دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ برابر با ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲ قمری و ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۱ میلادی
کارواش بخار - قیمت کارواش بخار سیار
0
زمان مطالعه: 7 دقیقه
نوعی از دستگاه کارواش بخار که به شدت مورد استقبال قرار گرفته است، نوع سیار و شست و شو دهنده در محل است. با بهره‌گیری از کارواش بخار سیار، متصدی این امر می‌تواند در محل مورد نظر مشتری به شست و شوی خودروی مشتری بپردازد.

با ماشینی شدن همه ارکان زندگی انسان، جابه جایی بین مبدا و مقصد نیز اغلب توسط خودرو و به صورت ماشینی صورت می‌گیرد. حال آنکه هر روزه با بالاتر رفتن کیفیت و قیمت خودرو، علاوه بر توجه به رفع استهلاک ملزومات، توجه به کیفیت شستشو و نظافت ماشین نیز از درجه اهمیت و توجه بالایی برخوردار گشته است. کارواش یا همان محل شستشوی تخصصی ماشین‌ها، از آن دسته محل‌های نظافت خودرو است که راحتی را برای صاحب ماشین فراهم آورده است.

امروزه با توجه به کیفیت بالای عرضه شده و میزان هزینه کمتر از طرف کارواش بخار یا همان روش مدرن، روش سنتی و دستی تقریبا منسوخ شده است. به دلیل نفوذ بخاری که جایگزین فشار آب می‌شود می‌توان گفت کارواش بخار میزان نفوذ پذیری بیشتری به منافذ داشته و در نتیجه موجب تمیزی بیش از روش واتر جت یا شستشو با فشار شدید آب می‌شود.

روش دیگری نیز برای شستشوی خودرو وجود دارد که آن را شستشو با مواد نانو می‌نامند. از معایب بسیار مهم این روش می‌توان به بردن رنگ ماشین در تکه‌های مختلف، اشاره نمود. این مورد نیز توسط کارواش بخار به مرحله حل‌شدگی رسیده است و علاوه بر اینکه تمیزی به اندازه روش نانو را حاصل می‌کند، از معایب آن عاری و مبری است. مزیت‌های دیگری نیز توسط کارواش بخار به کاربران ارائه می‌شود که لازم است به تشریح آن‌ها بپردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

 • کاهش میزان آب مصرفی

شستشوی خودرو در روش سنتی، به ازای هر خودرو به صورت میانگین ۸۰ تا ۱۲۰ لیتر آب نیاز است. با توجه به مکان جغرافیایی، میزان دسترسی به آب و .... هزینه این میزان آب مصرفی متفاوت خواهد بود. از طرف دیگر، مشکل دفع آب نیز وجود دارد و همینطور شهرداری آب حاصل از شستشوی ماشین‌ها را پس آب شیمیایی به شمار می‌آورد و هزینه‌ اضافی تحت عنوان عوارض آلودگی بر قبض آب مشترکین اعمال می‌کند.
کارواش بخار به دلیل عدم استفاده از آب و مواد شوینده، در فرایند شستشو، تمام مشکلات بالا را حل کرده است. عدم استفاده از مواد شوینده، موجب جلوگیری از شستشوی مجدد (کاهش هزینه آب مصرفی) و ورود مواد شیمیایی به آب خروجی می‌شود.

 • شستشوی دقیق

به دلیل نفوذ پذیری بالای بخار، شستشو با کارواش بخار امکان شستشو و نفوذ به همه نقاط حتی نقاط با دسترسی سخت را فراهم می‌آورد. در نتیجه‌ی امر فوق، همه لکه‌ها و مواد چسبیده و کثیفی‌ها به طور کامل از سطح داخل و خارج ماشین پاک می‌شوند.

 • کاهش هزینه پرداختی برای برق

در دستگاه‌های شستشوی سنتی از پمپ‌هایی به نام پمپ‌های فشار بالا، استفاده می‌شود. این پمپ‌های فشار بالا افزون بر قیمت بالایی که دارند، میزان برق مصرفی‌شان نیز به شدت بالا است. حال آنکه در کارواش بخار نیازی به وجود فشار آب نیست و در نتیجه این دستگاه‌ها از چرخه شستشو حذف می‌شوند. نتیجه این امر کاهش میزان برق مصرفی و هزینه پرداختی برای این انرژی است. از دیگر فوائد کارواش بخار می‌توان به شستشوی موتور خودرو بدون آسیب رساندن به قطعاتش، شستشوی راحت دریچه‌های داخلی کولر، حذف مواد شیمیایی، افزایش درآمد کارواش، کاهش فضای مصرفی جهت احداث‌کارواش و ..... اشاره نمود.

کارواش بخار - قیمت کارواش بخار سیار

قیمت کارواش بخار

قیمت کارواش بخار وابسته به عوامل مختلفی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مواردی که در ادامه متن ذکر می‌شوند، اشاره داشت:

 • ابعاد و ظرفیت کارواش بخار که وابسته به مدل دستگاه است
 • نصب دستگاه به صورت ثابت یا مدل جدیدی به نام کارواش بخار سیار
 • نوع طراحی و مواد به کار رفته در بدنه دستگاه
 • کیفیت قطعات مورد استفاده در دستگاه کارواش بخار
 • توان دستگاه
 • ظرفیت شستشوی چندگانه و تعدا ماشین قابل شستشو توسط دستگاه
 • دارا بودن تاییدیه استاندارد
 • مقدار امنیت دستگاه و ....

با در نظر گرفتن همه مواردی که پیش از این در دسته عوامل اصلی موثر بر قیمت دستگاه ذکر شد و همینطور مواردی که توسط کارشناس‌های مربوطه پیشنهاد خواهد شد، باز هم خرید و به کارگیری این دستگاه توجیه اقتصادی دارد چرا که با خرید کارواش بخار دیگر نیازی به خرید مواد شوینده، هزینه گزاف آب و برق، هزینه دفع پس‌آب، اختصاص دادن مکانی با متراژ بالا و ... نمی‌باشد و این امر موجب بازگشت سریع‌تر سرمایه به سرمایه گذار می‌شود.

نوع دیگری از دستگاه کارواش بخار که به شدت مورد استقبال قرار گرفته است، نوع سیار و شست و شو دهنده در محل است. با بهره‌گیری از کارواش بخار سیار، متصدی این امر می‌تواند در محل مورد نظر مشتری به شست و شوی خودروی مشتری بپردازد. این مسئله از نقطه نظر صرفه جویی در زمان مشتریان مورد توجه قرار می‌گیرد.

با دیگ بخار می توان در تولید اتوکلاو های بخار نیز پیش رو بود شرکت زاگرس ماشین با تولید اتوکلاو های مختلف آماده ی اراپه خدمات به همه ی هم وطنان عزیز می باشد .
با توجه به مشغله‌هایی که هم‌اکنون در زندگی مردم وجود دارد، بسیاری از آن‌ها، زمان لازم جهت اختصاص دادن به کارهایی از قبیل صرف زمان ‌های مشخصی جهت تمیزکاری ماشین‌شان را ندارند. در این میان کارواش بخار سیار به کمک‌شان می‌آید و در هر مکانی که مشتری یا صاحب خودرو درخواست کند، به انجام عملیات مذکور می‌پردازد. قیمت این دستگاه نیز همچون قیمت کارواش بخار وابسته به عوامل متعددی است که می‌بایست از متخصصین امر جویا شد.

زمینه خرید کارواش بخار نیز همچون سایر مسائل، نه تنها در حوزه قیمت، بلکه می‌بایست در مورد مسائل دیگری از قبیل نحوه عملکرد دستگاه، روش کار دستگاه و .... نیز به متخصصین آگاه به امور مربوطه مراجعه کرد. نقش مشاوره گرفتن از افراد آگاه به امور مربوط به کارواش بخار و لزوم خرید آن از یک منبع معتبر، آن‌گاه پررنگ‌تر می‌شود که بدانید، این دستگاه به دلیل داشتن مخزن پرفشار جهت نگهداری بخار و استفاده از سوخت برای تامین بخار، اگر دارای کیفیت بدنه مناسب نباشد و نیز کارگران، آموزشی جهت طرز کارش ندیده باشند، امکان خطرسازی در حد انفجارهای بسیار خطرناک را دارا است.

کارواش بخار - قیمت کارواش بخار سیار

گروه صنعتی آذر استیل فن آوران زاگرس با برند تجاری زاگرس ماشین، با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و به روز، در زمینه تولید محصول مذکور و محصولات متشابه یعنی کارواش بخار و .... همواره به دنبال ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان عزیز بوده است. چنان‌چه قصد احداث‌ کارواش علی‌الخصوص کارواشی مجهز به نوع شستشو دهنده توسط بخار دارید، می‌توانید با مراجعه به وب سایت یا برقراری تماس با شماره‌ تلفن‌های شرکت زاگرس ماشین، علاوه بر دریافت مشاوره از زبده‌ترین تیم‌های پشتیبانی، تضمین قیمت و کیفیت را نیز از این گروه هدیه بگیرید.

آدرس وب سایت :

https://zagros-co.com

برای خرید کارواش بخار و اطلاعات بیشتر به وب سایت آذر استیل فناوران زاگرس مراجعه کنید ( صنایع ماشین ساز زاگرس )این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits