اعترافات ذهن خطرناک من راهی شبکه نمایش خانگی شد

۴,۸۱۶
۲
۰
شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۳:۰۵

اعترافات ذهن خطرناک من

اعترافات ذهن خطرناک من

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با عرضه شش عنوان موافقت کرد.در جلسه 25 بهمن شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد، با عرضه فیلم های «اعترافات ذهن خطرناک من» به تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی و به کارگردانی هومن سیدی، «روباه» به تهیه کنندگی محمد پیرهادی و به کارگردانی بهروز افخمی، «پدر آن دیگری» به تهیه کنندگی و به کارگردانی یدالله صمدی،

«دلتنگی های عاشقانه» به تهیه کنندگی محمدرضا شرف الدین و به کارگردانی رضا اعظمیان، «یاسین» به تهیه کنندگی محسن آقاعلی اکبری و به کارگردانی حامد امرایی و «نعل وارونه» به تهیه کنندگی و به کارگردانی افشین صادقی موافقت شد.همچنین در این جلسه با عرضه 6عنوان فیلم کوتاه، 8 عنوان فیلم خارجی و یک عنوان فیلم مستند نیز موافقت به عمل آمد.

عوامل سازنده فیلم

نویسنده و کارگردان: هومن سیدی/ مدیر فیلمبرداری: پیمان شادمانفر/ صدابردار: مهران ملکوتی/ طراح صحنه: محسن نصراللهی/ طراح لباس: رعنا امینی/ موسیقی: بامداد افشار/ تدوین: هومن سیدی، سارا آهنی/ برنامه ریز و دستیار کارگردان: زینب نصراللهی/ عکاس: محمد بدرلو/ مدیر تولید: رحیم بیابانی/ مدیر جلوه‌های ویژه: آرش آقابیگ، حسن پیله‌ور/ طراح گریم: مهرداد میرکیانی/ تهیه‌کننده: جواد نوروز بیگی

عکس هایی از اعترافات ذهن خطرناک من

عکس هایی از اعترافات ذهن خطرناک من

بازیگران

سیامک صفری، نگار جواهریان، عباس غزالی، چکامه چمن ماه، میثاق زارع، بیژن سراج، بابک بهشاد و رویا نونهالی، بابک حمیدیان، هومن سیدی با حضور افتخاری میترا حجارگزیده حرف‌های عوامل فیلم در نشست «یک فیلم یک سلام»

هومن سیدی (کارگردان):

تمام این فیلم را یک نفر می سازد و با توجه به اینکه هر سال ذهن و نگاه تغییر می کند به نظر من فضای فیلم هایم ارتباطی با هم ندارند.

جواد نوروزبیگی (تهیه‌کننده):

با هومن سیدی قبلا تجربه بازیگری داشته ام و با هم قرار گذاشتیم که با مشارکت هم فیلمی را کارگردانی کنیم. مدتها بود که می خواستم با موضوع مواد مخدر فیلمی را تهیه کنندگی کنم که خوشبختانه این اتفاق افتاد.فکر می کنم این فیلم دچار ممیزی نشود و منتظر پروانه نمایش آن هستیم. هر سال با این سوال که آیا فیلم ها در جشنواره مورد استقبال قرار می گیرند یا خیر مواجه هستیم و امیدواریم این فیلم یکی از فیلم های بحث برانگیز باشد.

فیلم سینمایی اعترافات ذهن خطرناک من

فیلم سینمایی اعترافات ذهن خطرناک من

عباس غزالی (بازیگر):

خدا را شکر می کنم در این چند سال اخیر صبر کردم تا در نهایت با یک کار آبرومند که ارزش مخاطب را داشته باشد وارد سینما شوم. این فیلم همان اتفاق بود و ممنونم از هومن سیدی که این اعتماد را نسبت به من داشت و این فیلم به من سپرده شد.تمام فیلمبرداری این کار برایم دانشگاه و کلاس درس بود و من کاملا از این موضوع استفاده کردم. در راس این هرم هومن سیدی به عنوان کسی

که به این اتفاقات اشراف داشت قرار گرفته بود و من از این تجربه بسیار خوشحالم.فیلم از لحظه اول با سکانس های وحشتناکی شروع می شود و کل فیلم داستانی عجیب و غریب دارد و بازی در این فیلم برای من بسیار خوشایند بود.فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من" فیلم جذابی است که از دیدن آن پشیمان نمی شوید و از همه مهمتر برای من بازی در یک فیلم خوب بود.

چکامه چمن ماه (بازیگر):

به نظر من این فیلم را بهتر است رده بندی سنی نکنیم و هر کسی که دوست دارد به تماشای فیلم بنشیند چون حرفهای مهمی در دل این فیلم گفته شده است. من برای پیدا کردن نقشم در این کار با کسانی که درگیر این معضل بودند، مانند معتادان صحبت کردم و طی صحبت هایی که با هومن سیدی داشتم توانستم این نقش را به خوبی درک کنم و به آن برسم و بخش اعظم نقش زیر نظر و راهنمایی هومن سیدی بود.

گردآوری: مجله ی اینترنتی دلگرم


اعترافات ذهن خطرناک من راهی شبکه نمایش خانگی شد
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
2
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter