دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۱ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۶ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۲ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک از اول آذرماه
3
یکشنبه, ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۲۰:۴۵
تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک جدید تهران از فردا : طرح‌های ترافیکی پایتخت بنابر مصوبه شورای ترافیک تهران از فردا یکم آذر همزمان با بازگشایی مدارس از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۸:۰۰ اجرا می‌شود.

بنا به مصوبه شورای ترافیک تهران از روز اول آذرماه همزمان با بازگشایی مراکز آموزشی از جمله مدارس در تمام پایه های تحصیلی، طرح ترافیک از ۶:۳۰ تا ۱۸ اجرا می شود.

پس از شیوع ویروس کرونا تغییراتی در حوزه ممنوعیت‌های ترافیکی و همچنین کاهش برخی محدودیت‌ها مثل طرح ترافیک رخ داد که با شروع آذرماه و با تصمیم مسئولان برخی محدودیت‌ها لغو و برخی محدودیت‌ها نیز به روال سابق باز خواهد گشت.

آبان ماه شورای عالی ترافیک تهران تشکیل جلسه داد و جمع بندی بر این شد که این ساعات اجرای طرح ترافیک تغییر کند و در گام اول از ۱۰ آبان ساعات صبحگاهی طرح ترافیک از ساعت ۸:۳۰ به ۷:۳۰ و ساعت عصرگاهی از ۱۶ به ۱۷ تغییر کرد.

مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره تغییر ساعت اجرای محدودیت ترافیکی (طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا) همزمان با بازگشایی بخشی از مدارس در پایتخت از اول آذرماه گفت: از روز بازگشایی مراکز آموزشی (اول آذر) بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا، زمان اجرای طرح‌های ترافیکی از ۷:۳۰ به ساعت ۶:۳۰ صبح و از ۱۷ به ۱۸ تغییر می‌کند.

این در حالی است که در مصوبه مورد اشاره ذکر شده است که از روز بازگشایی مراکز آموزشی در تمام مقاطع تحصیلی زمان اجرای طرح از ۷:۳۰ به ۶:۳۰ و از ۱۷ به ۱۸ تغییر می‌کند اما این روزها خبری از بازگشایی همه مقاطع تحصیلی و تمام مراکز آموزشی نیست.

همچنین در حالی که بیش از یکسال از اجرای ممنوعیت تردد شبانه می‌گذرد، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا خبر داد که با پیگیری‌هایی که انجام شد و بنا به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و دستور شخص رئیس جمهور ممنوعیت تردد شبانه نیز در سراسر کشور لغو شد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید