دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۵ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۱ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
ارز دیجیتال را چگونه با تتر بخریم؟
1
زمان مطالعه: 4 دقیقه
بازار ارز های دیجیتال رفته رفته جایگاه اول در بین بازار های مالی آزاد را به دست می‌آورد. سوددهی مناسب این بازار باعث می‌شود افراد مختلف از قشر های مختلف جامعه بخواهند در آن سرمایه گذاری کنند.

ورود افرادِ بیشتر، باعث افزایش سرمایه کل در بازار می‌شود و ارز های دیجیتال موجود با سرعتی بیش از پیش، رشد کرده و سود عاید سرمایه گذارانشان خواهند کرد.همیشه ابتدای ورود به بازار ارز های دیجیتال با چالش همراه است؛ برگشت ناپذیر بودن معاملات به چالش زا بودن ارز های دیجیتال دامن می‌زند. البته پس از انجام تنها یک معامله تا حد زیادی با محیط و سازوکار بازار ارز های دیجیتال اشنا خواهید شد.

ارز های دیجیتال بیت کوین اتریوم تتر و بایننس کوین در اکثر قریب به اتفاق صرافی ها مورد معامله قرار می‌گیرند. خرید هر گونه رمز ارز تنها با داشتن یک ارز دیجیتال معروف مانند تتر یا بیت کوین قابل انجام است.

شما با داشتن ارز دیجیتال تتر یا معادل آن بیت کوین یا اتریوم می‌توانید در صرافی بین المللی کوینکس هر ارز دیجیتال را خریداری کنید. البته گاهی که ارز مورد نظر شما در صرافی های بزرگ لیست نشده باشد(این اتفاق برای ارز هایی که به تازگی وارد بازار کریپتو کارنسی شده اند یا اینکه زیر ساخت مناسب را ندارند ممکن است اتفاق بیفتد) باید از صرافی های غیر متمرکز استفاده کنید. راحت ترین راه اتصال به صرافی غیر متمرکز استفاده از تراست ولت است. تراست ولت توسط صرافی بایننس خریداری شده است و امکانات قابل قبول و خوبی به دارد برای خرید ارز های لیست نشده در صرافی بایننس به بخش Dapps در اپلیکیشن تراست ولت وارد شده و به انواع صرافی های غیر متمرکز(مانند (pancake swap متصل شوید.

pancake swap

با استفاده از توام از صرافی های متمرکز مانند بایننس و صرافی های غیر متمرکز مانند pancake swap می‌توان تمام ارز های دیجیتال موجود را خریداری کرد.

خرید ارز های دیجیتالی که در صرافی های بزرگ مانند بایننس لیست نشده اند همواره ریسک از دست دادن بخشی از سرمایه را دارد زیرا معمولا ارز های دیجیتالی که پشتوانه ی قوی ندارند در صرافی های بزرگ لیست نمی‌شوند. البته گاهی هم این ارز های لیست نشده مدتی بعد مورد پذیرش صرافی های بزرگ قرار می‌گیرند و در مدت کوتاه سود های بیش از 200 درصد می‌دهند.

یکی از این ارز های دیجیتال که اخیرا بسیار مورد توجه بوده است ارز دیجیتال بیبی دوج کوین است. این ارز دیجیتال تنها 5 هفته است که وارد بازار معاملات شده است و تنها می‌توان آن را از طریق صرافی های غیر متمرکز خریداری کرد. این ارز دیجیتال یک نوع توکن است. توکن به این معنی است که بیبی دوج کوین خودش به تنهایی یک شبکه ندارد و از شبکه ی سایر ارز های دیگر استفاده می‌کند. بیبی دوج کوین از شبکه ی بایننس اسمارت چین استفاده می‌کند و یک توکن BEP-20 است.

معروف بودن بیبی دوج کوین به دلیل توییت ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا است. ایلان ماسک یکی از علاقه مندان به بازار ارز های دیجیتال که مستقلا روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری می‌کند.توییت هایی که ایلان ماسک در ارتباط با ارز های دیجیتال می‌زند به سیگنال تبدیل شده و باعث رشد قیمتی ارز مورد نظر می‌شود. پیش از معرفی بیبی دوج کوین، در ماه های پیش ایلان ماسک ارز دیجیتال شیبا را نیز معرفی کرده بود که باعث صعود یک باره ی آن شد. البته شیبا در بازار ارز های دیجیتال قدمت بیشتری نسبت به بیبی دوج کوین داشت و یک صعود قیمتی دیگر را نیز پس از لیست شدن در صرافی بایننس تجربه کرد. بیبی دوج تا لیست شدن در صرافی بایننس راه طولانی ای دارد.

baby doge crypto

برای خرید ارز دیجیتال در ایران باید از خدمات صرافی های آنلاین استفاده کنید. این صرافی ها با اتصال به صرافی های جهانی واسطه ای برای خرید ارز دیجیتال هستند. صرافی های آنلاین انواع ارز های دیجیتال موجود را خرید و فروش می‌کنند.

داماهی پی یکی از صرافی آنلاین ارز دیجیتال است که خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال را به انجام می‌رساند. این صرافی با استفاده از خدمات زیرساختی مناسب امکان انجام معاملات را در کوتاه ترین زمان فراهم می‌کند. این صرافی به نماد اعتماد الکترونیکی مجهز است . شما می‌توانید برای استفاده از خدمات داماهی پی به آدرس www.damahipay.com مراجعه کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید