دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
روش صحیح استفاده از لاک آبی در مد
2
2.5K
زمان مطالعه: 3 دقیقه
روش صحیح استفاده از لاک آبی در مد-لاک ابی-استفاده از لاک-لاک زدن-روش صحیح لاک زدن-مدگرایی-مد

روش صحیح استفاده از لاک آبی در مد

روش صحیح استفاده از لاک آبی در مد

مهم‌ترین چیز درباره‌ی بکار بردن لاک آبی، انتخاب سایه‌ای است که بهترین همنشینی را با رنگ لباس‌هایتان داشته باشد.

همچنین اینکه همخوانی لاک ناخن با رنگ پوستتان نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. اگر رنگ پوستتان روشن است، باید از سایه‌های شیری رنگ اجتناب کنید، در حالی که پوست‌های تیره‌تر می‌توانند با همه‌ی سایه‌ها کنار بیایند.

آبی سیر

اگر می‌خواهید ناخن‌هایتان را با این رنگ لاک بزنید، آنرا با رنگ‌های فلزی جفت کنید. طلایی، نقره‌ای، برنزی و سربی، همه با آبی سیر زیبا بنظر خواهند رسید.

آبی لاجوردی

اگر این رنگ برجسته را انتخاب نمایید، باید آنرا با رنگ‌های آبی رنگ ست کنید. همچنین پوشیدن لباس‌های نارنجی رنگ در کنار این لاک ناخن هم زیبا خواهند شد. البته می‌توانید قرمز و بنفش را هم امتحان کنید.

آبی فیروزه‌ای

این رنگ لاک ناخن سبز / آبی، با قهوه‌ای مایل به زرد، نقره‌ای و بنفش عالی می‌شود. این ترکیب باعث خواهد شد تا رنگ‌ها حسابی خودنمایی کنند. فیروزه‌ای و بنفش یکی از داغ ترین تمایلات امسال بوده است.

آبی آسمانی

این رنگ روشن آبی، زمانی به بهترین شکل جلوه خواهد کرد که لباس سفید پوشیده باشید. حتی می‌توانید آنرا با جواهرات و تجهیزات آبی رنگی همراه سازید.
چه زمانی لاک آبی بزنیم؟

فرصت‌های خاصی وجود دارد که لاک ناخن آبی قابل قبول است، و البته شرایط و احساساتی هم وجود دارند که این رنگ برای آن مواقع مناسب نیست.

اگر می‌خواهید به یک مصاحبه‌ی کاری بروید، واقعاً باید از لاک‌های آبی رنگ دوری کنید. مگر اینکه آن کار در زمینه‌ی مد و زیبایی و کارهای خلاقانه باشد. با این حال، اگر در زمینه‌ی مد و زیبایی و کارهای خلاقانه هم هستید، به سراغ سایه‌های آبی تیره و مات بروید.

اگر به رویدادی می‌روید، باید به اینکه چه رویدادی هست توجه داشته باشید. اگر یک مهمانی، عروسی، یا یک دور همی خودمانی و امروزی است، لاک آبی قابل پذیرش است.

اگر مراسم عذا و یا رویدادی است که برای ارزش‌های گذشته احترام قائلند، لاک‌های کلاسیک را امتحان کنید نه چیزی مثل آبی. در محیط کار هم، باید به قوانین شرکتی که در آن کار می‌کنید توجه داشته باشید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (2 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter