دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۲۹ ربيع الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۰۵ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
استوری تلخ مادر غزاله قبل از اعدام آرمان
9
شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲
مادر غزاله که به دست دوست پسرش آرمان کشته شده قبل از اجرای حکم قصاص او بیانیه ای منتشر کرد.

بیانیه مادر غزاله شکور قبل از اعدام آرمان

مادر غزاله دختری که همچنان جسدی ندارد قبل از اعلام قاتل او آرمان عبدالعالی در اینستاگرام بیانیه ای اعلام کرد .

بیانیه مادر غزاله قبل از اعدام آرمان

در بهمن سال ۹۲ غزاله پس از رفتن به خانه آرمان به طرز عجیبی ناپدید شد و پرونده آرمان در این چند سال جنجال زیادی در رسانه‌ها به پا کرد.

آرمان قاتل غزاله

آرمان سال ۱۳۷۵ متولد شد و از هفت سال قبل به اتهام قتل غزاله، دختر مورد علاقه‌اش در زندان به سر می‌برد. وی در سال‌های حضور در زندان لیسانس کامپیوتر و فوق لیسانس مهندسی پزشکی خوانده است.

آرمان در اعترافاتش گفت: من و غزاله می‌خواستیم ازدواج کنیم. روز حادثه وقتی پدر و مادرم نبودند، او را به خانه دعوت کردم، گفت می‌خواهد برای زندگی به خارج از کشور برود و بهتر است رابطه‌مان را با هم تمام کنیم. از دستش عصبانی شدم من او را هل دادم که سرش به کنار تخت برخورد کرد. سپس چند ضربه با میله بارفیکس به سرش زدم. من که ترسیده بودم جنازه را داخل یک چمدان گذاشتم و در خیابان رها کردم. با وجود اعترافات آرمان، تلاش‌ها برای کشف جسد غزاله نتیجه نداشت.

آرمان پس از اعتراف به قتل غزاله ۱۹ ساله در دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد؛ وی با وجود اعتراف به قتل، پس از مدتی اقرارهای خود را پس گرفت و گفت: غزاله بر اثر یک حادثه جان باخته است.

او افزود: غزاله در پله‌ها پایش سر خورد و به زمین افتاد و از ترس جسدش را در چمدان قرار دادم و بیرون بردم.

با گذشت چند سال از این ماجرا و در حالی که هنوز جسد غزاله پیدا نشده بود، مادر غزاله اعلام کرد: اگر آرمان بگوید جسد دخترشان را کجا مخفی کرده است. او را می‌بخشد اما در همین حال وکیل آرمان با توجه به اینکه جسد غزاله پیدا نشده و همچنین با طرح این موضوع که خانواده غزاله چند ماه بعد از ماجرای قتل دخترشان از دانشگاه برای وی مرخصی تحصیلی گرفته بودند و فیسبوک وی بار دیگر بازگشایی شده بود مدعی بی گناهی موکلش شد و درخواست اعاده دادرسی را مطرح کرد.

اعاده رسیدگی آرمان پذیرفته شد، او او بار دیگر محاکمه شد و باز هم قتل غزاله را انکار کرد؛ «غزاله پایش سُر خورد و روی زمین افتاد. از ترس جسدش را درون سطل زباله انداختم.» این تنها ادعایی بود که آرمان در مقابل هیأت قضائی داشت، اما اینکه جسد کجاست، مشخص نشد.

قضات حکم به قصاص وی دادند. پس از طی مراحل و جلسه صلح با خانواده‌ها، روز چهارشنبه ۲۱ مهر ماه تاریخی بود که برای اجرای حکم قصاص آرمان در پرونده ثبت و به پدر و مادر غزاله ابلاغ شد.

روز گذشته شاهین صمدپور خبر داد که آرمان از سلول انفرادی به بند منتقل شده است.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.1 از 5 (9 رای)  
۳ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
Mona | ۲ روز پیش
پیج اینستای مادر غزاله چیه ؟ خواهش میکنم بگید
0
0
هادی | ۳ روز پیش
خداروشکرکه اعدام شد
0
1
فرهاد | ۱ ماه پیش
حق باخانواده غزاله س،نبخشید
1
6