دلگرم
امروز: دوشنبه, ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ برابر با ۱۳ شوّال ۱۴۴۵ قمری و ۲۲ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
کوسن های زیبایی که خانه شما را متفاوت میکند!
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کوسن های زیبایی که خانه شما را متفاوت میکند!-کوسن های زیبا-کوسن -خانه-متفاوت -بالشتک-سبک مناسب-کوسن مخمل-کوسن شیک-پارچه کوسن

کوسن های زیبایی که خانه شما را متفاوت میکند!

کوسن های زیبایی و بالشتک های شیک مخملی و یا کتان برای هر گوشه از خانه ی شما باید سبک مناسب همان بخش را داشته باشد چرا که دکوراسیون اتاق پذیرایی با اتاق های خواب تفاوت دارد.

مدل کوسن شیک

کوسن ها یا همان بالشتک های کوچک به سادگی خانه ی شما را زیبا می کنند تنها کافیست انها را با سبک و سیاق و نوع دکوراسیون منزلتان تطبیق دهید.

به طبع برای دکوراسیون های مدرن و دکوراسیون های مجلل بایستی از نوع و طرح متفاوتی از کوسن ها استفاده کرد به خصوص در رابطه با پارچه ی کوسن.

کوسن های مخملی

کوسن های مخملی شیکتری از کوسن هایی هستند که با پارچه های کتان و .. طراحی می شوند و باید گفت که برای اکثر دکوراسیون ها هم مناسب هستند.

اگر سبک خانه ی شما به نوعی ساده و مدرن است از کوسن های گلدار در کنار کوسن های ساده استفاده کنید اما تا حد امکان از رنگ های جیغ و جذاب برای پارچه ی کوسن تان انتخاب کنید.

کوسن های شیک

برای اتاق خواب دونفره و عروس بهتر است رنگ و پارچه ی کوسن با روتختی و پرده ست شود و تا حد امکان از طرح های مختلف اما مرتبط رنگی استفاده کنید.

کوسن های شیک
مدل کوسن های شیک
مدل کوسن های شیک

کوسن های زیبایی که خانه شما را متفاوت میکند!

اتاق های کودکان هم باید کوسن هایی مناسب با سلیقه و روحیه کودک داشته باشد.

کوسن های مخملی
کوسن های شیک
کوسن اتاق کودک
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (6 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits