چگونه از یوتیوب دانلود کنیم؟

۳,۲۴۰
۲
۰
چهارشنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۶:۳۱
دانلود کردن از یوتیوب روش های زیادی دارد. اگر چه سایت Youtube درمورد بعضی از کلیپ ها اجازه دانلود می دهد اما بصورت کلی یکی از قوانین اصلی این سایت اینست که نباید هیچ محتوایی از سایت دانلود شود مگر اینکه یک گزینه Download در کنار آن به نمایش گذاشته شده باشد.
چگونه از یوتیوب دانلود کنیم؟

دانلود از یوتیوب توسط هیچ کدام از برنامه های رسمی اجازده داده نمیشود. اما افرادی وجود دارند که با طراحی یکسری برنامه های دانلود کلیپ، این اجازه را بشما می دهند و ما آنها را معرفی می کنیم. توجه داشته باشید که دانلود این برنامه ها از طریق Google Play پشتیبانی نمی شود و باید از منابع دیگری دانلود شود. برای نصب برنامه های زیر باید به قسمت Setting->Security رفته و بر روی گزینه Unknown Sources کلیک کنید.پیام هشدار ظاهر می شود، بر روی OK کلیک کنید.

دانلود از یوتیوب برای اندروید

دانلود از یوتیوب با نرم افزار

نحوه دانلود از یوتیوب با گوشی

دانلود از یوتیوب
روش های دانلود از یوتیوب

قطعا شما سوالاتی مثل اینها دارید :

دانلود از یوتیوب بدون فیلتر شکن

دانلود از یوتیوب با سایت

برنامه دانلود از یوتیوب برای موبایل

امروز به همه سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

1- دانلود با برنامه Videoder

برامه Videoder یک برنامه قدرتمند دانلود کلیپ از سایت YouTube محسوب می شود، با این برنامه می توانید از سایت های بزرگی همچون Instagram، Facebook و غیره نیز استفاده کنید. می توانید هر کلیپی را با هر وضوح و کیفیتی دانلود کرده و حتی به اشتراک بگذارید. این برنامه تنظیمات گسترده از جمله پخش ویدئو داخلی، حالت شب و غیره دارد و از همه مهمتر مجهز به سیستم هوش مصنوعی می باشد که بشما در کار کردن با برنامه کمک می کند. Videoder در فروشگاه Google Play قابلیت دانلود ندارد اما می توانید این برنامه را بصورت رایگان از منابع دیگر دانلود کنید. دانلود هزینه ای ندارد اما داخل برنامه پر از تبلیغات می باشد که اگر ورژن Plugin Videoder Premium را از Play Store خریداری کنید، می توانید از شر تبلیغات راحت شوید.

نحوه دانلود ویدئو از YouTube بشکل زیر است:

سایت YouTube را در برنامه باز کنید.
ویدئو مورد نظر را جستجو کنید.
بر روی گزینه دانلود کلیک کرده تا لینک دانلود بالا بیاید و سپس فرمت ویدئو را نیز انتخاب کرده و عمل دانلود را انجام دهید.

2- دانلود با برنامه TubeMate

TubeMate نرم افزار خصوصی است و با باز کردن نرم افزار در سیستم عامل اندروید، می توانید به جستجو سایت و ویدئو قبل از دانلود بپردازید. فیلم های دانلود شده بطور خودکار در حافظه گوشی شما ذخیره می شوند. تنها برای تبدیل ویدئو به فرمت MP3، نیاز به برنامه تبدیل MP3 می باشد. تنها مشکل برنامه داشتن تبلیغات زیاد است.

3- دانلود با برنامه KeepVid

KeepVid نیز یکی از بهترین دانلود گر های اندروید می باشد. این برنامه می تواند ویدئو های سایت YouTube را نسبت به سایت های دیگر با سرعت بیشتری دانلود کند و همچنین کاربران را قادر می سازد تا ویدئو ها را از 17 سایت بزرگ دیگر همچون Tumbir، Twitter، Facebook و غیره نیز دانلود کنند. KeepVid به کاربران اجازه دانلود ویدئو با فرمت HD تا رزولوشن 4K را می دهد و همچنین می توانید ویدئو های YouTabe را با فرمت MP3 بدون نیاز به هیچگونه ورژن خارجی و هزینه دار، دانلود کنید.

نحوه استفاده از برنامه KeepVid:

YouTube را در برنامه باز کرده و ویدئو مورد نظر را جستجو کنید.

ویدئو را انتخاب کرده و بر روی دکمه آبی رنگ دانلود در زیر ویدئو در حال پخش، کلیک کنید. کیفیت ویدئو را انتخاب کرده و آن ویدئو بطور اتوماتیک ذخیره می شود.

این برنامه کاملاً رایگان است و با خریداری ورژن Premium، تبلیغات نیز حذف می شوند.

4- دانلود با برنامه SnapTube

SnapTube یکی نرم افزار های دانلود ویدئو در اندروید است. این نرم افزار در دانلود ویدئوها بسیار قدرتمند و سریع است. کیفیت دانلود ویدئو ها به انتخاب شماست و می توان از سایت های رسمی دیگر همچون Facebook و غیره نیز دانلود کرد. این برنامه ویدئو ها و موسیقی را دسته بندی می کند.

نحوه استفاده:

برنامه را باز کرده و سایت YouTube را انتخاب کنید.

ویدئو مورد نظر را جستجو و انتخاب کنید.

بر روی دکمه قرمز رنگ دانلود که در سمت راست ویدئو وجود دارد، کلیک کرده و کیفیت ویدئو را انتخاب و دانلود را شروع کنید.


دانلود از یوتیوب
یوتیوب

5- دانلود با برنامه InsTube

یک دانلود کننده ویدئو از سایت YouTube و دیگر سایت های رسمی که قابل اعتماد و دارای سرعت بالاست، ویژگی اصلی این برنامه اینست که می توانند فضایی را ایجاد و ویدئو های دانلود شده را در آنجا مخفی کنید.

نحوه استفاده :

برنامه را نصب کرده و از داخل برنامه، سایت مورد نظر را جستجو کنید.

ویدئو مورد نظر را جستجو کرده و قبل از دانلود کیفیت مورد نظر را انتخاب کنید.

بر روی (دانلود سریع) (Fast Download) کلیک کرده و دانلود را آغاز کنید.

تنها نقص این برنامه اینست که هیچ برنامه ای برای حذف تبلیغات ندارد.

6- دانلود با برنامه Vidmate

یک نرم افزار دانلود ویدئو معروف در سیستم عامل اندروید است. این برنامه بسیار قابل اعتماد است و می توانید فایل ها را بر اساس دسته های متفاوت و مستقیم برای هر فایل، از نوار جستجو، جستجو کنید. این برنامه سریع ویدئو را دانلود کرده و محل دانلود دلخواه خویش را انتخاب کنید و همچنین می توانید یک فضای خصوصی ایجاد کرده و ویدئو های دانلود شده را در آنجا مخفی کنید.

نحوه استفاده از Vidmate:

برنامه را اجرا کرده و سایت مورد نظر را جستجو کنید.

ویدئو مورد نظر را باز کرده و بر روی دکمه دانلود قرمز رنگ بر روی محتوا (Content) کلیک کنید کیفیت ویدئو را انتخاب و دانلود را بزنید.

7- دانلود با برنامه YT3 Youtube Downloader

یک نرم افزار دانلود ویدئو بسیار ساده می باشد که اجازه دانلود ویدئو ها در دو فرمت MP4 ،MP3 را می دهد. یک دکمه پیش نمایش وجود دارد که قبل از دانلود، بشما اجازه دیدن از ویدئو را می دهد. این برنامه بشما سرعت بالای دانلود را میدهد و در پوشه ای ذخیره می کند و همچنین اشعار را هنگامی که به موسیقی گوش می دهید، برای شما نمایش می دهد.

نحوه استفاده از YT3 YouTubeDownloader:

برنامه را اجرا کرده و ویدئو مورد نظر از سایت دلخواه را انتخاب کنید.

انتخاب گزینه دانلود فایل MP3 یا MP4 وجود دارد که در سمت راست ویدئو نشان داده می شود و می توانید با کلیک بر روی آنها دانلود را انجام دهید.

8- دانلود با برنامه NewPipe

این برنامه لذت دانلود از YouTube را بدون وجود تبلیغات بشما می دهد. بهترین امتیاز این برنامه اینست که در پس زمینه، موزیک یا ویدئو مورد نظر از YouTube را به نمایش می گذارد، در حالی که با برنامه سایت های دیگر کار میکنید.

دانلود ویدئو بسیار ساده و سریع است. فرمت های متفاوتی برای دانلود را عرضه می کند. همچنین این برنامه تمامی دانلود های شما را با امنیت کامل دانلود می کند و اجازه تجزیه و تحلیل به برامه های دیگر از اطلاعات شما را نمی دهد. همچنین از رزولوشن Mode 4K، Video pop_up، چندین تم و غیره پشتیبانی می کند. دانلود ویدئو ها نیز تنها کافیست وارد برنامه شده و سایت و ویدئو مورد نظر را جستجو کنید و بر روی (دانلود) کلیک کنید.


آموزش دانلود از یوتیوببا استفاده از نرم افزار هایی که معرفی شد، به راحتی میتوانید از یوتیوب فیلم، آهنگ یا هرچیزی که بخواهید دانلود کنید. نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter