alexametrics
دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۷ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۰۲ دسامبر ۲۰۲۰ میلادی
ایده کسب و کار اینترنتی جذاب و پولساز، با سرمایه کم!
1
زمان مطالعه: 9 دقیقه
کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم یک رویا نیست! فقط کافیست که به مهارت‌هایتان باور داشته باشید و اولین قدم را برای موفقیت درست بردارید.

این روزها کسب و کار اینترنتی به یک موضوع جذاب و پرطرفدار تبدیل شده است. در واقع ایده کسب و کار اینترنتی ،از آن دست موضوعات ویژه‌ای است که با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی جامعه، شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و افزایش سفارشها و فروش‌های اینترنتی، علاقمندان بسیاری پیدا کرده است. موضوع اینجا جالبتر می‌شود که امکان ایجاد یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم هم وجود دارد و اگر سختکوش، ماهر و البته خلاق باشید، درآمدهای فوق العاده ای در انتظارتان خواهد بود... بله، درست خواندید! اگر واقعاَ به یک شغل ویژه و کم هزینه نیاز دارید و موضوع ایجاد یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم، ذهنتان را به خود مشغول کرده است، با ما همراه باشید. این مقاله برای شما نوشته شده است!

ایده کسب و کار اینترنتی؛ برای آنهایی که میخواهند رئیس خودشان باشند!

اگر شما هم معتقدید که دیگر وقتش رسیده است که برای خودتان کار کنید، ما هم با شما هم عقیده هستیم. می‌پرسید چرا ؟! زیرا...

1) رئیس خودتان هستید:

در کسب و کار اینترنتی، شما آقا و رییس خودتان هستید. یعنی دیگر قرار نیست صرفاَ برای دیگران کار کنید و مجبور باشید طبق نظر آنها رفتار نمایید و مهمتر از همه مجبور باشید که به یک حقوق کم و بدون پیشرفت اکتفا کنید؛ بلکه میتوانید درآمدتان را تا بی‌نهایت افزایش دهید.

ایده کسب و کار اینترنتی جذاب و پولساز، با سرمایه کم!

2) زمان در دست شماست:

اگر با ساعت کاری ثابت و طولانی و از دست رفتن تمام روزتان مشکل دارید، خبر خوب این است که در کسب و کار اینترنتی برای خود، می‌توانید هر ساعتی که دلتان خواست از خواب بیدار شوید و یا در طول روز با مدیریت درست زمان، به تمام کارهای روزمره‌تان رسیدگی کنید.

3) عاشقانه کار می کنید:

اگر یک ایده کسب وکار اینترنتی جذاب و ویژه داشته باشید، قطعاَ عاشق کارتان خواهید شد و با هیجان فوق العاده‌ای، هر روز و هر روز به فکر پیشرفت کسب و کار اینترنتی خود خواهید بود.

4) فروش چند برابری کسب و کارهای اینترنتی:

ویروس کرونا یک مهمان ناخوانده و بسیار بد برای جامعه و اقتصاد بوده و بسیاری از کسب و کارهای سنتی را به نابودی کشانده است! امـــــــــــا... این داستان برای کسب و کار اینترنتی در حوزه‌های مختلف برعکس بوده است و آمارها نشان می‌دهد که بسیاری از فروشگاه‌ها و خدمات اینترنتی در سطح جهان و ایران، فروش‌های چندصد برابری را در این وضعیت به دست آورده‌اند.

پس با داشتن یک ایده کسب و کار اینترنتی جذاب و ویژه، سعی کنید که از کسب این درآمدهای فوق العاده جا نمانید!

کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم؛ حقیقت یا رویا؟!

در واقع ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم و درآمد عالی، می تواند یک حقیقت رویایی باشد! بلــــه... این یک واقعیت است. اما برای درک بهتر این موضوع، شاید بهتر باشد که به یک مثال از وضعیت موجود در جامعه اشاره کنیم. به عنوان مثال شما برای شروع یک کسب و کار، از یک طرف نیاز به یک هزینه هنگفت برای خرید یا اجاره مغازه دارید و از طرف دیگر نیاز به پرداخت مبالغ زیادی برای تهیه اجناس و کالاهای مورد نیاز خواهید داشت! علاوه بر همه‌ی اینها، هزینه‌های جانبی دیگری نیز برای داشتن یک شاگرد و یا پرداخت قبوض آب و برق و گاز روی دستتان خواهد ماند. بنابراین ایجاد یک کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم یک موضوع بسیار جذاب به شمار می ‌رود؛ به شرط آنکه یک ایده کسب و کار اینترنتی جذاب و کارآمد در جیبتان داشته باشید.

اما حالا یک سوال مهم دیگر مطرح می‌شود: «سرمایه شروع یک کسب و کار اینترنتی» را چگونه باید به دست آورد؟!

با حداقل امکانات، نامحدود درآمدزایی کنید.

ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم، مسئله‌ای کاملاَ در دسترس است؛ اما بهرحال شما برای نشان دادن توانایی هایتان و ارائه خدمات متنوع به مشتریان، نیازمند تعدادی از پیش شرط‌ها هستید. به عنوان مثال شما به یک خط تلفن خوب برای ارتباط و مشاوره، یک سیستم کامپیوتر و یا لپ تاپ مناسب و یک خط اینترنت خوب نیاز دارید. اما بازهم واقعیت این است که شما با کمترین هزینه‌ی ممکن، شروع به یک کسب و کار اینترنتی با درآمدی نامحدود می‌کنید! و چه چیزی بهتر از این...؟!

شما چه مهارت‌هایی برای کسب و کار اینترنتی دارید؟

ایده کسب و کار اینترنتی جذاب و پولساز، میتواند در ذهن هرکس به یک شکل متفاوت باشد. اما همین ایده با سرمایه کم می‌تواند شامل چه مهارتهایی باشد؟!

طراحی سایت: مهارت طراحی سایت، یک نمونه حرفه‌ای برای ایده کسب وکار اینترنتی با سرمایه کم می‌باشد. چرا که واقعاَ بدون هیچگونه سرمایه‌ای، میتوانید در موج شدید استفاده از وبسایت‌ها و ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی، درآمدهای فوق‌ العاده‌ای کسب کنید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که کار یک برنامه نویس و طراح سایت، تنها به طراحی یک سایت محدود نمی‌شود! بلکه می‌تواند به انواع خدمات و پشتیبانی وبسایت‌ها، طراحی اپلیکیشن و بسیاری دیگر از ایده‌های پولساز کسب و کار اینترنتی بپردازد. فروشگاه اینترنتی: حتماَ شما هم فکر می‌کنید که برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی، بایستی پول زیادی را برای خرید اجناس و اجاره انبار نگهداری کالاها بپردازید. اما واقعیت این است که باید این ذهنیتتان را دور بریزید! چرا که می توانید کار فروشگاه اینترنتی تان را در ابتدا با کالاهای محدودتر و کوچکتر شروع کنید و با افزایش دادن درآمدهایتان، به سراغ اهداف بزرگترتان هم بروید.

یادتان باشد که دیجی کالا، فروشگاه برتر این روزهای کشور، یک روزی کارش را تنها با نقد و بررسی و فروش محـــــدود دوربین‌های عکاسی آغاز کرد و امروز صاحب کالاها و درآمدهای بی‌نهایت است. پس با یک ایده کسب و کار اینترنتی جذاب و فوق العاده، می توانید تا بی‌نهایت رشد کنید.

تولید محتوا: تولید محتوا یکی از بهترین نمونه‌های کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم است. در واقع برای این کسب و کار در حال رشد و به شدت پولساز، شما نیاز به هیچگونه سرمایه‌ای ندارید. البته که در تولید محتوا، تنها سرمایه‌های مورد نیازتان قلم جذاب، ذهن قدرتمند و نیروی خلاقیت است که میتواند شما را به قله‌های موفقیت در تبلیغات اینترنتی برساند و درآمدی نامحدود را نصیبتان کند.

ایده کسب و کار اینترنتی جذاب و پولساز، با سرمایه کم!

بد نیست بدانید که تقریباَ تمامی متون جذاب تبلیغاتی، مجموعه کپشن‌ها و عکس‌های خلاقانه فضاهای مجازی و ویدئوهای تبلیغاتی، توسط یک تئوریسین و یا تولیدکننده محتوا انجام شده است. پس اگر مهارت‌های فوق العاده‌ تولید محتوا را در خودتان می‌بینید، همین حالا شروع کنید و مطمئن باشید که جایگاه‌های تبلیغاتی زیادی منتظر شما و توانایی‌هایتان هستند.

یک گرافیست خلاق هستید؟ یا یک تدوینگر حرفه‌ای فیلم؟ چه یک گرافیست باشید و چه تدوینگری فیلم انجام بدهید، باید و باید خلاق و حرفه‌ای باشید. اگر این ویژگی‌ها را در خود می‌بینید و احساس میکنید که حرف های مهمی برای گفتن دارید، بایستی بدانید که بازار کاری فوق العاده‌ای در زمینه تهیه و طراحی ویدئوها و عکس های تبلیغاتی وجود دارد.

پس یادتان باشد؛ هر کار موفق شما میتواند به مانند یک انفجار بزرگ، موجی از توجهات را به سمتتان جلب کند و بازار تبلیغاتی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را به تسخیرتان در بیاورد.

مشاوره تخصصی اینترنتی؛ حرف های پولساز! تقریباَ همه افراد قبل از شروع یک کسب و کار حرفه‌ای، نیاز به یک مشاوره تخصصی و قدرتمند دارند. بخشی به خاطر ترس از ضرر و عدم موفقیت و بخش دیگری از افراد به دلیل آینده نگری و تلاش برای ایجاد یک موفقیت پایدار و همیشگی. بنابراین به هر میزان که یک کسب و کار مهم‌تر باشد، اهمیت مشاوره تخصصی در رابطه با آن نیز بیشتر می شود.

ایده کسب و کار اینترنتی جذاب و پولساز، با سرمایه کم!

حالا اگر واقعاَ تجربه خاص و تخصص ویژه‌ای در امور یک کسب و کار سنتی و یا اینترنتی دارید (به خصوص کسب و کار اینترنتی که این روزها به شدت مورد توجه است)، میتوانید در حکم یک مشاور متخصص و سطح بالا، به مخاطبانتان مشورت دهید. البته باید حوصله کافی برای مشاوره را نیز به لیست مهارت هایتان اضافه کنید تا مطمئن شوید که میتوانید خوب و پرانرژی صحبت کرده و درآمدهای ویژه کسب نمایید.

پس حالا شاید شما هم با من هم عقیده باشید که مشاوره تخصصی در امور کسب و کار اینترنتی و یا سنتی، می تواند یکی از بهترین مصداق‌های مفهوم «کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم» محسوب شود.

آموزش کسب و کار اینترنتی: همچنین شما میتوانید با برگزاری کلاس های حقیقی و مجازی و تشکیل وبینارهای آموزشی مفید و کاربردی، مخاطبان بسیاری را به سمت خودتان بکشانید. در واقع اگر حرف های آموزشی و تخصصی جذابی برای پیشرفت کسب و کار اینترنتی دارید، وقت را از دست ندهید و به ایده کسب و کار اینترنتی جذاب، به شکل ویژه‌تری نگاه کنید.

همین حالا مهارت هایتان را کشف کنید!

کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم یک رویا نیست! فقط کافیست که به مهارت‌هایتان باور داشته باشید و اولین قدم را برای موفقیت درست بردارید. حالا وقت آن رسیده است که به ایده کسب و کار اینترنتی با سرمایه کم، اطمینان بیشتری داشته باشید و از هزینه‌های هنگفت شروع هر کسب و کار نترسید.

چه به سراغ آموزش، مشاوره و یا طراحی وبسایت بروید و چه به دنبال ایده کسب و کار اینترنتی فروشگاه اینترنتی و گرافیک تبلیغاتی باشید، فرقی نمی‌کند. شما بایستی به نمونه‌های موفق حرفه‌تان نگاه کنید و برای رویاهایتان در کسب درآمد بینهایت و جاودانه شدن بجنگید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits