دلگرم
امروز: یکشنبه, ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۱۶ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
اینستاگرام پیام رسان شخصی خود را راه اندازی میکند.

اینستاگرام یک پیام رسان تولید کرد + جزئیات

اینستاگرام پیام رسان شخصی خود را راه اندازی میکند.
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اینستاگرام با حرکتی جدید به تولید یک پیام رسان با امکاناتی جدید و منحصر بفرد پرداخت . مشخصات پیام رسان جدید اینستاگرام که تردز نام دارد را در ادامه مشاهده خواهید کرد...

نرم افزار پیام رسان اینستاگرام در راه است

دلگرم: اینستاگرام پیام رسان شخصی خود تحت عنوان تردز ( Threads ) را راه اندازی میکند. شرکت فیس بوک مالک شبکه اینستاگرام، شبکه اجتماعی برای انتشار عکس و ویدئو، در حال ساخت یک نرم‌افزار پیام‌رسان است.

بنا بر گزارش‌های تازه که به وبسایت فناوری ورج درز کرده است، این پیام رسان تازه «تردز» (Threads) نام دارد و به عنوان اپلیکیشن همراه اینستاگرام عرضه خواهد شد.

مشخصات نرم افزار پیام رسان تردز اینستاگرام

این پیامرسان کاربران اینستاگرام را قادر خواهد ساخت تا علاوه بر توان تماس مکتوب با یکدیگر، اطلاعاتی نظیر مکان، عمر باطری، عکس و فیلم را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. اگر یکی از اعضای حلقه دوستان کاربر اقدام به گذاشتن یک استوری کند، این استوری در تردز نیز به نمایش درخواهد آمد.

این نرم افزار که به منظور اشتراک‌گذاری اطلاعات با لیست «دوستان نزدیک» در اینستاگرام طراحی شده است، اکنون مراحل تست داخلی در فیسبوک را می گذراند. فیسبوک مدت‌هاست در صدد پایان دادن به سیطره اپلیکیشن رقیبش اسنپ چت در بازار شبکه‌های اجتماعی است.

اینستاگرام از اظهار توضیحات بیشتر درباره این اپلیکیشن تازه خودداری کرده است.
اینستاگرام یک پیام رسان تولید کرد + جزئیات

اپلیکیشن تردز پیام رسان جدید اینستاگرام

پیشتر در ماه مه اینستاگرام به کار بر روی پروژه پیامرسان «دایرکت» خاتمه داده بود. مسئولان در آن زمان اعلام کرده بودند که پیامرسان در مرحله تست رد شده است چرا که کاربران آزمایشی از اینکه باید برای فرستادن پیغام بین دو اپلیکیشن در رفت و آمد باشند ابراز نارضایتی کرده بودند.

پس از شکست آن پروژه، اینستاگرام اشتیاق خود را برای ساخت پیام رسان تازه از دست نداد و کارمندان این بخش در اوایل امسال به تیم مسنجر فیسبوک منتقل شدند تا تولید پیام رسان را در شرکت مادر، فیس بوک، به گونه‌ای متمرکزتر دنبال کنند.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار عمومی اپلیکیشن تردز مشخص نشده است.
مارک زاکربرگ، موسس فیسبوک، در ماه مارس سال جاری گفته بود از نظر او اپلیکیشن‌های پیام رسان شخصی آینده این شرکت را تشکیل می‌دهند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits