دلگرم
امروز: جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی
خلاصه داستان و بازیگران سریال آهوی من مارال + زمان پخش
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
پیش تولید سریال شبکه نمایش خانگی آهوی من مارال پس از شروع دوباره تولیدات سینمایی که به علت شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده است، آغاز شد.

سریال آهوی من مارال در مرحله انتخاب بازیگر قرار گرفت

سریال آهوی من مارال به کارگردانی مهرداد غفارزاده، تهیه کنندگی مشترک سعید خندق آبادی و بهروز خوش رزم و سرمایه گذاری سعید خندق آبادی است.

حسن-معجونی

بازیگران آهوی من مارال

روند انتخاب بازیگران سریال آهوی من مارال در حال انجام است . تا کنون حضور حسن معجونی قطعی شده است که این بازیگر نقش ناصرالدین شاه را ایفا می‌کند.

ترکیب بازیگران این سریال تاریخی متشکل از هنرمندان ایرانی و ترکیه ای است و صحبت‌های ضمنی با برخی از بازیگران ترکیه‌ای این سریال به عمل آمده است.

سریال آهوی من مارال

خلاصه داستان سریال آهوی من مارال

در خلاصه قصه «آهوی من مارال» آمده است: ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که آهو چشمی، چون باد از راه رسیده و چون برق می‌گذرد و به دنبالش حال سلطان، صاحبقران می‌شود حال اسیری که در دام مانده باشد، صیاد رفته باشد. شاه به حکم قدر قدرتی امر می کند که صیاد را به شکارگاه بازگردانند ، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا، خود صید و صیاد عاشقی جوان است از دیار آذربایجان، دیاری که گل‌های دشتش همه سارای نام دارند و سروهای سر به فلک کشیده‌اش همه خان چوپان..

سریال آهوی من مارال ۴۰ قسمت دارد و در دو فصل تولید می‌شود. فصل اول این مجموعه ۱۵ قسمت و فصل دوم ۲۵ قسمت دارد.

زمان پخش سریال آهوی من مارال

زمان پخش و توزیع آهوی من مارال بهمن ماه اعلام شده بود که به دلیل مشکلات مربوط به بیماری کرونا به تعویق افتاده و احتمالا برای نوروز 1400 آماده خواهد شداین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter