مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
معرفی و بررسی مادربرد Z۳۹۰ AORUS Master
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مادربرد Z390 AORUS Master از کمپانی Gigabyte رونمایی شد. این مادربرد از امکانات و مشخصات بالایی برخوردار است. با گزارش مجله دلگرم به نقل از زومجی همراه باشید.

قابلیت های Z۳۹۰ AORUS Master:

Z390 Aorus Master با تبعیت از برادرِ بزرگترش Z390 Aorus Xtreme سعی دارد تا بیشترین قابلیت‌های ممکن را با برچسبِ قیمتیِ قابل قبول‌تر برای طیفِ وسیع‌تری از کاربران ارائه کند.

بیشترِ امکاناتِ بی‌نظیرِ مدل اکستریم در مدلِ Master هم قابلِ دستیابی است و گیگابایت در این کار از گنجاندنِ قابلیت‌های کلیدی فروگذاری نکرده است.

مادربردِ Z390 Master با برندِ Aorus عرضه شده و از لحاظِ ظاهری هم شباهت‌های بسیاری به مدلِ Xtreme دارد. در اینجا هم از فاز‌های تمام دیجیتال در طراحیِ مدارِ توان استفاده شده، نور پردازیِ فوق حرفه‌ای روی سینک‌های حرارتیِ اصلی کار شده و البته کنترلرِ بی‌سیمِ مجتمع 802.11ac اینتل هم با خروجیِ آنتن‌های جدا شدنی قابلِ دسترسی است.

separator line

از قابلیت‌های ظاهریِ جالبِ توجه دیگر در این مدل استفاده از محافظت کننده‌های حرارتی (Thermal Guards) روی هر سه اسلاتِ M.2 تعبیه شده روی مادربرد است که در مدل‌های دیده شده از سازنده‌های دیگر تنها محدود به یک شکافِ M.2 است.

صفحه‌ی فلزیِ پشتِ مادربرد هم به عنوان محافظت کننده و هم دفع کننده‌ی حرارت توسطِ لوله‌ی ناقلِ حرارت، به سینک‌های حرارتیِ روی برد متصل است. مدارِ ایزوله شده‌ی تراشه‌ی قدرتمندِ صدا و قطعاتِ مربوطه نیز با پوششِ شفافِ مجزایی به سرعت قابل تشخیص است.

Available At Amazon Logo Vector
سفارش از آمازون

معرفی و بررسی مادربرد Z390 AORUS Master

برای اطلاعاتِ جامع‌تر و دیدنِ امکاناتِ کاملِ مادربردِ Z390 Aorus Master، شما را به تماشای بررسی ویدیویی اختصاصیِ زومجی دعوت می‌کنیم:
این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است