دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۳ مرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۷ محرّم ۱۴۴۶ قمری و ۲۴ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
اخبار تعطیلی دانشگاه ها و مدارس اصفهان فردا سه شنبه
106
تعطیلی مدارس اصفهان فردا سه شنبه/ وضعیت تعطیلی دانشگاه های اصفهان سه شنبه و اخبار مربوط به آلودگی هوا را در این صفحه از دلگرم بخوانید.

تعطیلی مدارس اصفهان سه شنبه 23 آبان

وضعیت مدارس اصفهان و برخی شهرستان ها به دلیل آلودگی هوا امروز سه شنبه 23 آبان ۱۴۰۲

کلاس های آموزشی درتمامی مقاطع تحصیلی ناطق شش گانه شهر اصفهان و نواحی و مناطق آموزش وپرورش خمینی شهر، فلاورجان، شاهین شهر، زرین شهر، مبارکه، نجف آباد، پیربکران، فولادشهر و برخوار و سجزی در روز سه شنبه 23 آبانماه تعطیل شد .

تعطیلی مدارس اصفهان

آیا مدارس اصفهان سه شنبه 23 آبان تعطیل شدند ؟

با تصویب مجدد کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای استان اصفهان، کلاس های آموزشی دانشگاه ها و نیز تمامی مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش، در مناطق شش گانه شهر اصفهان و نواحی و مناطق آموزش وپرورش خمینی شهر، فلاورجان، شاهین شهر، زرین شهر، مبارکه، نجف آباد، پیربکران، فولادشهر و برخوار و سجزی در روز سه شنبه ۲۳ آبان ماه غیرحضوری خواهد بود.

تعطیلی دانشگاه های اصفهان سه شنبه 23 آبان 1402

کارگروه کمیته اضطرار علاوه بر مدارس ، دانشگاه های اصفهان را هم سه شنبه 23 آبان تعطیل اعلام کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تأکید بر اینکه کلیه مصوبات قبلی این کارگروه با دقت و قاطعیت اجرا خواهد شد، تصریح کرد:کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار به صورت مستمر اصفهان فعال است و با جمع بندی گزارش های زیست محیطی، پیش بینی های جوی و بهداشت و سلامت، متناسب با شرایط برای روزهای آینده تصمیم خواهد گرفت و بر اجرای دقیق مصوبات نیز نظارت خواهد نمود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (106 رای)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید

فاطمه | ۸ ماه پیش
ممنون بابت اطلاع رسانی و دقت شما خواهش میکنم دانشگاه ها رو تو این شرایط مجازی کنید هم الودگی هوا هست هم بیماری ها
0
0

hits