دلگرم
امروز: جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
موارد مصرف کپسول گیاهی روسترانگ
6
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کپسول روسترانگ:این فرآورده با جبران مواد لازم در بدن بیمار باعث تولید هورمون‌های جنسی و افزایش اکسیژن در اندام‌های تناسلی موجب تقویت عملکرد جنسی مردان می‌شود و در نتیجه موجب افزایش میل جنسی، درمان زودانزالی و افزایش مدت زمان مقاربت در مردان می‌شود.

کپسول روسترانگ

محصولی کاملا طبیعی و تهیه شده از منابع گیاهی است. این فرآورده با داشتن ترکیباتی همچون اسید سیتریک، اسید مالیک، تارتارات، کربوهیدرات، تانن ، پکتین و همچنین مقادیر زیادی از ویتامین های گروه B، کاروتن، ویتامین ث و برخی فلاونوئیدها با جبران مواد لازم در بدن بیمار تولید هورمون های جنسی و افزایش اکسیژن در اندام های تناسلی موجب تقویت عملکرد جنسی مردان می شود و در نتیجه موجب افزایش میل جنسی، درمان زودانزالی و افزایش مدت زمان مقاربت در مردان می شود.با دلگرم همراه باشید.

کپسول روسترانگ

محصولی کاملاً طبیعی و تهیه شده از منابع گیاهی است. این فرآورده با جبران مواد لازم در بدن بیمار باعث تولید هورمون‌های جنسی و افزایش اکسیژن در اندام‌های تناسلی موجب تقویت عملکرد جنسی مردان می‌شود و در نتیجه موجب افزایش میل جنسی، درمان زودانزالی و افزایش مدت زمان مقاربت در مردان می‌شود.

ترکیبات ( در محصول ) مشخصه ها :

  • تقویت و کنترل عملکرد ( ج ن س ی )
  • درمان زود ( ا ن ز ا ل )ی
  • افزایش مدت مقاربت

روش مصرف کپسول روسترانگ:


2 عدد کپسول دو ساعت بعد از صبحانه و 2 عدد کپسول سه ساعت بعد از ناهار

هشدار مصرف کپسول روسترانگ:

در افراد مبتلا به فشار خون بالا مصرف نشود.
این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.

توضیحات کپسول روسترانگ

محصولی کاملا طبیعی و تهیه شده از منابع گیاهی است. این فرآورده با داشتن ترکیباتی همچون اسید سیتریک، اسید مالیک، تارتارات، کربوهیدرات، تانن ، پکتین و همچنین مقادیر زیادی از ویتامین های گروه B، کاروتن، ویتامین ث و برخی فلاونوئیدها با جبران مواد لازم در بدن بیمار تولید هورمون های ( ج ن س ی ) و افزایش اکسیژن در اندام های ( ت ن ا س ل ی ) موجب تقویت عملکرد ( ج ن س ی ) مردان می شود و در نتیجه موجب افزایش میل ( ج ن س ی )، درمان زود( ا ن ز ا ل )ی و افزایش مدت زمان مقاربت در مردان می شود.


خواهشمنديم اگر سوال يا نکته‌اي براي مطلب کپسول روسترانگ

در ذهن شما باقي مانده است، آن‌را در قسمت نظرات با ما و ساير کاربران به اشتراک بگذاريد.

-----------------------------------------------------------------------

مجله اینترنتی دلگرم

مرجان امینیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.2 از 5 (6 رای)  
  • منبع
  • دلگرم
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است