مزایای عالی کپسول کالری بلاکر بیوکل 

جهت کاهش وزن و لاغری
۲,۲۸۹
۱
۰
شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۹:۴۱

فواید کپسول کالری بلاکر بیوکل برای کاهش وزن


کپسول کالری بلاکر بیوکل میزان جذب کربوهیدرات را در بدن شما کاهش داده و دفع کربوهیدرات را افزایش می دهد. بدین شکل با رعایت رژیم غذایی و تمرین اصولی خواهید توانست شرایط کاهش وزن بدون عوارض را در بدن به وجود آورید و تسریع بخشید. این محصول به همراه فت برنر بیوکل بیشترین بازدهی و اثر بخشی را به همراه دارد .

چیتوسان در واقع یک ترکیب پلی‌ساکاریدی است و مانند فیبرهای رژیمی، قابل هضم نیست اما تاثیرات مثبتی را بر سیستم معده‌ای-روده‌ای فرد می‌گذارد. چیتوسان همچنین بر فعالیت باکتری‌های مفید موجود در روده تأثیر مثبت دارد و همچنین برای درمان کلسترول بالا و درمان نارسایی کلیوی و نیز بهبود عملکرد دستگاه گوارش و کاهش وزن مناسب است. به دلیل اثرات پاک کنندگی موثری که دارد به‌عنوان یک سم‌زدای طبیعی در دفع مواد سمی از بدن هم بسیار مؤثر است. همچنین باعث کاهش و تنظیم فشار خون می‌شود. از خواص بالقوه عصاره لوبیای سفید می‌توان به افزایش روند کاهش وزن و جلوگیری از افزایش قند خون توسط کربوهیدرات‌ها اشاره کرد.

این عصاره می‌تواند مانع آلفا آمیلاز در تبدیل کربوهیدرات‌ها به گلوکز شود. عصاره لوبیای سفید با محدود کردن فعالیت آلفا آمیلاز باعث می‌شود گلوکز کمتری برای تبدیل شدن به چربی در اختیار بدن قرار گیرد و بنابراین می‌تواند از چاقی جلوگیری کرده و چربی شکمی را کاهش دهد. عصاره لوبیای سفید نه تنها در زمینه کاهش وزن شهرت دارد بلکه گفته می‌شود می‌تواند قند خون را کنترل کرده، بر مقاومت انسولینی غلبه کرده، از دیابت و بیماری قلبی پیشگیری کرده، انرژی را بیشتر کرده، علائم آرتریت را کاهش داده و به پیشگیری از سرطان روده بزرگ کمک کند.

موارد مصرف کپسول کالری بلاکر بیوکل

 • کاهش میزان جذب کربوهیدرات ها و چربی ها و افزایش میزان دفع آنها
 • کنترل وزن
 • کمک به کاهش توده چربی
 • کاهش وزن و لاغری

ویژگی های کپسول کالری بلاکر بیوکل

 • کمک به کاهش وزن
 • چربی سوز و لاغری
 • کاهش میزان جذب کربوهیدرات ها
 • کمک به افزایش متابولیسم بدن به صورت طبیعی

کالری بلاکر

مزایای مصرف کپسول کالری بلاکر بیوکل

کپسول کالری بلاکر بیوکل برای کاهش وزن و لاغری طراحی و تولید شده است .از مواد موثر استفاده شده در ساخت این محصول می توان به چیتوسان ، عصاره لوبیای سفید و کروم اشاره داشت . ویژگی های هر یک از مواد موثر کالری بلاکر بیوکل را در ادامه توضیح می دهیم .

چیتوسان ماده تعدیل کننده از جنس فیبر های چیتین از جنس استخوان های سخت تنان ( مانند خرچنگ، میگو و غیره ) بوده و به عنوان فیبر رژیمی جهت کاهش وزن بزرگسالان به غیر از زنان باردار و شیرده مورد استفاده قرار می گیرد. چیتوسان برای افرادی که رژیم غذایی نا مناسب و پر چرب دارند ، توصیه می شود . در فضای اسیدی معده حل شده و به علت شکل ژله ای خود به منزله تله ای برای مولکول های چربی محسوب می گردد . بنابر این بسیار مهم است که چیتوسان همراه با مقدار بسیار زیادی مایعات که بهترین آن آب است ، مصرف شود .

این عمل منجر به کاهش جذب چربی مولکول ها در روده ها و دفع محصولات غیر قابل تجزیه می گردد . چیتوسان در واقع یک ترکیب پلی‌ساکاریدی است و مانند فیبرهای رژیمی ، قابل هضم نیست اما تاثیرات مثبتی را بر سیستم معده‌ای-روده‌ای فرد می‌گذارد . چیتوسان همچنین بر فعالیت باکتری‌های مفید موجود در روده تاثیر مثبت دارد و همچنین برای درمان کلسترول بالا و درمان نارسایی کلیوی و همچنین بهبود عملکرد دستگاه گوارش و متعادل کردن وزن مناسب است.

به دلیل اثرات پاک کنندگی موثری که دارد فرایند گوارش تسهیل می کند و به عنوان یک سم زدای طبیعی در دفع مواد سمی از بدن بسیار موثر است. همچنین باعث کاهش و تنظیم فشار خون می شود. سایر فواید چیتوسان عبارتند از:

ممانعت از جذب کلسترول توسط بدن: چیتوسان می‌تواند به آسانی با اسید صفراوی که باعث جذب کلسترول می شود، ترکیب شده و همین فرآیند مانع از جذب کلسترول در بدن می شود.

ممانعت از جذب چربی: از آنجا که چیتوسان می‌تواند به‌شکل یک حامل چربی در آید، از جذب چربی جلوگیری نماید. حتی اگر چربی موجود جذب شود، چیتوسان جذب شده در آن واحد میزان چربی ذخیره شده را کاهش می‌دهد.

کاهش تبدیل کلسترول: اسید صفراوی که از طریق کلسترول در کبد شکل می‌گیرد و در کیسه‌ی صفرا ذخیره می‌گردد. زمانی‌که موفق به انجام عمل هضم و جذب چربی می‌شود، به طرف کیسه‌ی صفرا بازمی‌گردد. با توجه به این واقعیت که اسیدهای صفراوی با چیتوسان ترکیب می‌شوند، به‌طور کامل از بدن دفع شده و مقدار ذخیره‌ی آن در کیسه‌ی صفرا در حد تبدیل کلسترول در کبد گشته و بنابراین منجر به کاهش میزان کلسترول می‌گردد. کاهش فشار خون مصرف سدیم کلراید(نمک طعام) می‌تواند باعث بالا رفتن فشار خون گردد. از آنجا که چیتوسان یک فیبر غذائی با یون مثبت بوده و قادر به ترکیب با یون منفی کلراید در نمکهای معمول ودفع آن از طریق مدفوع می‌باشد، بنابراین موجب کاهش فشار خون می‌شود.

عصاره لوبیای سفید موجود در کپسول کالری بلاکر بیوکل

از خواص بالقوه عصاره لوبیای سفید می‌تواند افزایش روند کاهش وزن و جلوگیری از افزایش قندخون توسط کربوهیدرات‌ها باشد. این عصاره می‌تواند مانع آلفا آمیلاز (یکی از آنزیم‌های طبیعی بدن) شود تا کربوهیدرات‌ها را به گلوکز تبدیل ننماید. عصاره لوبیای سفید، با محدود کردن فعالیت آلفا آمیلاز، باعث می‌شود گلوکز کمتری برای تبدیل شدن به چربی در اختیار بدن قرار گیرد و به عنوان کمکی برای کاهش وزن و می‌تواند از چاقی جلوگیری کرده و چربی شکمی را کاهش دهد.

عصاره لوبیای سفید نه تنها در زمینه کاهش وزن شهرت دارد بلکه گفته می‌شود می‌تواند قندخون را کنترل کرده، بر مقاومت انسولینی غلبه کرده، از دیابت و بیماری قلبی پیشگیری کرده، عملکرد ورزشی را ارتقاء داده، انرژی را بیشتر کرده، علائم آرتریت را کاهش داده و به پیشگیری از سرطان روده بزرگ کمک کند. از خواص بالقوه عصاره لوبیای سفید می‌تواند افزایش روند کاهش وزن و جلوگیری از افزایش قندخون توسط کربوهیدرات‌ها باشد.

کروم موجود در کپسول کالری بلاکر بیوکل

این ماده معدنی باعث حمل پروتئین به محل هایی می شود که بیشتر نیاز است. در واقع این عنصر کمیاب نقش بسیار موثری در متابولیسم چربی ها و قند دارد و سلامت دستگاه قلب و عروق را ارتقا می بخشد. بعضی مطالعات نشان می دهد که مصرف مکمل کروم برای افراد مبتلا به دیابت نوع دو و افراد مقاوم به انسولین مفید است. شواهد نشان می دهد که کروم باعث کاهش سطح گلوکز و افزایش حساسیت نسبت به انسولین می شود. بعضی افراد به منظور افزایش حجم ماهیچه ها و کمک به کاهش وزن از مکمل کروم استفاده می کنند.

کروم می تواند حتی در مواردی که بدن تحرک خاصی ندارد، به سوختن چربی ها کمک کند.به عبارتی، افرادی که بنا به هر دلیلی نمی توانند ورزش کنند یا تحرک کافی داشته باشند، می توانند از این عنصر برای سوزاندن چربی های اضافه بدن کمک بگیرند.

 • این عنصر علاوه بر چربی سوزی موثر، اشتهای فرد را کنترل کرده و موجب کاهش وزن و تناسب اندام فرد می شود.
 • در ضمن این ماده معدنی، موجب حمل پروتئین مصرفی به بافت های مورد نیاز خواهد شد .
 • مصرف این عنصر کمیاب، در سلامت قلب و عروق بسیار موثر خواهد بود.
 • کروم باعث کاهش سطح گلوگز و افزایش حساسیت نسبت به انسولین می گردد.
 • البته به خاطر داشته باشید که مصرف این عنصر، ولع مصرف شیرینی جات و مواد قندی را افزایش خواهد داد .

کاهش وزن

روش مصرف کپسول کالری بلاکر بیوکل

 • حداکثر 2 کپسول پیش از هر وعده اصلی غذایی مصرف شود.
 • روزانه بیشتر از 4 کپسول مصرف نگردد.


توصیه ها در رابطه با کپسول کالری بلاکر بیوکل

 • کپسول کالری بلاکر بیوکل را از مراکز معتبر و داروخانه ها تهیه کنید.
 • کپسول کالری بلاکر بیوکل را بیش از دوز پیشنهادی مصرف نکنید.
 • مصرف کپسول کالری بلاکر بیوکل در دوران بارداری و شیردهی مجاز نیست.
 • در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید .
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید .
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید .
 • کپسول کالری بلاکر بیوکل را افراد زیر ۱۸ سال مصرف نکنند .
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید .
 • کپسول کالری بلاکر بیوکل در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

separator line

بیشتر بخوانید:

مکمل لاغری فور اور ترم (forever therm)

کپسول لاغری پی جی ایکس دیلی (PGX Daily)

لاغری و کاهش وزن با مکمل گارسینیا کامبوجیا

فواید مصرف پودر لاغری فایبر کلیر (FIBER CLEAR)

separator line


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم