آیا روغن زالو واقعا تاثیری در بزرگ شدن آلت تناسلی دارد؟

۷,۱۶۴
۸
۱
یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۵:۲۸
روغن زالو اخیرا توجه های بسیاری را در زمینه محصولات افزایش توان جنسی جلب کرده است.
آیا روغن زالو واقعا تاثیری در بزرگ شدن آلت تناسلی دارد؟

بزرگی آلت تناسلی با روغن زالو

روغن زالو اخیرا توجه های بسیاری را در زمینه محصولات افزایش توان جنسی جلب کرده است. هر چند وقت یکبار به محصولاتی بر میخوریم که ادعا میکنند به فرمولی جدید برای بزرگ کردن آلت تناسلی دست پیدا کرده اند. اگر نگوییم همیشه اما اکثر اوقات این محصولات همان فرمول ها و روش های همیشگی در بسته بندی های جدید هستند. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

اما در ارتباط با روغن زالو چطور ؟

با توجه به یکی از وبسایت های معروف فروشنده روغن زالو، این محصولات دارای "هیردو" دارویی میباشند (که به زالو درمانی معروف است) که میتواند به رشد اندام های تناسلی مردان کمک کند. برای استفاده از این روغن تمام کاری که نیاز است انجام دهید آن است که مقداری از روغن را زیر ناحیه بالایی آلت خود قرار دهید و برای چند دقیقه ماساژ دهید. از این روش مردان مالزیایی و ژاپنی بیشتر استفاده میکنند.

بزرگ شدن آلت تناسلی
رشد آلت تناسلی

آیا روغن زالو فایده ای دارد ؟

برای قرن ها از روغن زالو در درمان بیماری هایی همچون عفونت، التهاب حاد، عارضه های قلبی و اختلالات گردش خون استفاده شده است. اخیرا از زالو در جراحی های میکروسکوپی استفاده میشود. اینکار به جریان خون بهتر کمک کرده و از ایجاد لخته های خونی جلوگیری میکند.
اما از لحاظ فنی غیر ممکن است که بتوان ماده ای که روغن زالو را اینقدر مفید ساخته را استخراج کرد. اکثر فروشندگان روغن زالو اشاره ای نمیکنند که محصول آن ها چگونه ساخته شده و بدست آمده بنابر این نمیتوان تاثیر گذاری آن را براحتی اندازه گیری کرد. در عین حال نمیتوان مطمئن بود که زالو ها از لحاظ بهداشتی سالم بوده باشند.
از همه مهم تر این است که از لحاظ علمی و پزشکی بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه با استفاده از روغن زالو کاملا رد شده است. این محصولات معمولا با استفاده از اظهار نظرات افراطی و بی پایه و اساس تبلیغ میشوند و بفروش میروند. در ادامه نظرات چند نفر از افرادی که از روغن زالو استفاده کرده اند را برای شما میاوریم.

"روغن زالو فایده ای ندارد
من سه بطری روغن زالو از اینترنت خریدم و در عرض یک ماه از آن استفاده کردم. 2 بار در روز از آن استفاده میکردم، یک بار صبح بعد از اینکه از خواب بلند میشدم . یکبار هم قبل از خواب. حتی باعث بهبود جریان خون به آلت تناسلی نیز نشد."

در نظر داشته باشید که این محصولات معمولا استاندارد های لازم را ندارند و از کشورهایی مثل چین، هند و مکزیک صادر میشوند و نمیتوان از چیزهایی که در آن استفاده شده اطمینان حاصل کرد. حتی اگر این محصولات استاندارد هم باشند، استاندارد کشورهای دیگری را دارند که با استاندارد های کشور ما متفاوت است.

ختم کلام ؟

استفاده از روغن زالو توصیه نمیشود. هرگز باعث افزایش سایز شما نخواهد شد، هرگز. تنها راهی واقعی که میتواند باعث افزایش سایز آلت تناسلی شود این است که چربی های اطراف این ناحیه را از دست بدهید تا آلت شما بزرگ تر بنظر برسد. گفته میشود که هر 13 کیلو که لاغر تر شوید، 2.5 سانتی متر آلت شما بزرگ تر میشود.

divider

عکس های روغن زالو

روغن زالو
روغن زالو
بطری روغن زالو
روغن زالو
عکس روغن زالو
روغن زالو
روغن زالو
روغن زالو


امیدوارم از این مطلب راضی بوده و با ویژگی های روغن زالو آشنا شده باشید. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(8 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)  

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
سعید | ۲ هفته پیش
مال من ۸ سانتیمتر درحالت بیدار درحالت خواب ۳ سانتیمتر .من چیکار کنم خودم هم ۳۳سال دارم چیکار کنم ب خاطر اینم نمیتونم ازدواج کنم .۲۰ سالگی همون اندازه بود ک الان هست.ایا روغن زالو اثری میکند
۱
۰
 

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter