دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۴ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی
8 تمرین شگفت انگیز برای لاغری صورت
45
زمان مطالعه: 7 دقیقه
صورت لاغر آرزوی خیلی ها است. هنگامی که در مورد ظاهر صحبت می کنیم، قطعا چهره شگفت آور ترین قسمت بدن است که مردم متوجه آن می شوند.

لاغری صورت تنها با کشیدن لایه بیرونی پوست بوجود نمیاید، فک و گونه ها رشد می کنند و لبه آنها تیز می شود و چهره را شکل می دهند. تمرینات صورت به همان اندازه که به تمرینات فیزیکی اهمیت می دهید مهم است زیرا به کاهش وزن و تیز کردن شکل بدن کمک می کند.

عادل باشید! آیا تا به حال از خودتان سوال کرده اید چگونه چهره باریکتری مانند یک مدل حرفه ای داشته باشید؟! هوم ... احتمالا، بله! بنابراین چیزی که ذهن شما را درگیر می کند این است که ... چطور آنها را ساخته اند؟ آیا قرص های جادویی یا اسرار پشت آن وجود دارد؟ جواب منفی است! آنها با انجام تمرینات مناسب چهره پس از یک برنامه رژیم غذایی سالم به آن دست یافتند.

علاوه بر این، ما به شما راهنمایی ساده ای برای به دست آوردن چهره دقیق میکنیم و با انجام این تمرینات به دست می آورند.

استخواني كردن صورت با ورزش

چگونه صورت لاغری داشته باشیم ؟

روشی ساده برای لاغری صورت

لاغری صورت
صورت لاغر

شما که به سراغ این مقاله آمده اید ممکن است چنین سوالاتی داشته باشید :

استخواني كردن صورت مردان

زاویه دار شدن صورت با ورزش

ورزش برای زاویه سازی فک

زاویه دهی فک و صورت با ورزش

اما نگران نباشید، به زودی راهکاری فوق العاده به شما معرفی میکنیم.

1. تمرین آسانسور چانه

لاغری صورت
لاغری صورت - آسانسور چانه

ورزش آسانسور چانه یک راه عالی برای از بین بردن چانه دو طرفه است. این کمک به کار و کشش بیشتر از عضلات صورت است که شامل فک، گلو و گردن است. اما هنگام انجام این تمرین مطمئن شوید که از عضلات دیگر صورت استفاده نکنید. شما می توانید این ورزش را در حالت نشسته یا ایستاده انجام دهید. با چرخش سر خود را به سمت سقف شروع کنید، چشمان خود را به سمت آن تنظیم کنید. حالا لب خود را تنگ کنید، مثل اینکه سعی کنید سقف را ببوسید، تا 10 ثانیه نگه دارید و استراحت کنید.

تکرار - 10 بار
10 ثانیه نگه دارید

2. تمرین کشیدن لب

لاغری صورت
لاغری صورت - کشیدن لب

کشیدن لب یکی از مؤثرترین تمرینات یوگا صورت است که اگر به طور منظم انجام شود می تواند در بالا بردن عضلات صورت کمک کند و پیری را از چهره شما دور کند و باعث شود که جوانتر با گونه های با شکوه بالا همراه با یک خط فکی برجسته به نظر برسید. در موقعیت ایستاده یا نشسته با سر خود در موقعیت عادی شروع کنید. در حال حاضر، لب خود را تا آنجا که ممکن است با فشار به فک پایین آورید. مطمئن شوید که کشش را در عضلات چانه و خط فک احساس می کنید. با این وضعیت برای 10 تا 15 ثانیه با استقامت مواجه شوید و استراحت کنید.

تکرار - 10 بار
10 ثانیه نگه دارید

3. تمرین رهایی فک

لاغری صورت
لاغری صورت - رهایی فک

جذاب باشید ، گونه بلند ، فک جذاب ، تمرینات برای رهایی فک خود، که مطمئنا یکی از موثرترین تمرینات چهره برای کاهش دادن چانه دوگانه است. این تمرینات کمک می کند تا کشش و مقابله با عضلات اطراف لب ها، فک و گونه ها داشته باشید. شروع به نشستن یا ایستادن در حالت مستقیم کنید و حرکت فک خود را همانطور که در حال جویدن هستید، در حالی که لب خود را بسته نگه داشته اید ادامه دهید. نفس عمیق بکشید. سپس دهان خود را با زبان خود باز کنید و در دندانهای پایین خود قرار دهید. این وضعیت را برای 5 ثانیه نگه دارید، در حال حاضر دوباره و دوباره نفس بکشید. تا اینکه عادت کنید.

تکرار - 10 بار
5 ثانیه نگه دارید

4. تمرین چهره ماهی

لاغری صورت
لاغری صورت - چهره ماهی

ورزش صورت ماهی، همچنین به عنوان "صورت لبخند چشمی" شناخته می شوند، ساده ترین و یکی از بهترین تمرینات صورت برای گونه است که می توانید در هر جایی که دوست دارید در حال تماشای T.V یا گوش دادن به آهنگ مورد علاقه خود باشید. این تمرین کمک می کند تا گسترش عضلات صورت و سریع چربی را از بین ببرید. فقط در گونه ها و لب های خود بکشید، همانطور که ما اکنون از آن استفاده می کنیم، سعی کنید لبخند بزنید، موقعیت خود را برای 5 ثانیه نگه دارید، احساس سوزش در گونه ها و فک ها می کنید.

تکرار - 10 بار
5 ثانیه نگه دارید

5. تمرین دمیدن هوا

لاغری صورت
لاغری صورت - تمرین دمیدن هوا

ورزش هوازی تقریبا به تمام عضلات صورت و گردن کمک میکند و این یکی از تمرینات چهره موثر برای کاهش چانه و از بین بردن گونه های چاق است. بر روی گونه ها، فک ها و عضلات گردن تاثیر می گذارد و باعث می شود تا یک لایه چهره طبیعی به صورت ظریف تر ظاهر شود. به صورت اینکه ستون فقراتتان مستقیم باشد روی صندلی باشید، سر خود را به هر اندازه که ممکن است بچرخانید، تا مطمئن شوید که با سقف مواجه میشوید، لب خود را بیرون بکشید و هوا را از دهانتان بیرون بیاورید. برای چند ثانیه ادامه دهید سپس استراحت کنید.

تکرار - 10 بار
10 ثانیه نگه دارید

6. به آرامی چشم خود را ببندید

لاغری صورت
لاغری صورت - به آرامی چشم خود را ببندید

در اینجا یک روش بسیار ساده دیگر وجود دارد. شما فقط باید با استفاده از عضلات گونه های خود، به طور دقیق چشم ها را ببندید. شما باید مطمئن شوید که احساس سوزش عضلات روی صورت دارید. فقط 10 ثانیه در آن حالت قرار گیرید و بعد از 10 ثانیه ماهیچه های صورت خود را آرام کنید. این تکنیک باید حداقل 5 بار در روز تکرار شود.

7. عضلات چهره ی خود را بکشید

لاغری صورت
لاغری صورت - عضلات چهره ی خود را بکشید

یکی دیگر از تکنیک های مهم ورزش عضلات صورت این است که با کمک دستان شما ماهیچه های خود را بچرخانید. شما می توانید آن را با کاهش چانه خود به طوری که شروع به لمس قفسه سینه می کنید انجام دهید. سپس پوست را به طوری که پوست شما زیر گونه ها حرکت می کند بکشید. هنگامی که شما در حالت کامل هستید، باید "آه" را تلفظ کنید. برای مدتی به حالت ایستاده بپردازید و این روند را سه بار در روز انجام دهید.

8. همواره لبخند بزنید

لاغری صورت
لاغری صورت - همواره لبخند بزنید

لبخند زدن بهترین فرصت است که می توانید چانه خود را برش دهید. این بهترین و آسان ترین تمرین است که می توانید برای گونه های خود انجام دهید. بیایید ببینیم که چگونه این تمرین از لحاظ فنی مفید است که چربی شما را کاهش دهد. لبخند، ماهیچه های گونه های شما را گسترش می دهد. این کشش عضلات ممکن است چربیهای گونه ها را از دست بدهد و واقعا برای حل این مشکل کمک کند.

خط پایانی

اینها تمرین ساده ای برای چهره ای هستند که می توانید هر زمان و هر کجا را برای از دست دادن چربی از آن ها استفاده کنید. این تمرینات برای از دست دادن چربی طبيعی ممکن است ساده باشد ولی اثري که آنها می توانند روي چهره شما داشته باشند بزرگ است.

اگر تمرینات منظم انجام شود، این تمرین ها می توانند چهره شما را بچسبانند و در عین حال، عضلات صورت را تکان دهند. آنها همچنین می توانند کشش و استحکام پوست خود را بهبود ببخشند، و صورت شما جوان تر و نازک تر می شود.

با استفاده از تمرینات بالا به راحتی میتوانید صورت لاغری داشته باشید. نظرات و پیشنهادات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید. همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (45 رای)  
توجه: مطالب پزشکی و سلامت مجله دلگرم ، از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند ، لذا توصیه پزشکی یا درمانی تلقی نمی شوند ، چنانچه مشکل پزشکی دارید حتما برای تشخیص و درمان به پزشک یا متخصص مراجعه کنید.


دیدگاه ها
اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !