alexametrics
دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۰۹ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۴ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
1
7.1K
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهم ریختگی جستجوها با IE 11 در ویندوز ۸٫۱

همانطور که می دانید چند روزی است که نسخه جدید سیستم عامل ویندوز یعنی ویندوز ۸٫۱ عرضه شده است و انتظار می رود که کاربران با ارتقا به این نسخه قدری میزان رضایت شان از ویندوز بالاتر برود. اما ظاهرا مشکلاتی در این راه وجود دارد.

بهم ریختگی جستجوها با IE 11 در ویندوز ۸٫۱

اینترنت اکسپلورر

ویندوز ۸٫۱ به صورت پیشفرض با نسخه جدید مرورگر اینترنت اکسپلورر عرضه می شود. اینترنت اکسپلورر پس از عرضه نسخه ۹ روند بهبودی خوبی داشته است و نسخه ۱۱ هم از این قائله مسثنا نیست. اما ظاهرا مشکلی در این نسخه وجود دارد که باعث بهم ریختگی جستجوهای کاربران در گوگل می شود. در واقع پس از اینکه از طریق وبسایت گوگل چیزی را جستجو می کنید، استایل صفحه بهم می ریزد و این نشان از عدم سازگاری این نسخه با وبسایت گوگل دارد. به نظر می رسد که مایکروسافت باید هرچه سریع تر برای این مشکل راه حلی پیدا کرده و در قالب یک Hot Fix به کاربران ارایه دهد چون در غیر این صورت و یا طولانی شدن پروسه حل این مشکل، ضربه سختی خواهد خورد.

وبسایت WinBeta برای حل این مشکل به کاربران اعلام می کند که کلیدهای ترکیبی Alt + X را بفشارند و سپس گزینه Use Microsoft compatibility lists را غیر فعال کنند تا مشکل به صورت موقت برطرف شود.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
    دیدگاه ها

    شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید    کد امنیتی کد جدید
    hits