دلگرم
امروز: جمعه, ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ برابر با ۱۷ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
با امکان جدید فیس‌بوک دیگر هیچ مطلبی را از دست ندهید و مطالب را ذخیره کنید.
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با امکان جدید فیس‌بوک دیگر هیچ مطلبی را از دست ندهید-ذخیره کردن در فیس بوک-فیس بوک امکان ذخیره سازی مطالب را دارد-امکانات جدید فیس بوک

اگر شما هم وقت خواندن تمام مطالب و پست‌های افرادی که در لیست دوستانتان در فیس‌بوک هستند را ندارید، حتما از این قابلیت جدید فیس‌بوک خوشحال خواهید شد. از این پس هر آنچه را که دوست دارید، می توانید در فیس‌بوکتان ذخیره کنید.

با امکان جدید فیس‌بوک دیگر هیچ مطلبی را از دست ندهید

اگر تعداد دوستانتان در فیس‌بوک زیاد است و علاقه‌مند به خواندن یا دیدن مطالب، عکس‌ها و فیلم‌هایشان هستید، بدون شک این قابلیت فیس‌بوک به کارتان خواهد آمد.

تاکنون کاربران بسیاری در فیس‌بوک به این مسئله انتقاد داشتند که به خاطر حجم بالای مطالب، عکس و یا فیلم‌های صفحه فیس‌بوکشان قادر به خواندن و یا دیدن همه آن‌ها نیستند. پس از مدتی هم فراموش می‌کردند که مایل به دیدن کدام مطلب بودند و یا حتی در کدام صفحه، باید مطلب مورد علاقه‌شان را جست‌وجو کنند.

فیس به بوک و امکان ذخیره مطالب فیس بوک

حالا فیس‌بوک قابلیت جدیدی راه‌اندازی کرده است که به وسیله آن، می توانید هر آنچه که مایل هستید را ذخیره کنید و در فرصت مناسب از آن استفاده کنید. البته تنها زمانی قادر به استفاده از مطالب ذخیر شده هستید که کماکان به اینترنت وصل باشید.

تفاوتی هم نمی‌کند که شما کاربر ویندوز هستید و یا این‌که از دستگاه‌های اندرویدی و ios استفاده می‌کنید، در هر صورت می‌توانید از این امکان فیس‌بوک استفاده کنید.

روند ذخیره کردن اطلاعات به این صورت است که مطالب خود را با استفاده از گزینه save ذخیره می‌کنید و سپس در هر زمانی که دوست دارید می توانید از بخش saved items در بخش more آن را مشاهده کنید.

البته این امکان به تازگی راه‌اندازی شده و از آنجا که هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد، ممکن است در برخی از مناطق قابل دسترسی نباشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است