دلگرم
امروز: شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۵ قمری و ۱۸ مه ۲۰۲۴ میلادی
نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین و اعلان جوین شدن
67
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برای نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین باید یک ترفند بکار برد.

نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

برای نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین باید یک ترفند بکار برد.

همانطور که میدانید با نصب تلگرام یا ورود Join به تلگرام تمام کسانی که شماره ی شما را دارند متوجه جویین شدن شما میشوند و اعلان مبنی بر ورود شما به تلگرام برای آن ها ارسال میشود.

شما هرکاری کنید وقتی وارد تلگرام شوید این پیام برای همه ی آن ها ارسال میشود حالا شاید بخوایین هنگام ورود این پیام ارسال نشود باید چیکار کنیم؟

ارسال نشدن پیام جوین شدن در تلگرام

به تلگرام بروید و از طریق آیکون سه خطی در گوشه سمت چپ بالای صفحه وارد منوی اصلی و سپس گزینه Settings را انتخاب کنید.

گزینه Notifications and Sounds را انتخاب کرده و به دنبال Evens بگردید و همانند تصویر زیر گزینه Contacts Joined Telegram را خاموش کنید

نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

نصب تلگرام بدون متوجه شدن مخاطبین

شما ابتدا بدون اینکه با شماره اصلی خود وارد شوید باید با یک شماره دیگه یا شماره مجازی وارد تلگرام شوید (برنامه Textnow و Talk2) در این شرایط کسی اصلا متوجه نمیشود، سپس از قسمت تغییر شماره تلگرام شماره مجازی و به شماره اصلی خود تغییر دهید.

به همین راحتی از شماره اصلی خود عضو تلگرام هستید و پیامی هم برای کسی ارسال نشد ولی اگر آنها مخاطبین تلگرام خود را چک کنند نام شما را میبینند.

حتما نیازی نیس از شماره الکی استفاده کنید و اگه یک سیم کارت دیگه هم دارید که کسی اونو نداره با اون هم میتوانید ابتدا ثبت نام کنید و سپس به شماره ی اصلیتون تغییرش بدید.

توجه کنید با اینکار فقط هنگام نصب پیام ورود شما به آن ها ارسال نمیشود ولی اینطور نیست که آن ها کلا از حضور شما مطلع نباشند و با ورود به لیست Contact خود شما را می بینند.

در صورتی که میخواهید شمارو اصلا نبینند باید قید شماره اصلیتونو بزنید و هیچ کاری نیست که حضور خود را از آن ها مخفی کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.9 از 5 (67 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits