دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۵ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
خواب دستبند پلیس: تعبیر دیدن دستبند پلیس در خواب چیست ؟
1
زمان مطالعه: 7 دقیقه
خواب دستبند پلیس دیدن تعابیر مختلفی از دیدگاه معبران متفاوت دارد . تعبیر های دیدن دستبند پلیس در خواب را در دلگرم بخوانید .

خواب دیدن دستبند پلیس چه تعبیری دارد ؟

مجله دلگرم: تعبیر خواب دستبند پلیس، تعبیر خواب پابند پلیس و ... از نظر تعبیرکنندگان مختلف معناها و نشانه های متفاوتی دارد ما در این مقاله به جزئیات ، برداشت ها و پیام های مختلف این خواب می پردازیم.

تعبیر خواب دستبند پلیس

تعبیر خواب دستبند پلیس

تعبیرهای خواب دستبند پلیس:

 • دیدن دستبند پلیس نشانه ترس و بیقراری و استرس است. احتمالا کار بدی انجام داده اید و می ترسید که مجازات شوید. شما آرامش خود را از دست داده اید. احتمالا کسی راز شما را می داند و قصد دارد آن را برای دیگران بازگو کند.
 • اگر در خواب دیدید که به دستتان دستبند زدند، تعبیرش این است که رازتان فاش می شود و به درد سر می افتید. سعی کنید از مسائل شخصی خود به کسی چیزی نگویید.
 • اگر خواب دیدید که به کسی دستبند زدید تعبیرش این است که به راحتی مردم را قضاوت می کنید. شما کسی هستید که به هر آنچه می شنوید اعتقاد دارید و این اصلا به صلاح نیست.
 • اگر در خواب می بینید که یک افسر پلیس به شما دستبند زد تعبیرش این است که فردی که قدرتمند است به شما دستور می دهد. این خواب نمادی از عدم آزادی و استقلال در هنگام تصمیم گیری مهم است.
 • اگر در خواب دیدید که یک غیر نظامی به شما دستبند می زند تعبیرش این است که شخصی در زندگی شما دائماً تصمیمات بدی را که در گذشته گرفته اید به شما یادآوری می کند. این موضوع شما را اذیت می کند و مانع پیشرفت شما خواهد شد. سعی کنید از این شخص فاصله بگیرید.
 • اگر در خواب دیدید که دست خود را به تخت یا اشیا دیگر بستید. تعبیرش این است که خود را فدای کسانی که دوستشان دارید ، خواهید کرد. شما ممکن است به دلیل وابستگی به خانواده از کار خود منصرف شوید ، یا اینکه به جای اینکه در شهر دیگری به مدرسه بروید ، برای کمک به والدین خود در خانه بمانید. از تصمیم خود پشیمان نخواهید شد زیرا عزیزان شما همیشه بیش از هر چیز مهم بوده اند.
 • اما اگر دیدید کسی دست شما را به تخت یا اشیاء دیگر بست، تعبیرش این است که روی آن شخص تملک دارید دوست دارید که آن شخص را برای خود نگه دارید.. شما کسی هستید که عشق و احساسی ندارید و بسیار خشکید. این موضوع باعث ناراحتی اطرافیانتان خواهد بود. هر چقدر دوستان یا شریک زندگی شما به شما محبت کنند ، برای شما کافی نیست. شما غالباً به خاطر معاشرت با دیگران از آنها کینه دارید و آنها را به بی توجهی به شما متهم می کنید. شما فقط با چنین رفتاری آنها را حتی بیشتر دور می کنید.
 • اگر درخواب دیدید که دستبند خود را باز کردید، تعبیرش این است که قدرت ذهنی زیادی دارید که به لطف آن بر هر مانع و چالشی در زندگی غلبه خواهید کرد. شاید اینطور به نظر نرسد ، اما شهامت و توانایی شما هنگام بحران قابل تحسین است.
 • تعبیر باز کردن دستنبد نشان دهنده این است که شما هرگز قهرمان نبوده اید ، اما به کسانی که به اندازه کافی شجاع هستند و می توانند به آرزوهای خود برسند احترام می گذارید. به آنها نگاه کنید و تبدیل به شخصی خواهید شد که همیشه می خواستید باشید.
 • اگر در خواب دیدید که شخص دیگری دستنبد را باز کرد تعبیرش این است کسی که دوستش دارید راز بزرگی را به شما خواهد گفت. ما در مورد چیزی صحبت می کنیم که مدتهاست آنها را آزار می دهد ، اما آنها نمی خواهند آن را با کسی به اشتراک بگذارند. آن شخص بعد از اینکه به شما اعتماد کردند احساس راحتی خواهد کرد. اگر دیدید که شما دستبند شخص دیگری را باز کردید، تعبیرش این است که سرانجام مشکلی که مدتها شما را آزار می داد از بین می رود. احتمالاً مدتی است که با یک چالش جدید سر و کله می زنید. به همین دلیل ناامید و بی تاب شده اید. سعی کنید ادامه دهید و دست از تلاش نکشید.

تعبیر خواب پابند پلیس

اگر دیدید که به پایتان دستنبد زدید، تعبیرش این است که مجبور هستید یک سفر یا پروژه ای را که مدت ها منتظر آن بودید ، به تعویق بیندازید.. با این حال ، ناامید نشوید زیرا فرصت جدید به زودی نمایان خواهد شد.
اما اگر دیدید که پای شخص دیگری را دستنبد می زدید، تعبیرش این است که می خواهید به هر قیمتی شخصی را در کنار خود داشته باشید. احتمالاً متوجه شده اید که شریک زندگی یا دوستتان از شما فاصله گرفته است.

تعبیرهای دیگر

 • دستبند خریدن در خواب نشانه این است که شما می خواهید شخصی را کنترل کنید. شما احتمالاً می خواهید رفتار شریک زندگی تان را تغییر دهید. اما به نظر این کار درستی نیست. شما باید یاد بگیرید که مردم را همانطور که هستند دوست داشته باشید.
 • تعبیر فروش دستبند در خواب نشانه این است که احتمالا بین دو نفر که با هم درگیر هستند مجبورید که واسطه شوید.اما تصمیمی میگیرید که ممکن است به ضرر شما باشد. بعداً خواهید فهمید که اشتباهی مرتکب شده اید ، اما برای تغییر هر چیزی خیلی دیر است.
 • اگر کسی در خواب دستبند به شما هدیه داد، تعبیرش این است که در زندگی خود ماجراجویی و سرگرمی ندارید. احتمالا از تکراری بودن زندگی خسته شده اید. شما دوست دارید چیزی را تغییر دهید اما تغییر یک چیز سخت است. شما اعتقاد دارید که برای چنین چیزی به افراد مناسب در کنار خود نیاز دارید.
 • اگر در خواب دیدید که دستنبدی را دزدیدید، تعبیرش این است که با چیزی که دم دست دارید دوست دارید به دشمنتان ضربه بزنید. به همین دلیل از روانشناسی معکوس استفاده خواهید کرد که نتایج مطلوبی را برای شما به همراه خواهد داشت.
 • اگر در خواب دیدید کسی دستبندهای شما را دزدید، تعبیرش این است که نمی توانید از رقیبان خود پیشی بگیرید و بر آن ها پیروز شوید. احتمالا شخصی در شرکت یا محل کارتان است که کارها را بهتر از شما انجام می دهد و به این دلیل جایگاه خوبی از آن خودت کرده است.. سعی کنید نا امید نشوید و به تلاش خود ادامه دهید.
 • پیدا کردن دستنبد در خواب نشانه این است که شما برای رسیدن به هدف خود دوست ندارید که دیگران را به خطر بیاندازید. شما ترجیح می دهید دیرتر به مقصد برسید. تا اینکه بر روی مردگان قدم بزنید.
 • اگر در خواب دیدید که در جستجوی دستبند هستید تعبیرش این است که سعی خواهید کرد اشتباه خود را بیهوده پنهان کنید. بهتر است فوراً به آنچه انجام داده اید اعتراف کنید تا اعتبار فعلی خود را از دست ندهید.
 • اگر در خواب دستبند خود را پنهان کردید تعبیرش این است که حسادت می کنید اما نمی خواهید آن را بپذیرید. شریک زندگی شما احساس می کند شما به او اعتماد ندارید و نمی داند چگونه شما را متقاعد کند که قصد خیانت به شما را ندارند. رفتار شما نتیجه عدم امنیت است.
 • اگر در خواب دیدید که دیگران دستبند شما را پنهان می کردند، تعبیرش این است که به طور اتفاقی راز کسی را فاش می کنید. شما به سادگی در یک زمان اشتباه در مکان اشتباه قرار خواهید گرفت. اطلاعاتی که می شنوید شما را شوکه خواهد کرد ، اما در مورد آنها با افراد دیگر صحبت نخواهید کرد.
 • دور انداختن دستنبد در خواب نماد رهایی از چیزی است که مدتها شما را آزار میکند.. این ممکن است یک کار بد ، رابطه ای بدون آینده یا دوستی های دروغین باشد. به هر حال شما از شر آن خلاص خواهید شد و سرانجام به روشی که می خواهید ادامه می دهید.
 • اگر در خواب دیدید که فرد دیگری دستبند را دور انداخت، تعبیرش این است که از تصمیمات بزرگی که عزیزانتان گرفته اند حمایت خواهید کرد.

تهیه و ترجمه در مجله دلگرم

تعبیر خواب دستبند پلیس

تعبیرهای مرتبط :

تعبیر خواب زندان : ۴۱ تعبیر و تفسیر دیدن زندان در خواب

تعبیر خواب پلیس : 24 نشانه و تعبیر دیدن پلیس در خواب

خواب قاچاق: تعبیر دیدن قاچاقچی در خواب چیست ؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits