مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۹ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۰۶ رمضان ۱۴۴۴ قمری و ۲۹ مارس ۲۰۲۳ میلادی
معرفی ۱۰ پادکست انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی + متن
0
زمان مطالعه: 6 دقیقه
پادکست‌ها در واقع فایل‌های صوتی دیجیتالی هستند که کاربران آن‌ها را از طریق اینترنت دریافت می‌کنند. در ادامه به معرفی ۱۰ پادکست آموزش زبان انگلیسی می‌پردازیم.

استفاده از پادکست برای یادگیری زبان انگلیسی

پادکست‌ها در واقع فایل‌های صوتی دیجیتالی هستند که کاربران آن‌ها را از طریق اینترنت دریافت می‌کنند. به پادکست، رادیوی اینترنتی نیز گفته می‌شود. شما می‌توانید از آن‌ها به‌صورت آنلاین یا آفلاین در هر مکان و زمان که می‌خواهید، استفاده کنید.

همان‌طور که می‌دانید برای یادگیری زبان انگلیسی شما باید مهارت‌های شنیداری، نوشتاری، گفتار و... را هم‌زمان با هم آموزش ببینید. اگر شما هم از کار‌های تکراری گذشته مثل فلش کارت‌ها و کلاس‌های آنلاین یا کلاس‌های حضوری آموزش زبان و کتاب‌های خود خوان خسته شده‌اید و به دنبال راهی جدید و نوین برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، به شما توصیه می‌کنیم تا مهارت شنیداری خود را با استفاده از پادکست‌ها تقویت کنید. توجه داشته باشید که استفاده از پادکست‌ها برای یادگیری تمامی زبان‌های خارجی مؤثر هستند؛ چرا که آن‌ها می‌توانند در مهارت صحبت‌کردن و مهارت شنیداری شما معجزه خلق کنند.

در ادامه به معرفی ۱۰ پادکست آموزش زبان انگلیسی می‌پردازیم.

پادکست آموزش زبان انگلیسی English Class ۱۰۱

آغاز پادکست آموزش زبان انگلیسی English Class ۱۰۱ برای سطح ابتدایی است و این پادکست تا سطح پیشرفته را در بر می‌گیرد پادکست آموزش زبان انگلیسی English Class ۱۰۱بیش از ۱۶۰۰ اپیزود دارد که تمامی این اپیزود‌ها کاملاً قابل‌فهم و صریح و روان تولید شده‌اند. اکثر این ۱۶۰۰ اپیزود با گفت‌وگو‌های یک میزبان شروع می‌شود و با فضاسازی مخصوص خود یک داستان را تعریف می‌کند. هر اپیزود بین ۱ تا ۱۰ دقیقه طول می‌کشد و می‌تواند در همین زمان کوتاه از نظر فرهنگی مخاطبان خود را جذب کند. جالب است بدانید که پادکست ایکس به‌صورت رایگان عرضه می‌شود.

پادکست آموزش زبان انگلیسی Podgift

پادکست آموزش زبان انگلیسی Podgift یک پادکست صوتی است که در مورد موضوع‌های که افراد روزانه با آن‌ها مواجه می‌شوند، صحبت می‌کند. همچنین در آن به انواع گرامر پرداخته می‌شود. پس می‌توانیم بگوییم که Podgift یک پادکست ساده برای آموزش زبان انگلیسی نیست. پادکست آموزش زبان انگلیسی Podgift نیز از اپیزود‌های یک تا ده‌دقیقه‌ای تشکیل شده است که در هر اپیزود به یک موضوع پرکاربرد و جذاب پرداخت می‌شود. شما می‌توانید پادکست آموزش زبان انگلیسی Podgift را به‌صورت رایگان دریافت کنید.


پادکست انگلیسی Learning English from Voice of America News

خبر‌گزاری VOA News برای مخاطبان خود، پادکست‌هایی را با نام Learning English from Voice of America News تولید می‌کند. مخاطبان این خبرگزاری می‌توانند با شنیدن داستان‌هایی از نحوه زندگی جوان‌های آمریکایی از طریق پادکست انگلیسی Learning English from Voice of America News به تقویت زبان انگلیسی خود بپردازند.

پادکست آموزش زبان انگلیسی Business English Pod

پادکست آموزش زبان انگلیسی Business English Pod برای افرادی که در کسب‌وکار و شغل خود با زبان انگلیسی مواجه هستند و یا این که به‌صورت مداوم با کشور‌های خارجی مخصوصاً کشور‌های انگلیسی‌زبان سروکار دارند، فوق‌العاده کاربردی است؛ چرا که در پادکست آموزش زبان انگلیسی Business English Pod اصطلاحات کسب‌وکار به‌خوبی بیان می‌شود.

معرفی ۱۰ پادکست انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی + متن

بهترین پادکست آموزش زبان انگلیسی

پادکست انگلیسی Culips

Culips یکی از بهترین و کامل‌ترین پادکست‌ها برای آموزش زبان انگلیسی است. چرا که از چهار نوع پادکست مختلف تشکیل شده است. Culips می‌تواند شما را از سطح ابتدایی تا سطح پیشرفته و Advanced همراهی کند.


پادکست انگلیسی ELT Podcasts

پادکست انگلیسی ELT Podcasts از اپیزود‌های باکیفیت تشکیل شده است که این اپیزود‌ها برای سطح ابتدایی پیش‌بینی شده‌اند. در این اپیزود‌ها مکالمه‌های ساده بین افراد مختلف با سرعت آهسته تکرار می‌شود تا شنونده بتواند با شنیدن این پادکست به چگونگی تلفظ کلمات پی ببرد و تلفظ آن‌ها را تمرین کند.

پادکست آموزش زبان انگلیسی Podcasts in English

شما با شنیدن پادکست آموزش زبان انگلیسی Podcasts in English می‌توانید به اطلاعات مفید و کاملی در مورد موضوعات مختلف و گوناگون دست پیدا کنید. برای به‌دست‌آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به سایت زومیت مراجعه کنید و بهترین پادکست آموزش زبان انگلیسی را مشاهده کنید.

پادکست آموزش زبان انگلیسی Breaking News English

اپیزود‌های پادکست آموزش زبان انگلیسی Breaking News English در پنج سطح متفاوت طبقه‌بندی می‌شوند. این اپیزود‌ها با سرعت‌های متفاوت تهیه می‌شوند. در اپیزود‌های پادکست آموزش زبان انگلیسی Breaking News English شما درباره خبر‌های جالب و شگفت‌انگیزی در سراسر جهان، اطلاعات جالبی به دست می‌آورید. این پادکست برای سطح مبتدی تا پیشرفته تهیه شده است و می‌تواند در مهارت لیسنینگ شما معجزه ایجاد کند.

پادکست انگلیسی English as a Second Language podcast (ESLpod)

پادکست انگلیسی English as a Second Language podcast (ESLpod) که یکی از کامل‌ترین پادکست‌های آموزش زبان انگلیسی است، دارای بیشتر از ۱۸۰۰ اپیزود است. شما برای یادگیری پادکست انگلیسی English as a Second Language podcast (ESLpod) باید به دفترچه راهنما مراجعه کنید. دفترچه راهنمای این پادکست ۸ تا ۱۰ برگه است. بخشی از اپیزود‌های این پادکست با عناوین انگلیسی روزمره هستند که به موضوعاتی همچون شغل، روابط اجتماعی، خانواده و. . می‌پردازد.

معرفی ۱۰ پادکست انگلیسی برای یادگیری زبان انگلیسی + متن

پادکست صوتی

پادکست انگلیسی Elementary Podcasts

پادکست انگلیسی Elementary Podcasts برای سطح مبتدی توسط British Council تهیه شده است. شما با شنیدن پادکست انگلیسی Elementary Podcasts که همراه با متن و با زبانی روان و پرانرژی و قابل‌فهم بیان شده است، در مورد موضوعات مختلف اطلاعات جالبی را کسب می‌کنید.

به‌طورکلی شما قادر خواهید بود برای دریافت اطلاعات کامل‌تر و دقیق‌تر در مورد پادکست چیست ، چگونگی ساخت آن و معرفی برترین پادکست‌ها به زومیت مراجعه کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است