دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۰۹ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۳۰ مه ۲۰۲۳ میلادی
سیلوستر استالونه بازیگر هالیوود از شدت بی پولی برای غذا٬ سگش را فروخت!
24
سیلوستر استالونه بازیگر هالیوود تو ۲۵سالگیش اینقد بی پول بود که مجبور شد برای غذا،سگش بوت کُص (Butkos) رو به ۴۰دلار بفروشه!

اما بعد از فیلم راکی ۱ اینقد پولدار شد که بوت کُصی بلا رو به قیمت ۱۴هزار دوباره خرید.

سیلوستر استالونه/بازیگر هالیوود

سکوی پرتاب استالونه به دنیای ستاره‌ها، فیلم موفق و تحسین‌برانگیز راکی بود. او در سال 1975 با مشاهده مبارزه مشهور محمد علی کلی و چاک وپنر به فکر نوشتن فیلمنامه‌ای افتاد. 20 ساعت پس از پایان این مبارزه، راکی بالبوا خلق شده بود. سیلوستر استالونه در نگارش داستان خود علاوه بر مبارزه ذکر شده از زندگی‌نامه راکی گراتزیانو، بوکسور مشهور ایتالیایی الهام گرفت. او سپس تلاش بر فروختن نوشته خود به چندین استودیو کرد و تنها شرط وی ایفای نقش راکی توسط خودش بود. او پس از رایزنی‌های فراوان با سران استودیوهای مختلف، موفق به رسیدن به خواسته خود شد.

سیلوستر استالونه/بازیگر هالیوود

نخستین فیلم راکی یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین آثار سینمایی دهه 70 میلادی بود. این عنوان موفق به کسب 10 نامزدی در مراسم اسکار و کسب جوایز بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین تدوین شد. سیلوستر به آرزوی خود رسیده بود. او اکنون بازیگری شناخته شده و نامی آشنا در سینما بود. استالونه پس از این اثر جاویدان، نخستین فیلم خود به نام Paradise Alley را کارگردانی کرد و در آن به ایفای نقش پرداخت.

سیلوستر استالونه/بازیگر هالیوود

این فیلم با واکنشی منفی از جانب منتقدان روبرو شد. استالونه سپس در فیلم موفق و مهم F.I.S.T به کارگردانی نورمن جویسون حضور یافت. این بازیگر سینمای اکشن در سال 1979 وظیفه کارگردانی، نویسندگی و بازی در دومین قسمت از داستان راکی بالبوا را بر عهده گرفت. این دنباله از هر لحاظ اثری موفق و ادامه‌ای شایسته بر فیلم نخست بود.

سیلوستر استالونه/بازیگر هالیوود

در هنگام فیلم‌برداری راکی 2 چشم راست این بازیگر به شدت صدمه دید به طوری که او بازیگری را رها کرد.

سیلوستر استالونه/بازیگر هالیوود

سیلوستر استالونه/بازیگر هالیووداین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (24 رای)  


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !