alexametrics
دلگرم
امروز: جمعه, ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ برابر با ۰۱ شوّال ۱۴۴۲ قمری و ۱۴ مه ۲۰۲۱ میلادی
افزودن رنگ به دکوراسیون خانه،چگونه و با چه روش هایی؟
3
زمان مطالعه: 3 دقیقه
افزودن رنگ به دکوراسیون خانه-دکوراسیون خانه-به کارگیری رنگ در دکوراسیون خانه-رنگ آمیزی دکوراسیون خانه-دکوراسیون خانه رنگی-رنگ دکوراسیون خانه-رنگ در دکوراسیون خانه-چیدن دکوراسیون خانه-راهنمای دکوراسیون خانه-دکوراسیون

افزودن رنگ به دکوراسیون خانه:شاید شما جز آن دسته کسانی باشید که همواره ترجیح میدهید خانه تان رنگ آمیزی و دکور خنثی و آرامی و کم رنگی داشته باشد.این نوع از رنگ آمیزی و دکوراسیون ساده و شیک و خوب است اما پس از مدتی ممکن است شما از این سادگی خسته شوید و نیاز به رنگ و لعاب بیشتری در محیط زندگی خود داشته باشید.اما ممکن است استفاده از رنگ را کار ریسکی بدانید و مطلع نباشید که چگونه می توانید دکوراسیون و محیط خانه را دارای رنگ ها بیشتری کنید.در ادامه در دلگرم تلاش کرده ایم تا راهکارهای زیبا و کارآمد برای افزودن رنگ به دکوراسیون خانه را برای شما توشیح دهیم.با ما همراه شوید:

1) نصب کاغذ دیواری بر یکی از دیوارها

افزودن رنگ به دکوراسیون خانه

نصب کاغذ دیواری روی یکی از دیوارهای خانه می تواند شکل و فضای خانه را زیباتر کند و در نمای خانه تغییر بزرگی ایجاد کند.حتی اگر شما مایل نبودید که کاغذ دیواری را به طور دائمی و یا مدت طولانی روز دیوار نگه دارید می توانید از کاغذ دیواری های قابل جدایی و تعویض استفاده کنید و به دیوار خانه تان نیز لطمه ای وارد نشود.

2) در طرح و رنگ در ها تغییر ایجاد کنید

افزودن رنگ به دکوراسیون خانه

شما می توانید یک رنگ جدید به در های خانه بزنید و یا رنگ آن را پررنگ تر کنید. اگر هم نمیخواهید زیاد جلوه رنگارنگی به در های خانه بدهید از ایده های ساده مانند عکس در سمت راست در زیر برای رنگ کردن در ها استفاده کنید.

3)در رنگ آمیزی قفسه های کتاب تغییر ایجاد کنید

افزودن رنگ به دکوراسیون خانه

از کاغذهای رنگی و یا خود رنگ برای تغییر قفسه های کتاب استفاده کنید تا نمای زنده تر و زیباتری به خانه و یا اتاق ها ببخشید. شما می توانید به راحتی خودتان این کار را انجام دهید و نیاز به تکنیک و تخصص خاصی ندارد.حتی می توانید از کتاب هایی با جلدهای رنگارنگ و جذاب برای چیدن در قفسه ها استفاده کنید.

4)از پارچه به عنوان یک تغییر استفاده کنید

افزودن رنگ به دکوراسیون خانه

از پارچه های سنتی و یا پارچه هایی با طرح و رنگ های زیبا و مورد سلیقه تان استفاده کنید.می توانید از آن ها برای روی تخت، مبل و یا هر مکان مناسب دیگری که در خانه سراغ دارید استفاده کنید.

5)از تابلوها و آثار هنری رنگی در خانه استفاده کنید

افزودن رنگ به دکوراسیون خانه

بسیاری از تابلوها، مجسمه ها و آثار هنری مختلف وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید نمای خانه را عوض کنید و فضای خانه را شاد تر کنید.تابلوهای نقاشی زیبا با طرح و رنگ های شاد و یا مجسمه، رو میزی، مهره و قاب های مختلف می توانند بنا به سلیقه شما دکوراسیون خانه شما را رنگی تر و زیباتر کنند.

تهیه و ترجمه:مجله اینترنتی دلگرماین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (3 رای)  
۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
مژی | ۴ سال پیش
ما پرده هایی به رنگ قهوه ای کمرنگ داریم با فر ش های به رنگ زمینه لاکی چه رنگی را برای خانه ما پیشنهاد میکنید؟
0
0
hits