دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
سامانه نوآفرین برای حمایت مالی از استارت آپ ها افتتاح شد
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
طرح نوآفرین» با تاکید بر شعار «ایران هوشمند؛ آینده روشن» و ببه منظور حمایت مالی از استارتاپ ها با حضور اسحاق جهانگیری و آذری جهرمی افتتاح شد ...

طرح نوآفرین برای استارتاپ ها

دلگرم: سامانه «نوآفرین» برای حمایت مالی از استارت آپ ها با حضور معاون‌ اول رئیس جمهور افتتاح شد.

طرح نوآفرین» با تاکید بر شعار «ایران هوشمند؛ آینده روشن» عصر امروز با حضور اسحاق جهانگیری، معاون‌اول رئیس جمهور و آذری جهرمی وزیر ارتباطات افتتاح شد.

معافیت مالیاتی استارتاپ ها

در «طرح نوآفرین» تسهیلاتی چون معافیت مالیات و بیمه‌ای برای استارت‌آپ ها وجود دارد و با احداث پارک اقتصاد دیجیتال، استارت‌آپ هایی که درآمد سالانه آنها به ۵۰۰ میلیون تومان برسد می‌توانند با استفاده از امکانات این پارک‌ها درآمد خود را به پنج میلیارد تومان برسانند و به مرحله بلوغ رسیده و روی پای خود بایستند.

وزیر ارتباطات هدف از این طرح را ایجاد ثروت از طریق اقتصاد دیجیتال دانست و تاکید کرد: استارتاپ‌ها به عنوان فوتون‌های روشن‌کننده اقتصاد دیجیتال نقشی مهم در این زمینه خواهند داشت.

به اعتقاد او، برنامه «ایران هوشمند» با رویکرد ارتقای جایگاه اقتصاد دیجیتال، موجب تسهیل اتصال بخش خصوصی کشور به اقتصاد جهانی و رونق همکاری‌های منطقه‌ای شده و می‌تواند باطل‌السحر تحریم‌های یکجانبه و پروژه منزوی‌سازی ایران باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

    
    دیدگاه ها
    اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

    hits