همه شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیمه در کنار هم: وب‌سایت ازکیـ آغاز به کار کرد!

۲,۳۲۲
۱
۰
دوشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵

وب سایت ازکی (azki.com) در ردیف سایت های مقایسه ای و به اصطلاح Internet Aggregator ها قرار می گیرد؛ و همانند اسنپ، دیجی کالا و ... که در کسب و کارهای خود تحول بزرگی ایجاد کردند، تغییرات عمده ای در صنعت بیمه بوجود خواهد آورد.

همه شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیمه در کنار هم: وب‌سایت ازکیـ آغاز به کار کرد!


یاشار ژاله دوست، عضو هیئت مدیره و مدیر عامل ازکیـ با بیان این مطلب که بهبود کیفیت محصول یا خدمات و کاهش قیمت آنها، می تواند موجب تحولات بزرگی در هر صنعتی گردد؛ تاکید کرد این امر همیشه به نفع کاربران و مشتریان خواهد بود.


بیمه عنصر جدایی ناپذیر زندگی امروز ماست. هرکدام از ما بنا به نوع زندگی و کسب و کار روزانه، به یک یا چند نوع از اقسام بیمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها نیاز ضروری داریم. از بیمه‌‌‌‌‌‌ی شخص‌ثالث و بدنه در وسایل نقلیه گرفته تا انواع بیمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های درمان و مسئولیت و حوادث و عمر.


تعدد انواع بیمه و تکثر شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارائه دهنده‌‌‌‌‌‌ی بیمه، چالش سختی را پیش روی خریداران قرار می‌دهد. آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها اگر بخواهند کاربردی ترین بیمه و مناسب‌ترین قیمت را در میان شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بیابند، یا باید به همه‌‌‌‌‌‌ی کارگزاری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سطح شهر مراجعه کنند و شرایط و کیفیت و نرخ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هرکدام را مقایسه کنند. یا باید شخص با تجربه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را در نزدیکی خویش داشته باشند که قبلا همه‌‌‌‌‌‌ی شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیمه را مقایسه کرده و از معایب و مزایا و نرخ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هرکدام با خبر است و اطلاعاتش را در اختیار آنها قرار می‌دهد.


مراجعه کردن به تمام کارگزاری‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها تقریبا غیر ممکن است و پیدا کردن کسی که این حجم از اطلاعات را در مورد همه‌‌‌‌‌‌ی بیمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها داشته باشد نیز بعید است. اما چه باید کرد؟ چگونه می‌توان بدون دوندگی میان نمایندگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها بهترین شرکت را انتخاب کرد؟ کدام مشاور مناسب‌ترین شرایط و بهترین قیمت ‌‌‌‌‌‌بیمه‌نامه را برای ما خواهد یافت؟ کدام شخص قابل اطمینان پروسه خسارت‌دهی شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را در زمان بروز حادثه تجربه کرده و تجربیاتش را به صورت رایگان در اختیار ما می‌گذارد؟ و به طور خلاصه از چه کسی می‌توان با اطمینان پرسید: «ازکی بیمه بخریم؟»


پاسخ مناسب به این سوال، فقط از یک تیم متخصص در امر بیمه برخواهد آمد و به تازگی شرکت «ازکیـ» با گردآوری تیمی متخصص، خلاق و با تجربه، گام مناسبی در جهت رفع این مشکل برداشته است. ازکیـ مثل سایر استارت‌آپ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مشابه به میدان آمده تا با روشی کاربردی فرآیند فروش را دگرگون کند.


استارت‌آپ‌هایی مثل «اسنپ» یا «دیجیـ کالا» که با متمرکز کردن ارائه دهندگان خدمات و فراهم کردن دسترسی آسان برای خریداران اصلی، هم به بازارها رونق بخشیدند و هم بیشترین سود را به مردم رساندند. اسنپ زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را ایجاد نمود تا تمام تاکسی‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و مسافربر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پاره وقت و نیمه وقت در قالب یک سیستم متمرکز به مسافران متصل شده و ضمن افزایش رونق بازار مسافربرها، موجب شد مسافران سریع‌‌‌‌‌تر و ارزان‌‌‌‌‌تر به مقصد برسند. دیجیـ کالا نیز با همین رویکرد و از طریق یکپارچه نمودن حجم گسترده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از فروشندگان کالا، فروشگاهی اینترنتی تاسیس کرد که هم رونق بیشتر را به بازار کالاها آورد و هم مشتریان را با خریدی ارزان‌‌‌‌‌تر و آسان‌‌‌‌‌تر خوشنود نمود. روند فعالیت تیم ازکیـ نیز چیزی جز این نخواهد بود؛ سهولت در خرید و رونق بازار، رقابت فروشندگان و در نهایت سود خریداران.


تیم ازکیـ در گام اول با کنار هم قراردادن شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیمه امکان مقایسه‌‌‌‌‌‌ی آنلاین شرایط و قیمت انواع ‌‌‌‌‌‌بیمه‌نامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را برای مراجعه کنندگان به وب سایت AZKI.COM فراهم کرده است. پس از آن با درج اطلاعات هر شرکت و رتبه بندی آنها بر اساس سرعت و کیفیت ارائه خدمات، از صدور ‌‌‌‌‌‌بیمه‌نامه گرفته تا خسارت‌دهی، پروسه‌‌‌‌‌‌ی انتخاب را بسیار آسان نموده است و همچنین نظریات مشتریان قبلی هر شرکت را نیز به شما ارائه می‌دهد تا از تجربه‌‌‌‌‌‌ی آنها هم استفاده کنید. در گام بعدی نیز با مهیا نمودن امکان خرید آنلاین بیمه، ساده‌ترین روند ممکن را برای خریداران بیمه فراهم می‌نماید.


در واقع «ازکیـ» هم یک سامانه‌‌‌‌‌‌ی مقایسه‌‌‌‌‌‌ی آنلاین است، هم مشاوری قابل اعتماد برای خریداران و هم فروشنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای خوش قول و منظم که ‌‌‌‌‌‌بیمه‌نامه‌‌‌‌‌‌ی خریداری شده را حداکثر یک روز بعد به صورت رایگان درب منزل یا محل کار خریدار تحویل خواهد داد.


ازکیـ هرآنچه از تمامی شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیمه نیاز دارید را به صورت یک‌جا در وب‌سایت خود به شما نشان می‌دهد و جستجوی شما برای خرید بیمه‌‌‌‌‌‌ی مناسب را با کمترین هزینه و سریعترین نتیجه به سرانجام می‌رساند.

منبع: سایت ازکیـ azki.com


همه شرکت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیمه در کنار هم: وب‌سایت ازکیـ آغاز به کار کرد!
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
1
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter