دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
شاداب جلوه دادن پوست با ماسک و بخور گیاهی
2
زمان مطالعه: 3 دقیقه
شاداب جلوه دادن پوست با ماسک و بخور گیاهی-شادابی صورت با ماسکها و بخورهای گیاهی-ماسک و بخور برای شادابی پوست

ماسک و بخور برای شادابی پوست ، را برای شما عزیزان و کاربران محترم مجله دلگرم قرار داده ایم , با مجله دلگرم همراه باشید.

ماسک و بخور برای شادابی پوست

ماسک و بخور برای شادابی پوست

روش های خانگی , طبیعی و گیاهی همیشه روش های بدون عوارض و خطرناک برای شلامت پوست می باشند شما با انواع و اقسام ماسک و بخور گیاهی میتوانید پوست شاداب و با طراوتی داشته باشید.

برای شاداب جلوه دادن پوست خود می توانید از انواع و اقسام ماسک و بخور استفاده کنید. اگر هر هفت روز ۱ مرتبه از بخور استفاده کنید، پوستتان بسیار شاداب و پرنشاط می گردد.

ماسک و بخور برای شادابی پوست

بخورهای گیاهی با هر نوع پوستی سازگاری دارد به عنوان مثال، جوش های پوست های چرب و ترکیبی به کمک بخور نرم می شوند؛ به ویژه، جوش های سرسیاه و توده های چربی پوست با بخور بهبود می یابند. بخور موجب طراوت و سلامت پوست های خشک و بی آب نیز می شود.

در اینجا به معرفی یک بخور گیاهی مفید اشاره خواهیم کرد. ظرفی را پر از آب داغ نمایید و داخل آن ۲ قاشق غذاخوری مریم گلی و اسطوخودوس (برای پوست های معمولی) ، ۲ قاشق غذاخوری ریحان و بابونه ( برای پوست های خشک) ، ۲ قاشق غذاخوری پوست لیموترش و نعناع( برای پوست های چرب و یا ترکیبی) بریزید. اجازه دهید تا این گیاهان داخل آب دم بکشند.

پس از گذشت چند لحظه حوله بزرگ و تمیزی روی سر و گردن خود بیاندازید و روی ظرف خم شوید تا حدودا ۳ تا ۴ دقیقه بخور به پوستتان برسد.

سپس با دستمال نرم، تمیز و خنکی روی پوست خود بیاندازید تا پوستتان آرام آرام خشک شود. به خاطر بسپارید که قبل از بخور، پوست خود را کاملا پاک و تمیز بشویید و پس از بخور نیز از مرطوب کننده مناسب پوست خود استفاده نمایید.

ماسک و بخور برای شادابی پوست

انواع ماسک نیز موجب سلامت و زیبایی پوست می شوند. بنابراین، استفاده از بخور و ماسک را بخاطر بسپارید. با مراجعه به آنها و استفاده از انواع ماسک سلامت و زیبایی را به پوستتان بازگردانید.

ماساژ پوست نیز یکی از راهکارهای بهبود پوست تلقی می گردد. با کمک ماساژ می توانید سلول های مرده پوست را از بین ببرید.

وجود سلول های مرده پوست و انباشته شدن آنها بر روی هم موجب بسته شدن منافذ پوست شده که این امر به نوبه خود باعث پدیدار شدن جوش می شوند. بنابراین، با کمک بخور و ماساژ و انواع ماسک از دست سلول های مرده پوست خود رها گردید و شادابی و طراوت را به پوستتان بازگردانید.

گردآوری: مجله اینترنتی دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits