توصیه وزیر بهداشت به رسانه ها

۲,۶۴۱
۲
۰
دوشنبه, ۰۱ دی ۱۳۹۳ ۱۵:۵۱

وزیر بهداشت گفت: برای حفظ سلامت روان مردم از رسانه های داخلی می خواهیم مردم را با شایعات نگران نکنند.

توصیه وزیر بهداشت به رسانه ها

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، دکتر سید حسن هاشمی درباره شایعاتی که گاهی اوقات درباره آلودگی هوا، آب و خوراکی ها منتشر می شود، گفت: مردم مطمئن باشند که اگر موضوع واقعی و نگران کننده ای وجود داشته باشد به آنها اعلام می کنیم، از وقتی یادم است این گونه شایعه پراکنی ها که فقط به سلامت روان مردم آسیب می زند، وجود داشته است.

وی همچنین به برخی از رسانه ها که بنای کارشان بر متهم کردن است و گاه خط نادرستی ایجاد می کنند اشاره کرد و گفت: مگر چه عاید ما می شود که با دروغ گویی، خود را مدیون مردم کنیم.

وزیر بهداشت با اشاره به کمبود تخت برای بیماران روانی گفت: در شرایطی هستیم که با کمبود40 هزار تخت روانپزشکی در کشور مواجهیم و در عهده دولت هم نیست که این تعداد تخت را ایجاد کند.

توصیه وزیر بهداشت به رسانه ها

هاشمی افزود: از بخش خصوصی درخواست داریم تا برای احداث بیمارستان های روان پزشکی که نیازی جدی است اقدام کنند و ما از آنها خرید خدمت خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: طرحی در شبکه بهداشتی درمانی کشور برنامه ریزی کردیم تا کارشناس روانشناس در شبکه حضور داشته باشد اما بودجه کافی برای اجرای آن هنوز فراهم نشده است و ما پس از اطمینان از امکان استمرار این برنامه، آن را اجرا خواهیم کرد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 2.5 از 5)  
  • برچسب ها:
  • توصیه
  • وزیر
  • وزیر بهداشت
  • رسانه ها

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter