دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
درباره جراحی زیبایی و درمانی سینه بیشتر بدانیم
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی های زیبایی و درمانی می توانید به وب سایت رسمی دکتر رقیه جلیلی به آدرس www.drjaliliroghieh.com مراجعه نمایید

جراحی سینه مانند عمل زیبایی بینی و دیگر جراحی های زیبایی در ایران طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است. جراحی زیبایی سینه و انواع جراحی های پزشکی که باید بر روی سینه ها انجام گیرند، اهداف مختلفی را دنبال می کنند. اکثر این جراحی ها در اشخاص مختلف قابل انجام می باشد. اما توجه داشته باشید که دلیل انجام آن ها می تواند درمانی و یا غیردرمانی باشد. از دلایل درمانی انجام جراحی زیبایی سینه می توان به بازسازی سینه ها پس از سرطان و جراحی انکوپلاستی اشاره کرد. همچنین گاهی جراحی سینه با هدف زیبا سازی، قرینه کردن، خوش فرم و گرد کردن سینه ها انجام می گیرد.

تهران به لطف داشتن بهترین فوق تخصص جراحی سینه یعنی خانم دکتر رقیه جلیلی به سرعت به عنوان مکان مناسب در کشور برای جراحی سینه شناخته شده است. بیماران وقتی برای جراحی خود به تهران می آیند، می توانند مطمئن باشند که پزشک مناسبی را انتخاب می کنند، زیرا این پزشک در درمان انواع مختلف بیماری ها یا بد شکلی های سینه تخصص دارند.

لازم به ذکر است که از جراحی ‌های ترمیمی و درمان ‌های مربوط به مسائل زیبایی گرفته تا درمان ‌هایی از قبیل: سلول ‌های سرطانی و جراحی ‌های مرتبط، خانم دکتر جراحی سینه رقیه جلیلی در تهران قادر به ارائه روش‌ های جراحی پیشرفته با نهایت دقت به شما هموطنان عزیز و گرامی می باشد.

جراحی زیبایی سینه

بدون شک، متناسب بودن اندازه سینه ها با قسمت های دیگر بدن، بر زیبایی اندام زنانه تاثیر به سزایی دارد. اما در برخی از بانوان اندازه سینه ها بیش از حد کوچک بوده و به نظر می رسد با کمی بزرگ کردن آن ها، می توان ظاهر بهتری را ایجاد نمود. همان طور که شما دوستان عزیز نیز می دانید که این گونه مسائل می تواند بر اعتماد به نفس افراد و حتی کیفیت زندگی آن ها تاثیرگذار باشد. جراحی زیبایی سینه توسط خانم دکتر رقیه جلیل با هدف بزرگ کردن سینه ها گزینه مناسبی برای این گونه افراد محسوب می شود. گاهی ممکن است افراد علاوه بر کوچکی سینه ها با عدم تقارن آن ها نیز مواجه شوند. در چنین شرایطی می توان با جراحی زیبایی سینه توسط پزشکی ماهر همچون خانم دکتر رقیه جلیلی این گونه مشکلات ظاهری را به راحتی و بدون نگرانی در مورد عمل، رفع نمود.

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره جراحی پروتز سینه

دکتر فوق تخصص جراحی سینه در تهران

متناسب بودن اندازه سینه ها با قسمت های دیگر بدن، بر زیبایی اندام زنانه تاثیر بسزایی دارد. اما در برخی از بانوان اندازه سینه ها بیش از حد کوچک بوده و به نظر می رسد با کمی بزرگ کردن آن ها، به توان ظاهر بهتری را ایجاد نمود. در نظر داشته باشید که این گونه مسائل می تواند بر اعتماد به نفس افراد و حتی کیفیت زندگی آن ها تاثیرگذار باشد.

جراحی سینه با هدف بزرگ کردن سینه ها گزینه مناسبی برای این گونه افراد محسوب می شود. گاهی ممکن است افراد علاوه بر کوچکی سینه ها با عدم تقارن آن ها نیز مواجه شوند. در چنین شرایطی می توان با جراحی زیبایی سینه این گونه مشکلات ظاهری را رفع نمود.اما باید توجه داشته باشید که جراحی سینه یک رشته تخصصی در پزشکی است که به مهارت و دانش بالایی نیاز دارد. برای کسانی که در تهران یا مناطق اطراف آن به دنبال چنین تخصصی هستند، یافتن یک پزشک مجرب جراحی سینه می تواند، دشوار باشد.

خوشبختانه، خانم دکتر رقیه جلیلی دکتر فوق تخصص جراحی سینه در استان تهران با داشتن سال ها تجربه در زمینه ی جراحی سینه، یک گزینه ایده آل برای انجام عمل های جراحی و زیبایی سینه می باشد که با مراجعه به ایشان می توانید خیال خود را از بابت جراحی و عوارض آن، آسوده نمایید.

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

درباره جراحی زیبایی و درمانی سینه بیشتر بدانیم

سرطان سینه در سال های اخیر به دلیل نداشتن اطلاعات کامل بانوان به سرعت رو به گسترش می باشد. این بیماری شایع که اغلب اوقات دیر تشخیص داده شده و در بیشتر موارد منجر به از دست دادن سینه ی خود، می شوند.

همان طور که گفته شد، سرطان سینه یکی از شایع ترین انواع سرطان در تمام جهان است و متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کامل و عدم تشخیص این بیماری در مراحل اولیه، در کشور ما، بسیار رو به گسترش می باشد. جست و جو برای انتخاب بهترین جراح سرطان سینه در کشور، می تواند کار سختی باشد، با این حال خوشبختانه، متخصصانی مانند: دکتر رقیه جلیلی، هستند که در زمینه ی درمان سرطان سینه در تهران تخصص دارند.

دکتر جلیلی، تجربه بسیار زیادی در درمان انواع سرطان سینه دارد، ایشان با تدوین بهترین برنامه درمانی برای شما، تا نابودی کامل این بیماری، همراه شما خواهد بود.

علاوه بر این، ایشان با داشتن سال ها تجربه، بهترین جراح سرطان سینه در تهران می باشد و دانش گسترده او در درمان های جراحی و غیر جراحی سرطان سینه، به انتخابی ایده آل، برای بسیاری از زنانی که در معرض خطر این بیماری هستند، تبدیل کرده است.

این نکته را در نظر داشته باشید که شما باید به طور منظم سینه های خود را از طریق انواع روش ها، از قبیل؛ خود آزمایی، معاینه توسط پزشک، انواع روش های تصویر برداری، مورد ارزیابی قرار دهید.

در صورت هر گونه تغییر شکل، خروج مایعات به جزء شیر، احساس درد شدید، تورم، تور رفتگی و... لازم است تا سریعا به بهترین جراح سرطان سینه در تهران یعنی دکتر جلیلی، مراجعه نمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکل، ایشان با انتخاب بهترین روش های درمانی متخص خود، سلامتی سینه های تان را باز گرداند.

در مورد سرطان سینه، شما بانوان عزیز تا می توانید باید به دامنه ی اطلاعاتی خود اضافه نمایید. این بیماری به طور کلی، به بخش؛ غیر تهاجمی و تهاجمی تقسیم بندی می شود.

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

درباره جراحی زیبایی و درمانی سینه بیشتر بدانیم

همه ما می دانیم که سرطان سینه؛ گونه ای از سرطان می باشد که سلول ‌های داخل بافت سینه را تحت تأثیر خود، قرار می‌ دهد. متاسفانه، این بیماری، جزء شایع ترین انواع از سرطان های مختلف، در میان بانوان می باشد، با این حال، می تواند مردان را نیز درگیر نماید.

یکی از مهم ترین جنبه‌ های درمان این بیماری، تشخیص به موقع و زود هنگام آن، توسط بهترین جراح سرطان سینه در تهران یعنی دکتر رقیه جلیلی می باشد. بنابراین مهم است که افراد از علائم و نشانه ‌های آن آگاه باشند و بدانند که باید به چه مواردی و به محض مشاهده علائم آن، به دکتر، مراجعه نمایند.

اکثر افراد این سوال در ذهن خود را دارند که اگر دچار این بیماری شدند، از کجا متوجه خوش خیم و یا بد خیم بودن آن، شوند؟

دکتر رقیه جلیلی، بهترین جراح سرطان سینه در تهران برای پاسخ به سوال شما، این گونه بیان می کند که؛ تومور های خوش خیم اصلا، نیاز به درمان ندارند و فقط باید به طور مداوم تحت نظر جهت بررسی، باشند. بر عکس آن نیز، تومور های بد خیم نیاز فوری به درمان، خواهند داشت. بسته به اندازه تومور و قرار گیر بیمار در انواع استیج های سرطان سینه، درمان های متفاوتی که شامل: شیمی درمانی، رادیوتراپی، ژن درمانی و... را شامل می شود.

در انتها برای در امان ماندن از این بیماری شما، می توانید با پیروی از یک سبک زندگی سالم، دوری از هر گونه دخانیات، نوشیدنی های الکلی، داشتن رژیم غذایی مناسب، انجام ورزش به صورت منظم و... زندگی سالم و عاری از هر بیماری، داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جراحی های زیبایی و درمانی می توانید به وب سایت رسمی دکتر رقیه جلیلی به آدرس www.drjaliliroghieh.com مراجعه نماییداین مطلب چقدر مفید بود ؟
 


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits