دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۱۹ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۴ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
قصه تصویری کوتاه کودکانه میدونی مارها چطور میخزن؟
5
زمان مطالعه: 3 دقیقه
قصه گفتن برای کودکان تاثیر به سزایی در رفتار کودک خواهد داشت و قدرت تخیل و خیال‌پردازی او را تقویت می‌کند. با ما باشید و از خواندن و شنیدن این داستان لذت ببرید .

داستان کودکانه تصویری میدونی مارها چطور میخزن؟

مانی داشت راه میرفت که یک دفعه یک مار دید! دزدکی از کنارش رد شد و پشت درخت قایم شد!!

داستان بچگانه

مانا هم داشت راه میرفت که چشمش به یک مار افتاد!! اون ترسید و به سرعت شروع به دویدن کرد!

قصه بچگانه

مار هم مانی رو دید!!

داستان تصویری

مار، مانا رو هم موقع فرار دید!!

داستان کودک

مار خزید و خزید و به سمت اونا رفت!! مار شروع کرد به حرف زدن!

قصه کودک

من مری ماره هستم!! تا حالا براتون سوال پیش اومده که مارها چطوری میخزن؟! من امروز میخوام کامل براتون توضیح بدم! پس خوب حواستون رو جمع کنید و بهم گوش بدید!

داستان

همونطور که میدونید، ما اصلا پا نداریم ولی میتونیم به خوبی این طرف و اون طرف بریم و سفر کنیم. ما در واقع چهار تا روش برای حرکت کردن داریم! ما به جای پا، از ماهیچه‌ها و فلس‌های شکممون برای حرکت کردن استفاده میکنیم!

قصه کوتاه

بیشتر شما فکر میکنید که خزیدن معمولی تنها راه حرکت کردن ماست! خب این معمول‌ترین روشه! میتونی بهش مثل راه رفتن نگاه بکنی! ما یک سنگ روی زمین رو هل میدیم تا بتونیم حرکتمون رو شروع کنیم! بعد هم از ماهیچه‌ها و فلس‌های شکممون استفاده میکنیم تا مثل موج به حرکتمون ادامه بدیم!

داستان کودکانه

تازه! ما میتونیم دممون رو به یک جا تکیه بدیم و سرمون رو ببریم جلو. بعدش سرمون رو ثابت نگه داریم و دممون رو بکشیم جلو! این کار مثل دویدن میمونه! چون بهمون کمک میکنه که خیلی سریع حرکت کنیم.

قصه برای کودک

توی ماسه، گل یا جاهای لیز، ما با یک روش خنده‌دار حرکت میکنیم!! این کار کمی مثل پریدن میمونه! راستش یکم سخته که برات توضیح بدم چطوری این کار رو میکنیم! ما سرمون رو به جلو پرت میکنیم! ولی نه مستقیم بلکه کمی کج! و بعد بدنمون این حرکت موجی شکل رو ادامه میده!

قصه

راستی! مارها هم از این که روش شکمشون سینه خیز برن، خوششون میاد! تو هم تا حالا این کار رو کردی مگه نه؟! ما وقتی که میخوایم آروم و بی صدا حرکت بکنیم، سینه خیز میریم! ما از فلس‌های بلند شکممون کمک میگیریم تا کامل به زمین بچسبیم!

داستان

شما آدم‌ها راه میرید، میدوید، میپرید و سینه خیز میرید! ما مارها هم چهارتا راه برای حرکت کردن داریم که با مال شما فرق داره!! ولی هر دومون میتونیم هر جایی که دوست داریم بریم!

قصه کوتاه تصویری

با این که هر کدوم از این روش‌ها برای خودشون یک اسم دارن، اما به نظر من خیلی راحت‌تره که فقط بگیم مارها میخزن!!

داستان کوتاه

separator line

حتماً بخوانید:
داستان کودکانه تصویری بیل قلدر

داستان کودکانه تصویری بیل قلدر

مطمئنا همگی به دنبال پیدا کردن داستان کودکانه برای فرزندانتان هستید که هم حس خوبی به آنها منتقل کنید و هم خواب آرامی را به کودکانتان هدیه دهید. پس در…


این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (5 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits