همه چیز درمورد گروه خونی AB+

۴۹,۹۰۸
۲۰۷
۰
سه شنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۰۴

مجله دلگرم | در این مقاله هرآنچه که باید درباره گروه خونی آ ب مثبت بدانید را به شما خواهیم گفت. در ادامه جمعیت افراد دارای این گروه خونی، ورزش ها و رژیم غذایی مناسب گروه خونی AB+ و همچنین اینکه به چه کسانی میتوانند خون اهدا کنند و از چه کسانی خون دریافت کنند و همینطور خصوصیات شخصیتی افراد دارای این گروه خونی صحبت خواهیم کرد.

گروه خونی AB+ ، گروه خونی AB مثبت ، گروه خونی آ ب مثبت

حقایقی جالب درباره گروه خونی AB مثبت

آمار جمعیت

گروه خونی AB+ سومین گروه خونی نادر در دنیا است چراکه تنها 3.6 درصد جمعیت دارای این گروه خونی هستند.

اهدا خون AB+

گروه خونی AB+ تنها به همین گروه میتواند خون اهدا کند.

انتقال خون AB+

افرادی که گروه خونی آ ب مثبت دارند میتوانند از همه گروه های خونی دیگر ، خون دریافت کنند.

ورزش مناسب افراد دارای گروه خونی AB+ چیست؟

اگر دارای این گروه خونی هستید احتمالا پس از تمرینات هوازی نسبتا سنگین دچار ورم عضلات شده میشوید. به همین دلیل باید به سمت ورزش هایی بروید که روند آرام تری دارند، ورزش هایی مثل پیاده روی، کوهنوردی، گلف و یا حتی رقصیدن. برای اینکه بتوانید راحت تر احساسات و مخصوصا خشم خود را کنترل کنید میتوانید تمرینات یوگا و یا تای چی را نیز انجام بدهید.

رژیم غذایی مناسب گروه خونی AB مثبت

غذا هایی که بیشتر باید مصرف شود عبارت است از: توفو، غذا های دریایی، لبنیات و سبزیجات. افراد دارای گروه خونی AB اسید معده کمی دارند و باید از الکل، کافئین و سیگار کشیدن اجتناب کنند.

افرادی که گروه خونی AB دارند (AB+ و AB-) دارای چه شخصیتی هستند؟

آن هایی که گروه خونی AB دارند خیلی اندک هستند اما همیشه و همه جا جزو محبوب ترین افراد جمع بشمار میروند. از آنجایی که این گروه خونی ترکیبی از گروه خونی A و گروه خونی B است، ویژگی های اخلاقی نیز در این افراد ترکیبی میباشد. مثلا ممکن است فردی که گروه خونی آ ب دارد در عین حالیکه خجالتی است، خیلی خوش مشرب نیز باشد. این افراد بسیار فعال، با روحیه هستند زندگی شان پر از ماجراجویی های مختلف میباشد. آن هایی که گروه خونی AB دارند معمولا لاغر و مستقل هستند و اغلب در مقابل استرس دچار مشکل شده و نمیتوانند آن را کنترل کنند.

چه بیماری هایی افراد دارای گروه خونی آ ب مثبت را بیشتر تهدید میکند؟

در تحقیقات علمی اثبات شده است که مشکل لخته شدن خون، اختلالات شناختی، سرطان معده، بیماری های قلبی و سرطان پانکراس افرادی که گروه خونی AB مثبت دارند را بیشتر تهدید میکند.

گروه خونی AB+ ، گروه خونی AB مثبت ، گروه خونی آ ب مثبت

در همین زمینه بخوانید:

همه چیز در مورد گروه خونی +O

همه چیز درباره گروه خونی O منفی

همه چیز درباره گروه خونی AB منفی

همه چیز درباره گروه خونی A-

همه چیز درباره گروه خونی A+

همه چیز درباره گروه خونی B-

همه چیز درباره گروه خونی B+


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(207 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم