دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۱ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۳ میلادی
زاویه سازی صورت با استفاده از تزریق ژل به فک
1
زمان مطالعه: 5 دقیقه
یکی از راه های زاویه سازی صورت، تزریق ژل به فک است. این روش زیر نظر پزشک انجام می شود و موجب زیبایی صورت می گردد. تا انتها با ما همراه باشید تا شما را با تزریق ژل به فک آشنا نماییم.

تزریق ژل به فک

تزریق ژل به فک موضوع مورد بحث ماست. با نگاهی به اطراف، متوجه می شوید در عصر امروز زیبایی چهره از اهمیت بالاتری برخوردار شده است. با گسترش تکنیک های زیبایی، افراد زیادی به فکر رفع عیوب چهره ی خود و زیباتر شدن افتاده اند.

مطمئنا خود شما نیز خیلی به زیبایی چهره و اندام خود اهمیت می دهید. فرم و حالت اجزای چهره مقوله ای ژنتیکی و ارثی می باشد. با این حال روش هایی ابداع شده اند که می توانند تغییرات شگرفی در جهت زیباتر شدن چهره ایجاد کنند.

بطور مثال با تزریق ژل و یا تزریق چربی می توان حجم و زاویه ی اجزای صورت را تغییر داد. برخی از افراد دارای استخوان فک کوچک می باشند. معمولا داشتن خط فک و زاویه ی مناسب زیبایی وصف ناپذیری به چهره ی افراد می دهد.

حال فردی را در نظر بگیرید که از زاویه و سایزبندی اجزای چهره ی خود احساس مطلوبی ندارد. همانطور که می دانید انجام جراحی های پیشرفته دارای دوره ی نقاهت طولانی و عوارض جانبی متفاوتی می باشد.

بنابراین توصیه می شود، برای رسیدن به نتیجه دهی سریع تر و مطلوب تر، از تکنیک های غیرتهاجمی بهره بگیرید.

زاویه سازی فک با ژل

بسیاری از مدلینگ های مطرح و یا هنرپیشه های جهان به زیبایی چهره ی خود بسیار بها می دهند. این افراد الگوی بسیاری از مردم می باشند. بطور مثال در چند سال اخیر تزریق ژل به فک و زاویه دار کردن آن، مبحثی می باشد که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است.

تکنیک های متعددی برای زاویه سازی فک و چهره وجود دارد. بطور مثال: جراحی استخوان فک و قرار دادن پروتزهای مخصوص برای زاویه دار کردن آن، تزریق چربی به چانه، تزریق ژل به فک و…

دلایل زاویه سازی فک به وسیله ی تزریق ژل

زاویه سازی فک به وسیله ی تزریق ژل با در نظر گرفتن دو هدف عمده انجام می شود. اول جوان تر به نظر رسیدن و دیگری زیباتر به نظر رسیدن.

گذر سن می تواند سبب ایجاد تغییراتی در فک و اطراف آرواره شود. از جمله این که می تواند منجر به از بین رفتن نظم ساختاری آن شود. از طرف دیگر حرکات آرواره می تواند به مرور سبب به عقب رفتن جمجمه در زنان شود. تغییرات آرواره و از بین رفتن نظم آن حتی می تواند منجر به از کار افتادن گردن نیز شود.

از این رو می توان با تزریق ژل به فک نظم آن را باز آفرینی کرد و بسیار جوان تر به نظر رسید.

خط آرواره این روزها به عنوان یکی از نشانه ها و استاندارد های زیبایی به شمار می رود. عده ای به طور مادر زادی خط آرواره ی بزرگتری دارند و عده ی دیگر که آن را ندارند و دلشان می خواهد از آن بهره مند شوند می توانند به سادگی، تنها با تزریق ژل به آن دست یابند و از زیبایی حاصل از آن لذت ببرند.

بهبود اندازه ی فک با زاویه سازی فک به وسیله ی تزریق ژل

با توجه به ویژگی های گوناگون ظاهری در افراد مختلف می توان گفت که هر بیماری نیاز به تزریق ژل در قسمت های گوناگونی دارند. برخی برای این که اندازه ی فک خود را بهبود دهند نیازمند این هستند که خط آرواره ی خود را تا قسمت های نزدیک به گوششان بالا ببرند.

عده ای باید در چانه و برخی دیگر باید در گوشه ی فک تغییراتی ایجاد نمایند . نیاز به هر یک از این ها پس از انجام ارزیابی های لازم توسط پزشک متخصص مشخص خواهد شد.

نحوه ی تزریق ژل برای زاویه سازی فک


با مراجعه به کلینیک زیبایی، در جلسات مشاوره فرم و حالت چهره و چانه ی شما مورد بررسی قرار می گیرد. در طی بررسی های لازم، مقدار و نوع ژل تزریقی معین می گردد.

این جراحی بسیار ساده در طی بی حسی موضعی انجام می پذیرد. همچنین لازم به ذکر است که این تکنیک زیبایی فاقد عوارض نامطلوب می باشد و نتیجه ی حاصل از آن بلافاصله بعد از تزریق ژل قابل مشاهده می باشد.

قیمت زاویه سازی فک با ژل

در جلسات مشاوره برآورد نهایی قیمت بر اساس، نوع مواد بکار رفته، تکنیک متخصص مربوطه، وسعتی که در آن تزریق صورت می گیرد، صورت می گیرد.

بنابراین نیاز است تا به مرکز زیبایی مراجعه نمایید و زیر نظر متخصص فرم چهره ی شما بررسی شود و سپس اقدامات لازم برای تزریق ژل به فک و ایجاد زاویه ی مناسب در آن، انجام گیرد.

بیشتر بخوانید:

تزریق ژل خط خنده چیست و چگونه انجام می شود

تزریق ژل به پشت دست چگونه انجام می شود و چقدر دوام دارد ؟

کاربردهای تزریق ژل به چانه و سوالات رایج در این مورد

تزریق چربی به باسن برای چه افرادی مناسب است ؟ + سوالات رایجاین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits