دلگرم
امروز: جمعه, ۱۰ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
آشنایی با انواع فرم ناخن مناسب دست
17
زمان مطالعه: 6 دقیقه
اگر می خواهید روی ناخن های خود کاشت بزنید اما مدل دلخواه خود را پیدا نکرده اید با ما همراه باشید. ما انواع مدل های کاشت ناخن را مناسب برای هر دست معرفی خواهیم کرد.

مدل های کاشت ناخن برای انواع دست

مدل ناخن مناسب دست موضوع مورد بحث ماست. بخشی از زیبایی دست های شما در گرو داشتن ناخن هایی مرتب و خوش فرم است. ناخن های سوهان کشیده و سالم، باعث می شوند که دست های شما کشیده تر و زیبا تر دیده شوند.

اما اینکه ناخن هایتان را به چه شکلی فرم دهید تا با انگشتان شما تناسب داشته باشد ، داستان مفصلی دارد!

قطعا داشتن ناخن های بلند، انگشتان شما را زیباتر می کند. اما سوال مهم این است که آیا هر مدل ناخنی به دست های شما می آید ؟ هنگام مانیکور کردن ناخن هایتان باید دقت کنید تا بهترین مدل را برای ناخن هایتان انتخاب کنید.

زیرا به همان اندازه ای که طرح و رنگ لاک می تواند مهم باشد، فرم ناخن هایتان نیز باید با دقت کامل انتخاب شود.

مدل ناخن مربعی برای چه دستی مناسب است ؟

مدل ناخن مناسب دست تپل/مدل ناخن مناسب دست لاغر

بسیاری از خانم‌ها تمایل دارند که ناخن‌های خود را به شکل مربع مانیکور کنند این شکل از مانیکور ناخن حالت کشیده و زیبایی را برای ناخن‌ها ایجاد می‌کند و طراحی بر روی آن‌ها نیز به زیباترین شکل ممکن دیده خواهد شد.

ناخن های مربعی برای انگشتان کوتاه مناسب است. یکی از مزیت های این مدل این است که استقامت و استحکام بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد. برای لاک ناخن هایتان نیز می توانید از رنگ های روشن ، جیغ و براق استفاده کنید.

این مدل با اضلاع موازی و زوایای تیز یا گرد یک مدل فرنچ کلاسیک است. مدل مربعی برای ناخن هایی که بستر بزرگی دارند مناسب است. زیرا مدل مربعی ناخن های کوچک را کوتاه و پهن نشان می دهد.

مدل ناخن بیضی _ مربع برای چه دست هایی مناسب است ؟

مدل ناخن مناسب دست شما/مدل ناخن مناسب دست

ناخن بیضی _ مربع داغ ترین مد ناخن امسال است. این شکل نیمی مربع و نیمی بیضی است و در واقع ناخن صافی است که گوشه هایش گرد شده است تا حالت طبیعی تری داشته باشد. به طور کلی زیبایی طبیعی است چه در آرایش چه در مو و ناخن.

بعد از این مدت اخیر که ناخن های بلند و نوک تیز خیلی محبوب شده بود، به نظر می رسد که دنیای زیبایی دوباره به اصول سنتی زیبایی باز می گردد و چهره ها و آرایش های طبیعی را تحسین می کند.

درباره ناخن هم امسال، همانطور که گفتیم، ناخن های کوتاه با شکلی طبیعی بین بیضی و مربع مد شده است که با کوتاهی طبیعی که دارند همیشه تمیز و براق می مانند.

اگر دوست دارید ناخن های بلندی داشته باشید، مدل بیضی _ مربعی، انتخاب مناسبی برای شما است. برای این مدل باید ناخن هایتان بلند و باریک باشد. این فرم ناخن برای اکثر خانم ها مناسب است.

اگر به فکر رنگ لاکتان هستید، هر رنگ لاکی، از رنگ های کم رنگ و ملایم گرفته تا رنگ های جیغ و پر رنگ، روی این مدل ناخن می درخشند.

مدل ناخن گرد برای چه دست هایی مناسب است ؟

مدل ناخن مناسب دست های تپل/مدل ناخن مناسب برای دست های تپل

اگر دوست دارید که ناخن هایتان را کوتاه نگه دارید، مدل گرد بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. مدل گرد ناخن که مدلی کوتاه و طبیعی است برای افرادی که انگشتان کوتاه و پهنی دارند، مناسب است.

این مدل ناخن های شما را باریک و بلندتر نشان خواهد داد، بنابراین اگر انگشتان تان باریک است، بهتر است که این مدل را انتخاب نکنید. از آنجا که این مدل ناخن کوتاه است و به مراقبت زیادی احتیاجی ندارد، برای خانم های شاغل که وقت زیادی برای گذراندن در سالن های آرایشی ندارند، بسیار مناسب است.

مدل ناخن مستطیلی برای چه دست هایی مناسب است ؟

مدل ناخن برای دست چاق/مدل ناخن برای دست کشیده

این نوع مدل ناخن مانند مدل مربعی سری صاف دارد، با این تفاوت که قد ناخن بلندتر می باشد. این مدل نیز بخصوص در میان عروس خانم ها در سال های اخیر بسیار طرفدار داشته است و برای دست های تپل مناسب است.

مدل گلدانی همان مدل مستطیلی است با این تفاوت که در این مدل از شکل نوستالژیک گلدان ها استفاده شده و گوشه های ناخن تیز تر می شوند. این مدل به دلیل بلندی ناخن و سطح کم نوک ناخن، احتمال شکنندگی بالایی دارد.

مدل ناخن بادامی برای چه دست هایی مناسب است ؟

مدل ناخن برای دست کشیده/مدل ناخن مناسب دست های لاغر

ناخن های بادامی شکل در قسمت بالای خود باریک تر می شوند. اگر چه این مدل برای ناخن های کوتاه مناسب نیست اما برعکس روی انگشتان بلند و کشیده بسیار زیبا و جذاب است.

از آنجا که این مدل ظریف و کشیده است، اگر انگشتانی باریک و بلند دارید، حتما آن را امتحان کنید. اگر خواستید که ناخن هایتان را به این فرم سوهان بکشید و لاک بزنید، پیشنهاد ما به شما لاک هایی به رنگ های خنثی یا کمرنگ با طرح های هنری است.

مدل ناخن بیضی برای چه دست هایی مناسب است ؟

مدل ناخن برای دست کشیده/مدل کاشت ناخن برای دست کشیده

این مدل ناخن برای مورد خاص و شخص خاصی نیست، و معمولا” به تمام دست ها و انگشتان می خورد. معمولا” حس و شخصیت زنانه و رمانتیک به انگشتان داده و انگشتت را کشیده و لاغر و جذاب می کند.برای آنکه مدل بیضی ناخن تان خوب در بیاید، اول دو ضلع ناخن را صاف و موازی کنید. سپس به تدریج به آن زاویه بدهید.

مدل ناخن تیز برای چه دست هایی مناسب است ؟

مدل کاشت ناخن برای دست تپل/مدل کاشت ناخن برای دست لاغر

این مدل ناخن که بیشتر در میان افرادی که انگشتان و صدف ناخن کوچکی دارند، رواج دارد، در سال های اخیر بخصوص برای مهمانی ها طرفداران زیادی یافته است. گفتنی است احتمال شکستن این نوع ناخن ها بسیار بالاست و به محافظت بیشتری احتیاج دارد.

به افرادی که انگشتان کشیده ای دارند، ابدا این مدل توصیه نمی گردد؛ چرا که گریم افراد جادوگر در انیمشن ها را یادآور خواهد شد. همان طور که در بالاتر ذکر شد، هر فرم ناخن، نشان دهنده فرم خاص شخصیتی نیز می باشد.

بیشتر بخوانید:

کاشت ناخن نوک تیز مناسب چه دست هایی است

جدیدترین مدل های کاشت و طراحی ناخن مربعی برای خانم های با کلاس

جدیدترین مدل های کاشت و دیزاین ناخن طوسی برای خانم های لاکچری

به روزترین مدل های طراحی و دیزاین پاییزی ناخن

جدیدترین مدل های کاشت ناخن نوک تیز برای خانم های لاکچریاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (17 رای)  

    دیدگاه ها

    اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

    
    hits