دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۴ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۱۹ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
ناباروری با عمل لاپاروسکوپی
1
زمان مطالعه: 3 دقیقه
اعمال لاپاروسکوپی با استانداردهای انگلستان در مرکز درمان ناباروری ابن سینا - به گزارش خبرگزاری طبنا؛تیم درمانی کلینیک اندومتری-اعمال-لاپاروسکوپی-استانداردهای-انگلستان-مرکز-درمان ، نازایی ، ناباروری ، نوزاد ، زنان و زایمان ، لاپاروسکوپی

مرکز درمان ناباروری ابن سینا از ژانویه سال 2015 به عنوان یک مرکز معتبر، تحت نظارت انجمن جراحی‌های درون بین زنان انگلستان،(British Society of Gynecologic Endoscopy) در آمده است.

اعمال لاپاروسکوپی با استانداردهای انگلستان در مرکز درمان ناباروری ابن سینا -  به گزارش خبرگزاری طبنا؛تیم درمانی کلینیک اندومتری-اعمال-لاپاروسکوپی-استانداردهای-انگلستان-مرکز-درمان ، نازایی ، ناباروری ، نوزاد ، زنان و زایمان ، لاپاروسکوپی

تیم درمانی کلینیک اندومتریوز مرکز درمان ناباروری ابن سینا شامل پزشکان و متخصصان جراحی زنان و زایمان و جراحان لاپاروسکوپیست به عنوان کلینیک فوق تخصصی کشور در زمینه اندومتریوز، اعمال لاپاروسکوپی را با استاندارهای انجمن جراحی‌های درون بین زنان انگلستان انجام می‌دهد. این انجمن در ارتباط و همکاری نزدیک با کالج سلطنتی انگلستان و انجمن اروپایی جراحی‌های درون بین فعالیت می‌کند.

از جمله مهم‌ترین اعمال نظارتی این انجمن که در زمینه جراحی‌های درون بین زنان انجام می‌شود، می‌توان به بررسی دوره‌ای اعمال جراحی انجام شده در مراکز از طریق بازبینی فیلم و عکس‌های اعمال جراحی لاپاروسکوپی، بررسی منابع انسانی و تجهیزات مورد استفاده در مراکز و بررسی پایش بیماران در فواصل زمانی منظم در مراکز اشاره کرد.

لازم به ذکر است که کشور انگلستان از سال 1989، فعالیت‌های خود را در زمینه تکنیک‌های جراحی‌های درون‌بین زنان ( لاپاروسکوپی ) آغاز کرد و امروزه 500 جراح زنان، پزشک و پرستار در این رابطه مشغول فعالیت هستند که با برگزاری جلسات و کنگره‌های منظم آموزشی به تبادل اطلاعات می‌پردازند.

تیم درمانی کلینیک اندومتریوز ابن سینا، شامل پزشکان متخصص جراحی زنان و زایمان و نیز جراحان لاپاروسکوپیست به عنوان اولین کلینیک فوق تخصصی کشور در این زمینه به همراه گروه پژوهشی اندومتریوز در کنار سایر گروه‌های درمانی و پژوهشی مرکز درمان ناباروری ابن سینا و زیر نظر مسئول این کلینیک، سعی در ارائه خدمات درمانی مناسب و روزآمد مرتبط با این بیماری را دارند.

هدف مرکز درمان ناباروری ابن سینا از راه‌اندازی نخستین کلینیک اندومتریوز کشور، تشخیص و درمان بهنگام مبتلایان به اندومتریوز و جلوگیری از پیامدهای متعدد آن است. با این گام مهم می‌توان از ناباروری‌های ناشی از این بیماری کاست، به دردهای مقاوم به درمان‌های دارویی در برخی بیماران پایان داد و به هدف نهایی درمان، یعنی افزایش کیفیت زندگی بیماران نزدیک‌تر شد.

گفتنی است؛ در این کلینیک علاوه بر ارائه خدمات مبتنی بر علم روز، با ارایه مسیر درمانی مناسب از مراجعه‌های مکرر و بیهوده بیماران متبلا پیشگیری می‌شود و بهترین خدمات با صرف هزینه کمتر، عرضه می‌شود.


منبع:ایسنا

اعمال لاپاروسکوپی با استانداردهای انگلستان در مرکز درمان ناباروری ابن سینا - به گزارش خبرگزاری طبنا؛تیم درمانی کلینیک اندومتری-اعمال-لاپاروسکوپی-استانداردهای-انگلستان-مرکز-درمان ، نازایی ، ناباروری ، نوزاد ، زنان و زایمان ، لاپاروسکوپیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید