لنفوگرانولوما ونروم (LGV) - علائم و درمان لنفوگرانولوما ونروم

۲,۹۷۵
۱
۰
شنبه, ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۹
لنفوگرانولوما ونروم یا ال جی وی (LGV) خیلی در کشوری مثل آمریکا شایع نیست و اغلب در افرادی دیده میشود که سکس مقعدی محافظت نشده خود خواسته داشته اند.

بیماری لنفوگرانولوما ونروم

لنفوگرانولوما ونروم یا ال جی وی (LGV) خیلی در کشوری مثل آمریکا شایع نیست و اغلب در افرادی دیده میشود که سکس مقعدی محافظت نشده خود خواسته داشته اند. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

علائم لنفوگرانولوما ونروم

اولین علامت این بیماری یک زخم کوچک بدون درد در ناحیه عفونت هست. (حتی ممکن است آنقدر کوچک باشد که متوجه آن نشوید) تورم غدد لنفاوی از علائم شایع تر این بیماری هست و معمولا یک هفته تا یک ماه بعد رخ میدهد. سفتی و خارش در کشاله ران نیز ممکن است رخ دهد که یکی دیگر از علائم لنفوگرانولوما ونروم میباشد.

درمان لنفوگرانولوما ونروم

لنفوگرانولوما ونروم با یک دوره سه هفته ای استفاده از آنتی بیوتیک درمان میشود.

ملاحظات

اگر شما یا شریک جنسیتان به این بیماری مبتلا شدید، تا زمانی که بیماری کاملا درمان شود و علائم آن از بین برود، نباید هیچگونه رابطه جنسی داشته باشید.

پیشگیری از لنفوگرانولوما ونروم

مانند همه بیماری های مقاربتی، بهترین راه پیشگیری این است که از سلامت شریک جنسی خود اطمینان داشته باشید. (بهتر است که افراد بصورت دوره ای آزمایش های پزشکی را برای اطمینان از سلامت خود انجام بدهند.) استفاده از کاندوم های مقاوم و مرغوب نقش بسزایی در جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی دارد. در خصوص بیماری لنفوگرانولوما ونروم باید گفت که استفاده از کاندوم مخصوصا هنگام سکس مقعدی نقش بسیار زیادی در جلوگیری از انتقال این بیماری دارد.

عکس های لنفوگرانولوما ونروم

لنفوگرانولوما ونروم در مردان و زنان
لنفوگرانولوما ونروم در آلت تناسلی مردانه و زنانه
لنفوگرانولوما ونروم
لنفوگرانولوما ونروم
لنفوگرانولوما ونروم در مردان
لنفوگرانولوما ونروم در آلت تناسلی مردانه
لنفوگرانولوما ونروم در مرد
لنفوگرانولوما ونروم در مردان

امیدوارم از این مطلب راضی بوده و مشخصات بیماری لنفوگرانولوما ونروم آشنا شده باشید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter