گوگل پشتیبانی از سنسور «تناسب اندام» را به اندروید اضافه می‌کند

۴,۹۳۸
۱
۰
جمعه, ۲۷ دی ۱۳۹۲ ۲۳:۲۷

گوگل در اندروید 4.4 یا کیت کت پشتیبانی از سنسور «گام شمار» را به سیستم عامل موبایل خود اضافه نمود، اما ظاهرا این سنسور برای ورزشکاران حوزه تناسب اندام کافی نیست و از طریق آن نمی‌توانند کلیه حرکات ورزشی روتین خود را تحت نظر بگیرند، از این رو شواهدی بدست آمده که نشان می‌دهند گوگل در تلاش برای اضافه کردن پشتیبانی از سنسور جدیدی به اندروید است.

گوگل پشتیبانی از سنسور «تناسب اندام» را به اندروید اضافه می‌کند

گوگل

براساس تکه کدی که به بیرون درز کرده و در ادامه نیز قابل مشاهده است، گوگل قصد دارد تا API جدیدی با نام Fitness API را به سیستم عامل موبایل خود اضافه کند که از طریق آن فعالیت‌های ورزشی ورزشگاران رشته‌های خانواده تناسب اندام قابل بررسی باشد.

گوگل

هنوز دقیقا مشخص نیست که این سنسور چه توانایی‌های خواهد داشت، اما پشتیبانی از آن به این معنی است که احتمالا نکسوس‌های بعدی و متقابلا بسیاری از پرچمداران اندرویدی به سنسور جدیدی مجهز خواهند شد که به ورزشکاران امکان کنترل بیشتر بر فعالیت‌های ورزشی‌شان را می‌دهد.

حتی این امکان وجود دارد که گوگل پشتیبانی از سنسور جدید را در قالب یک بسته بروز رسانی از طریق گوگل پلی در اختیار کاربران اندروید کیت کت قرار دهد و برای ارائه آن تا نسخه بعدی اندروید صبر نکند.

به هر حال به زودی نرم افزارهای ورزشی اندروید امکانات متنوع‌تری را در اختیار کاربران خود قرار خواهند داد و تلفن‌های هوشمند نیز یک سنسور دیگر را در دل خود جای خواهند داد.


گوگل پشتیبانی از سنسور «تناسب اندام» را به اندروید اضافه می‌کند
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
1
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter