دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۶ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۷ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
نکات مهم در خرید چمدان که نمی دانید!
0
زمان مطالعه: 5 دقیقه
یکی از مهمترین مواردی که در خرید چمدان باید به آن توجه داشته باشید مراجعه به برندهای معتبر بازار است.

خرید چمدان مانند چمدان فایبر گلاس و یا چمدان پارچه ای ایده شگفت آوری است. اما شما زمانی می توانید این کار را به یک پروسه لذت بخش تبدیل کنید که به نکات مهم در خرید این محصول توجه داشته باشید. در واقع، توجه به این نکات سبب می شود تا شما هر چه سریعتر محصولی را که با ویژگی های تان همخوانی دارد بیاید و با این چمدان به سفرهای لذت بخشی بروید. در ادامه تلاش می کنیم این نکات را برای شما روشن سازیم تا با شناخت کامل به خرید بروید.

آیا خرید از برندهای معتبر مهم است؟

یکی از مهمترین مواردی که در خرید چمدان باید به آن توجه داشته باشید مراجعه به برندهای معتبر بازار است. وقتی چمدان خود را از برندهای معتبر بازار تهیه می کنید، می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت چمدان رعایت شده اند. همچنین، متریال هایی که در ساخت چمدان به کار می روند کیفیت بالایی دارند و به زودی دچار پوسیدگی و یا خرابی نمی شوند. این مسئله می تواند به شما کمک کند در پایان از تهیه چمدان رضایت کاملی داشته باشید و این موضوع اهمیت زیادی دارد.

آیا چرخ چمدان کیفیت بالایی دارد؟

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید چمدان باید به آن دقت داشته باشید کیفیت چرخ های چمدان است. معمولا چمدان به صورت دو چرخ و یا چهار چرخ تولید می شود. به طور کلی، تجارب ما نشان میدهند حرکت دادن چمدان های چهار چرخ راحت تر از چمدان های دو چرخ است. چرخ های چمدان باید دارای چرخش 360 درجه باشد تا بتواند به افراد کمک کند چمدان خود را به راحتی حرکت دهند. همچنین، چرخ های چمدان باید کیفیت بالایی داشته باشند و به زودی دچار شکستگی نشوند.

دسته چمدان چقدر است؟

وقتی می خواهید برای خرید چمدان اقدام کنید، باید مطمن باشید که دسته چمدان به اندازه کافی بلند است. همچنین، دسته چمدان باید قابل تنظیم باشد. اگر دسته چمدان به اندازه کافی بلند نباشد، شما مجبور می شوید برای جا به جایی چمدان خم شوید و این موضوع می تواند به مهره های گردن شما فشار زیادی وارد کند. به همین دلیل، باید در زمان خرید به این نکته توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از خرید خود بدست بیاورید.

نکات مهم در خرید چمدان که نمی دانید!

آیا به رنگ چمدان توجه می کنیم؟

برخی از افراد تمایل دارند چمدان هایی با رنگ های روشن خریداری کنند. اگر می خواهید شما فردی هستید که به ندرت به مسافرت می روید، این موضوع مشکلی را ایجاد نمی کند، اما اگر می خواهید دائما به سفر بروید، باید به این موضوع توجه داشته باشید که خرید چمدان رنگ روشن می تواند برای شما مشکل آفرین باشد. زیرا گرد و غبار و کثیفی محیط را جذب می کند و به زودی ظاهر چمدان تحت تاثیر قرار می گیرد. به همین دلیل، خرید چمدان های رنگ روشن پیشنهاد نمی شود تا افراد دیگر درگیر ظاهر و تمیزی چمدان نشوند و بتوانند بر مسافرت خود تمرکز داشته باشند.

چمدان فایبر گلاس چه ویژگی هایی دارد؟

چمدان فایبر گلاس یکی از محصولات ویژه بازار است که پیشنهاد می شود تمامی افراد مد نظر داشته باشند. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

  • چمدان فایبر گلاس به عنوان چمدان هارد کیس شناخته می شود و مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد.
  • این چمدان مقاومت بالایی در برابر رطوبت و آب دارد و از آیتم هایی که درون چمدان قرار گرفته اند محافظت می کند.
  • تمیز شدن چمدان فایبر گلاس ساده است و شما به راحتی و با یک دستمال مرطوب می توانید رویه این چمدان را تمیز کنید.

چمدان پارچه ای چه ویژگی هایی دارد؟

چمدان پارچه ای یکی از محصولات دیگری است که در کنار خرید چمدان فایبر گلاس مد نظر قرار می گیرد. ویژگی های این چمدان به شرح زیر هستند:

  • انعطاف پذیری چمدان پارچه ای از چمدان های هارد کیس بیشتر است و شما آیتم های بیشتری را می توانید درون آن قرار دهید.
  • این چمدان دوام بسیار بالایی دارد و مدت ها می تواند ظاهر خود را حفظ کند.
  • این چمدان در مقایسه با چمدان های دیگ سبک تر است و این موضوع برای کسانی که به دنبال چمدان های سبک هستند اهمیت زیادی دارد.

برای خرید چمدان به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد نکات مهم در خرید چمدان در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید برای خرید باید به برندهای معتبر مراجعه کنید و در زمان خرید ضمانت نامه را از فروشنده دریافت کنید. همچنین، باید به رنگ چمدان توجه کنید و اگر زیاد به مسافرت می روید از چمدان هایی با رنگ روشن استفاده نکنید. دسته چمدان باید به اندازه کافی بلند باشد تا شما به راحتی بتوانید چمدان را جا به جا کنید. همچنین، چرخ های چمدان باید دارای چرخش 360 درجه باشد.

نکات مهم در خرید چمدان که نمی دانید!

اگر به دنبال مرکز معتبری برای خرید چمدان مانند چمدان فایبر گلاس یا چمدان پارچه ای هستید، می توانید به سایت فروشگاهی چمدان آرش (arash.plus) مراجعه کنید. این سایت به شما کمک می کند تا با توجه به بودجه ای که دارید بهترین محصول را خریداری کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است