دلگرم
امروز: سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۴ قمری و ۰۶ ژوئن ۲۰۲۳ میلادی

جالب و خواندنی

ناصرالدین‌شاه و حرمسرای او به‌عنوان یکی از مشهورترین حرمسراهای تاریخ نامبرده می‌شود اما نام او تنها با نام یک زن عجین شده است: جیران!

قدش نزدیک به 180 سانتی‌متر بود، بدنی نیرومند و با اندامی ورزیده داشت، چهره‌اش گیرا و صدایش رسا و خشن بود و می‌توانست تا 100 متر را با صدا تحت فرمان قرار دهد.

حقایق شگفت‌انگیزی در مورد کوه اورست وجود دارد که در این مقاله با مطرح کردن آن‌ها هوش را از سرتان می‌بریم.

زمزمه کردن اصواتی بی‌معنی، بلعیدن غذاهای یخچال، پریدن از تخت و پنجره یا حتی ادرار کردن در جایی غیر از توالت همه و همه جزو مواردی است که فرد در زمان راه رفتن در خواب انجام می‌دهد.

انیشتین حقایق و حاشیه‌های جذاب و بعضا خنده‌داری دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

دلیل قرمز بودن صندلی سینما چیست؟ در این مطلب قرار است شما را با قرمز بودن صندلی سینما آشنا کنیم. جالب است بدانید که این کار چند راز دارد و این راز ها را در ادامه یک به یک برای شما بررسی می کنیم و شما می توانید از علت های این امر با خبر شوید.

مردان افغانستان برای رسیدن به وصل خود باید راهی دشوار و پرهزینه را طی كنند كه در حقیقت بیانگر قدرت معنوی پنهان زنان در این جامعه مرد سالار است.

مالکان این خانه های فوق لوکس و اشرافی افراد مرموزی هستند. همه میدانند چه کسی صاحب کاخ "باکینگهام" است. اما آیا تابحال Tim Blixseth به گوشتان خورده؟ یا اسم اون میلیاردر هندی که یک آپارتمان 27 طبقه ساخت؛ اون هم فقط و فقط برای استفاده خودش. خوب اگه…