دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
خمیر دندان برای زیبایی پوست
47
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر مشکلی در رابطه با زیباییتان پیدا کرده اید و برایتان مقدور نیست که به نزدیکترین مرکز تخصصی زیبایی رجوع کنید و مشکلتان را رفع کنید اصلا نترسید. کمک درخانه شماست! نزدیکتان! خیلی ها از خمیردندان...

اگر مشکلی در رابطه با زیباییتان پیدا کرده اید و برایتان مقدور نیست که به نزدیکترین مرکز تخصصی زیبایی رجوع کنید و مشکلتان را رفع کنید اصلا نترسید. کمک درخانه شماست! نزدیکتان!

خمیر دندان برای زیبایی پوستخیلی ها از خمیردندان فقط برای زیبایی دندان استفاده می کنند اما حالا ما به شما می گوییم که خمیر دندان پوست را نیز زیبا می کند.!

تا به حال برایتان اتفاق افتاده که درست قبل از یک مراسم خیلی مهم صورتتان جوش زده باشد؟ کمی خمیر دندان بردارید و درست در قسمتی که جوش زده است بمالید.

طبق گفته دکتر فرانسیس جانگ متخصص پوست در ونکوور، "خمیر دندان مانند دارویی است که آلودگی ها را از پوست خارج می کند و باعث خشک شدن جوش می شود و جرم ها و میکروب های آن قسمت را از بین می برد." خمیر دندان برای زیبایی پوست

دکتر جانگ به افرادی که از این روش اورژانسی برای مداوا کردن جوش صورتشان استفاده می کنند توصیه می کند که بهتر است خمیردندانی طبیعی استفاده کنند که ژله ای نباشد و کمترین میزان افزودنی ها را داشته باشد.

مقداری از خمیر دندان را به آکنه یا جوش روی پوستتان بمالید و در طول شب اجازه دهید روی پوستتان بماند. سعی کنید به نقاط دیگر پوستتان مالیده نشود، چرا که باعث خشکی شدید پوستتان می شود. صبح صورتتان را بشویید و بینید که جوشی که شب گذشته متورم و قرمز شده بود الان خیلی خیلی کمتر به چشم می آید.

برگردان توسط گروه دلگرم

(اعظم بهادر)این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (47 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !