسیون برای پوست خشک - خانگی

گردآوری توسط بخش سلامت

مجله دلگرم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
 • برچسب ها:
 • لوسیون بدن عصاره شیر سی گل
 • روش مصرف لوسیون بدن عصاره شیر سی گل
 • فواید مصرف لوسیون بدن عصاره شیر سی گل
 • ویژگی های لوسیون بدن عصاره شیر سی گل

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter