دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۲ برابر با ۱۵ ربيع الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی
دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه که نباید باور کنید!
11
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه-دروغ هایی درباره مخدر شیشه-دروغ هایی درباره مواد مخدر شیشه-دروغ هایی درباره شیشه-دروغ هایی درباره ماده روانگردان شیشه-باورهای غلط درباره شیشه-اشتباهات درباره شیشه-ماده مخدر شیشه-مضرات شیشه

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه:تبلیغات گمراه‌ کننده و دروغـین فروشندگان شیشه، خیانتی بزرگ به نوجوانان و جوانان کشور و فریبی بزرگ است و تمام کسانی که در انتقال این تبلیغات نقش داشته‌اند، در گناه از هم پاشیده شدن خانواده‌ها، فروپاشی نسل جوان، از دست رفتن شرف و حیثیت انسانی و خون‌هایی که در اثر مصرف آن به زمین ریخته شد سهیم هستند...
و اما تبلیغات شیشه ای...

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه:شیشه اعـتیاد ندارد
اعتیادآور ترین ماده در کشور ما که درمان آن نیز بسیار دشوار است، شیشه است و معتادان به شیشه، پاسخ در مانی کمتری دارند.

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه:مصرف شیشه مورفین را می شوید
به دنبال این فریب تبلیغاتی، برخی معتادان به تریاک و سایر مواد مخدر اوپیوئیدی به مصرف شیشه روی می‌آوردند و نه تنها درمـان نمی‌شوند بلکه به دو اعتیاد خطرناک مبتلا میشوند. متأسفانه مصرف همزمان تریاک و شیشه خطر سکته‌ های مغزی و قلبی را به شدت افزایش می‌دهد.

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه:با مصرف شیشه لاغـــر میشوید و پوستی شفاف پیدا میکنید
با این تبلیغ سودجویانه بسیاری از زیباکـده ها بطور ناخواسته در اشاعه‌ ی دروغی بزرگ مبنی بر شفاف‌ سازی پوست و تناسب اندام با مصرف شیشه، سهیم شدند. در صورتی که سمی به نام شیشه خاصیتی جز تحلیل عضلات و اندام‌ها، پیر کردن چهـــره و چروکـیده کردن پوست و بی‌ اشتهایی عصبی و بیمارگونه ندارد.

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه:شیشه تمـرکز و انرژی را زیاد میکند!!!
اکثر دانشجویان شیشه را برای افزایش توان ذهنی و تقویت حافظه و انرژی بالاتر مصرف می‌کنند. درحالیکه از ماهیت این افزایش انرژی غافل‌اند و نمیدانند که شیشه انرژی‌ های ذخیره‌ شده در بدن را به یکـباره تخلیه میکند و هدیه‌ ی مصرف آن مدرک تحصیلی بالا نیست، از دست رفتن قدرت تمرکز، تخریب حافظه و اختلال حواس در اثر تخریب قشر مغـز کمترین بهـایی است که باید برای ساده‌ لوحی خود بپردازند.

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه:شیشه توان جـنسی را افـزایش میدهد
مهمـترین عامل فـروپاشی کانون خانواده در مصرف‌ کنندگان شیشه، بدبینی و عدم اعتماد به طرف مقابل است که متعاقب تأثیرات فیزیولوژی بر سیستم تناسلی، منجر به ناتوانی جنسی و بی میلی در روابط میگردد؛ و نه تنها تأثیرگـذار نیست بلکه در ادامه کاملا بر عـکس عمل میکند.

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه

دروغ هایی درباره ماده مخدر شیشه:شیشه عـارضه ی جدی ندارد و نسبت به سایر مواد کم خطـر است
از عوارض جدی مصرف شیشه میتوان موارد زیر را نام برد: اختلال در خواب، اختلال عملکرد دریچه‌ پروستات، آسیب های کبدی و پوستی، عفونت روده، تضعیف قوای جنسی، توهـم، هذیان، پرخاشگری، جنون، مشکلات گفتاری و مشکلات حافظه، بیماریـهای دهان و دندان، توهـم حس حشره و... و از همه مهم‌تر عوارض جدی روانی و جنون‌ آمیزی که منجر به قتل‌ ها و خودکشی‌ های بسیاری میگردند. آیا این همان شیشه‌ء کم خطـری است که عوارض جدی ندارد...؟!؟

و کلام آخر اینکه ترک مواد مخدر، تناسب اندام، زیبایی، کسب مدرک بالا، تفریح، خوش‌ گذرانی و کسب لذت به چه قیمتی!؟!

به قیمت تبدیل شدن به یک افسرده‌ی شکست‌ خورده‌ی نیمه دیوانه!؟! یا به قیمت اسارت در یک عذاب وجدان ابدی!؟! یا به بهایی سنگین تر که هرگز تحمل بر دوش کشیدن آنرا نخواهی داشت، به قیمت گرفتن جان یک انسان و جاری شدن خون انسانی بی‌گناه بر زمین!؟! به قیمت کشتن یک نفس!؟!این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.1 از 5 (11 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !

hits