تصویر جدیدی از گوشی هوشمند انعطاف پذیر سامسونگ منتشر شد

با تصویر کانسپت گوشی هوشمند منعطف سامسونگ همراه باشید
۱,۶۴۷
۰
۰
دوشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۵۱

شرکت سامسونگ در حوزه دستگاه های دیجیتال و ارتباطی برند شناخته شده ای بوده و توانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد. در سال های اخیر پرچمداران این شرکت با طراحی منحصربفرد و مشخصات قابل توجه توانستند فروش بالایی را به ارمغان آورند.

در این بین به نظر می رسد کره ای ها ایده های بیشتری در ذهن داشته و تنها به گوشی های هوشمند معمولی بسنده نخواهند کرد. گوشی های هوشمندی که باید انتظارات بسیاری داشت و مشخصات قابل توجه نیز برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.

تاکنون شایعات بسیاری درباره گوشی هوشمند منعطف سامسونگ موسوم به گلکسی ایکس منتشر شد اما هیچ یک به تایید یا تکذیب کره ای ها نرسید. به تازگی نیز تصاویر کانسپتی مربوط به گلکسی ایکس منتشر شده و آن را گوشی هوشمند عجیب و منحصربفردی نشان می دهد. انتظار می رفت کره ای ها بتوانند بزودی این اسمارتفون را معرفی کنند اما به نظر می رسد قرار نیست شاهد چنین گوشی هوشمندی باشیم و شرکت موردبحث در تلاش است با آماده سازی این مدل آن را در آینده نزدیک معرفی نماید. البته براساس گزارش هیا پیشین گلکسی ایکس سال 2019 رونمایی خواهد شد و همزمان با گلکسی اس 10 معرفی می شود.

تلفن هوشمندی منعطف و کارآمد

در تصاویر انتشاریافته کانسپت که به نوعی غیررسمی بوده شاهد اسمارتفونی هستیم که از وسط تا می شود. چنین طرحی تاکنون مشاهده نشده و مشخص نیست آیا سامسونگ گوشی هوشمند منعطف خود را با چنین ساختاری عرضه می کند یا خیر. تا شدن گلکسی ایکس از وسط همانند یک کیف پول کوچکی است که افراد قادرند آن را از میانه تا کردن و به راحتی در جیب قرار دهند. گوشی های هوشمند سنتی ابعاد بزرگی داشته و به سختی درون جیب جای می گیرند از این رو باید حتما آنها را در کیف قرار داد و در غیر این صورت تجربه کاربری خوبی رقم می زند.

در بخش دوربین گلکسی ایکس از سنسور دوگانه بهره می برد و صفحه نمایش آن کاملا بی حاشیه است. براساس تصاویر این اسمارتفون در دو جهت جلو و عقب قابل تا شدن بوده و تنها از یک جهت نمی توان آن را خم کرد. چنین طرحی بسیار کارآمد و جالب توجه تر از سایر طرح گوشی های هوشمند منعطف می باشد. هنگامی که صفحه نمایش کامل است 7.3 اینچی بوده و در هنگام تا شدن به 4.5 اینچ تبدیل می شود. بنابراین کاربران می توانند از مدل گوشی هوشمند بهره ببرند.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه سامسونگ چیست.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter