دلگرم
امروز: شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ برابر با ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۱۶ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
آموزش کامل دیلیت اکانت سروش به صورت دائمی
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اگر شما هم عضو پیام رسان سروش هستید و حالا می خواهید اکانت خود را حذف کنید، در این مطلب با ما همراه شوید تا این کار را به شما عزیزان آموزش دهیم.

نحوه حذف اکانت سروش

همانطور که میدانید وقتی به پیام رسان های مختلف وارد می شوید و عضو آن ها می شوید، یک اکانت برایتان ساخته می شود که با پاک کردن آن برنامه باز هم اکانت شما از بین نرفته و باقی می ماند.

پیام رسان سروش یا سروش پلاس نیز از این قانون مستثنی نیست و اگر می خواهید این برنامه را پاک کنید باید دیلیت اکانت نمایید. اما چگونه می توان این کار را انجام داد ؟

آموزش دیلیت اکانت سروش

برنامه سروش پلاس را اجرا کنید و به قسمت گزینه های برنامه که در شکل زیر نشان داده شده بروید:

مرحله اول حذف اکانت سروش پلاس: برنامه سروش پلاس را اجرا کرده و مانند شکل زیر وارد منوی تنظیمات سروش پلاس شوید.

دیلیت اکانت سروش پلاس

مرحله دوم حذف حساب کاربری سروش پلاس: در منویی که باز می شود، گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت سروش

طرز پاک کردن اکانت سروش

مرحله سوم حذف کردن اکانت سروش پلاس: گزینه حساب کاربری را انتخاب کنید تا به قسمت مربوط به تنظیمات اکانت خود در سروش پلاس وارد شوید.

حذف اکانت سروش

روش دیلیت اکانت سروش

مرحله چهارم دیلیت اکانت سروش پلاس: گزینه سه نقطه در گوشه سمت چپ و بالای تصویر را کلیک کنید و سپس روی غیر فعال سازی کاربر کلیک کنید.

حذف اکانت سروش

پاک کردن اکانت سروش پلاس

مرحله پنجم پاک کردن اکانت سروش پلاس: در این مرحله گزینه غیر فعال سازی حساب کاربری را انتخاب نمایید تا آخرین مرحله از حذف اکانت سروش پلاس را انجام داده باشید.

آموزش دیلیت اکانت سروش

طریقه حذف اکانت سروش

پس از حذف اکانت سروش پلاس دیگر امکان دسترسی به چت‌ها و مخاطبین حساب کاربری امکان پذیر نخواهد بود و شما امکان دسترسی دوباره به اکانت حذف شده را نخواهید داشت و تمامی پیام ها، گروه ها و کانال های شما پاک خواهند شد. بنابراین قبل از حذف اکانت سروش پلاس خود از این قضیه مطمئن شوید.

نکته: اگر در مراحل پاک کردن اکانت سروش پلاس با پیامی با مضمون (کاربر دسترسی لازم را ندارد و امکان دیلیت اکانت وجود ندارد) مواجه شدید دلیل آن این است که سیم کارت شماره ای که در سروش وارد کرده اید باید در دستگاهی که می خواهید از طریق آن اکانت سروش پلاس خود را پاک کنید قرار داشته باشد اگر سیم کارت مربوطه در گوشی نباشد با این پیغام مواجه می شوید و قادر به پاک کردن حساب کاربری سروش نخواهید شد.

شما موفق به حذف اکانت سروش پلاس خود شدید. با توجه به نوع گوشی شما مراحل حذف کردن حساب کاربری سروش پلاس می تواند متفاوت باشد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید