معرفی ۲۵ رمان عاشقانه جدید و پرفروش ایرانی + خلاصه داستان

۵۰,۷۰۷
۶
۱
پنج شنبه, ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳
اینقدر رمان‌های مختلف در بازار فراوان شده اند که در انتخاب آن‌ها دچار سردرگمی می‌شویم و نمیدانیم چه رمانی بخوانیم که ارزش وقتی که برای آن میگذاریم را داشته باشد. ما برای شما 25 رمان جذاب و پر طرفدار را به همراه خلاصه ای از داستان هر کدام گرد آوری کرده ایم. با دلگرم همراه باشید.
معرفی ۲۵ رمان عاشقانه جدید و پرفروش ایرانی + خلاصه داستان

معرفی رمان های عاشقانه پر طرفدار ایرانی

1- رمان عاشقانه آذرگان (سرگذشت آب و آتش)

 • نویسنده: بهار برادران
 • ناشر: انتشارات پر

معرفی رمان عاشقانه ایرانی

معرفی کتاب آذرگان (سرگذشت آب و آتش):

کتاب آذرگان (سرگذشت آب و آتش) نوشته‌ی بهار برادران، که در ادامه‌ی آبانگان نوشته شده، رمانی عاشقانه است که در دل تاریخ و حوادث آن روایت می‌شود. حوادث تاریخی داستان به نقل از منابع تاریخی به تصویر کشیده شده‌اند و تلاش شده، به صورت مستند و بر پایۀ تحقیقات تاریخی نوشته شوند.

هر چند از آن‌جا که فضای سیاسی ارمنستان در این دورۀ تاریخی مبهم و منابع محدود است، برخی اتفاقات با رعایت آنچه در اغلب منابع ذکر شده، با تخیل ساخته و پرداخته شده‌اند. بخش عاشقانه‌ی داستان نیز که رابطه‌ی تنگاتنگی با بخش تاریخی دارد، بیشتر بر پایۀ تخیل نویسنده و با شناخت از جامعۀ ایرانی قرن ششم میلادی نگاشته شده است.

برای خرید کتاب اینجا کلیک کنید.


2- رمان عاشقانه آبانگان (سرگذشت آب و آتش)

 • نویسنده: بهار برادران
 • ناشر: انتشارات پر

معرفی رمان عاشقانه ایرانی

معرفی کتاب آبانگان (سرگذشت آب و آتش):

کتاب آبانگان (سرگذشت آب و آتش) اثر بهار برادران در ادامۀ کتاب مهرگان نوشته شده و رمان عاشقانه‌ای است که حوادث آخرین سال‌های ایران باستان را روایت می‌‌کند. حوادث تاریخی داستان به نقل از منابع تاریخی به تصویر کشیده شده‌اند و تلاش شده، به صورت مستند و بر پایۀ تحقیقات تاریخی نوشته شوند.

هر چند از آنجا که فضای سیاسی ارمنستان در این دورۀ تاریخی مبهم و منابع محدود است، برخی اتفاقات با رعایت آنچه در اغلب منابع ذکر شده، با تخیل ساخته و پرداخته شده‌اند. بخش عاشقانه‌ی داستان نیز که رابطه‌ی تنگاتنگی با بخش تاریخی دارد، بیشتر بر پایۀ تخیل نویسنده و با شناخت از جامعۀ ایرانی قرن ششم میلادی نگاشته شده است.

برای خرید کتاب اینجا کلیک کنید.


3- رمان یک عاشقانه آرام

 • نویسنده: نادر ابراهیمی
 • ناشر: انتشارات روزبهان

معرفی رمان قشنگ ایرانی

معرفی کتاب یک عاشقانه آرام:

کتاب صوتی یک عاشقانه آرام اثر نادر ابراهیمی روایتی شنیدنی از زندگی زوجی عاشق است که گفت‌وگوهای جذابی در بین آن‌ها رخ می‌دهد. این کتاب شما را به فکر وا می‌دارد و متوجه این موضوع می‌کند که نباید به عشق به چشم یک خاطره و عادت نگاه کنید.

کتاب یک عاشقانه آرام سرشار از جملات تاثیرگذار و ناب در باب عشق و عاشقانه زندگی کردن است. داستان روایتی از زندگی گیله‌ مردی معلم‌ مسلک و عاشق‌ پیشه که در سفری به منطقه آذربایجان دل به دختری زیبا می‌بندد که هر دو از جنبه سابقه فعالیت سیاسی با یکدیگر اتفاق نظر دارند.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


4- رمان عاشقانه پستچی

 • نویسنده: چیستا یثربی
 • ناشر: نشر قطره

داستان عاشقانه مشهور

معرفی کتاب پستجی:

کتاب پستچی اثر چیستا یثربی، رمانی عاشقانه است که از سوی مخاطبان با استقبال خوبی مواجه شد. این رمان عشق را با نگاهی روان‌شناختی به نمایش می‌کشاند و آرزوها، شکست‌ها و امیدهای یک نسل را بازتاب می‌دهد. در فضای مجازی، داستان «پستچی» غوغایی به پا کرده است.

پستچی، داستان یک دختر به نام چیستا یثربی و یک پسر نامه‌رسان و موطلایی است. چیستا یثربی، نویسنده و کارگردان متولد آلمان، داستان زندگی خودش را در این سری داستان‌ها تعریف کرده است. داستان از اولین روز عاشق شدن چیستا آغاز می‌شود و...

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


5- رمان عاشقانه تبسم عشق

 • نویسنده: الناز رحیمی منجزی
 • ناشر: انتشارات ماهواره

معرفی رمان عاشقانه ایرانی

معرفی کتاب تبسم عشق:

تبسم عشق رمانی‌ عاشقانه است که داستان عشق و دوری بابک و تبسم را روایت می‌کند. در بخشی از کتاب تبسم عشق میخوانیم:

"مونس پیشونی بابک رو بوسید و در جواب حسادت ظاهری بهنوش گفت: «پسرم بعد دوسال برگشته، اونوقت بهش حسادت میکنی!» بابک که فکرش جای دیگه ای بود پرسید: « کی داخل بیمارستانه؟ غیر از شما کی اینجاست؟»مونس نفس عمیقی کشید و جواب داد:« همه... همه هستن.» بابک سرشو پایین انداخت. مونس با دلخوری گفت: «اصلا دلم نمیخواد بعد این همه مدت پسرم رو با چهره ای پریشونو خسته ببینم.»

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


6- رمان عاشقانه دالان بهشت

 • نویسنده: نازی صفوی
 • ناشر: انتشارات ققنوس

کتاب عاشقانه ایرانی

معرفی کتاب دالان بهشت:

این کتاب یکی از پرفروش‌ترین آثار ادبیات داستانی ایران به شمار می‌رود. داستان دالان بهشت روایت زندگی دختری است که بنا به تصمیم والدینش ازدواج می‌کند، اما به دلیل ناپختگی خیلی زود شکست می‌خورد و در طول سال‌های بعد به اشتباهاتش پی می‌برد.

بعد از ماجراهایی دختر و پسر داستان، دوباره به هم می‌رسند و... نازی صفوی در رمان دادان بهشت نشان داده، از سوژه‌ای تا به این حد تکراری و کلیشه‌ای می‌شود داستانی خوب و خواندنی درآورد. او در دالان بهشت با پرداخت خوب روحیات دختر توانسته کاری متفاوت ارایه بدهد.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


7- رمان عاشقانه همخونه

 • نویسنده: مریم ریاحی
 • ناشر: نتشارات پرسمان

رمان صوتی عاشقانه

معرفی کتاب همخونه :

تاب همخونه به تالیف مریم ریاحی، داستان یک ازدواج توافقی و اجباری است، که با گذر زمان عشق نیز وارد این ازدواج می‌شود... یلدا دختری است بی‌پناه و تنها که با پدرخوانده‌اش زندگی می‌کند. از قضا شهاب پسر حاج رضا قصد خروج از ایران را دارد که با مخالفت شدید پدرش مواجهه می‌شود. در این بین یلدا و شهاب مجبور می‌شوند لحظات زندگی خود را در کنار هم و به‌صورت اجباری سپری کنند. اما در رمان همخونه شاهد اتفاقات دیگری خواهیم شد که غیر منتظره هستند.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


8- رمان عاشقانه جایی بالاتر از رنجیدن

 • نویسنده: مهرنوش صفایی
 • ناشر: انتشارات نسل نواندیش

رمان صوتی ایرانی

معرفی کتاب جایی بالاتر از رنجیدن:

کتاب جایی بالاتر از رنجیدن اثر مهرنوش صفایی براساس زندگینامه‌ی سوسن (ط)، رمانی عاطفی با نگاهی روانشناسانه است که به موضوع دل بستن به افراد قبل از شناخت صحیح و اصولی از شخصیت، خواسته‌ها و نیازهایشان و به نداشتن هنر گفتگو می‌پردازد.

جایی بالاتر از رنجیدن، با یک اتفاق تلخ یعنی فوت شیوا صمیمی‌ترین دوست و تنها هم‌درد و سنگ صبور سوسن، آغاز می‌شود. بعد از مدتی از فوت شیوا آقای داریوش نوریان همسر شیوا با سوسن تماس می‌گیرد و این شروع آشنایی با مردی است که به عنوان همسر دوستش حتی یک بار هم از نزدیک ندیده است.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


9- رمان عاشقانه پیچیده به هیچ

 • نویسنده: مهرنوش صفایی
 • ناشر: انتشارات نسل نواندیش

رمان عاشقانه ایرانی پر فروش

معرفی کتاب پیچیده به هیچ :

کتاب پیچیده به هیچ یکی دیگر از رمان‌های خواندنی و جذاب خانوم مهرنوش صفایی، سرگذشت عشق پرسوز و گداز نرگس و ایمان را روایت می‌کند. بی‌شک از شنیدن سرگذشت نرگس بهت زده خواهید شد.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


10- رمان عاشقانه عروس شب‌های پاریس

 • نویسنده: اشرف اعتماد
 • ناشر: انتشارات نظری

دانلود رمان صوتی عاشقانه قشنگ

معرفی کتاب عروس شب‌های پاریس :

در بخشی از کتاب عروس شب‌های پاریس می‌خوانیم: تعریف از خود نباشه خیلی خوشگل بودم. هر وقت بیرون می‌رفتم، همه نگام می‌کردند. آقام هی دعوام می‌کرد که «وقتی بیرون می‌ری با چارقدت روتو بپوشون مردم چشم دریده‌اند. ما تو این ده آبرو داریم.» آوازه‌ی زیبایی من همه‌جا پیچیده بود. گیسوان سیاهی داشتم با ابروهای مشکی کمون، پلک‌های مشکی بلند و چشم‌های درشت و روشن، بینی فندقی، صورت گرد و سفید رنگ چشمام هیچ تناسبی با گیسوان سیاهم نداشت.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


11- رمان عاشقانه ناف بُر

 • نویسنده: فریبا امینی امینه

رمان های پرفروش ایرانی

معرفی کتاب ناف بُر:

کتاب ناف بر، به تالیف فریبا امینی امینه، حکایت زندگی همه‌ی ماست. حکایت غم و شادی، عشق و دلدادگی، وصال و جدایی، وفا و جفا، مردانگی و نامردمی... رمان ناف بُر برگرفته از تخیلات و تجربه‌های تلخ و شیرین فریبا امینی امینه است که با نثری ساده و روان مخاطب را پابه پای داستان می‌کشاند تا جایی که خواننده خود را در صحنه‌ی داستان تصوّر کرده و در واقع تا پایان کتاب با کاراکترهای قصه زندگی می‌کند و در طول این مسیر به هیچ وجه احساس خستگی و ملال نخواهد کرد.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


12- رمان عاشقانه مهربانو

 • نویسنده: مهرنوش صفایی
 • ناشر: انتشارات نسل نواندیش

رمان پر طرفدار ایرانی

معرفی کتاب مهربانو :

کتاب مهربانو به قلم مهرنوش صفایی داستانی واقعی براساس زندگی‌نامه‌ی مهربانو (چ)، روایتی ساده با نگاهی روانشناختی است که نویسنده به سرنوشت زندگی این شخص می‌پردازد. سیر شتابنده‌ی تحولات صنعتی در قرن نوزده، بیست ‌و بیست‌ویکم چنان بازار کار گرسنه‌ای در عرصه‌ی جهانی پدید آورد که حتی زنان نیز به عنوان نیمی از پیکره‌ی جامعه‌ی جهانی به میدان کار فراخوانده شدند.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


13- رمان عاشقانه برزخ اما بهشت

 • نویسنده: نازی صفوی
 • ناشر: انتشارات ققنوس

رمان صوتی عاشقانه

معرفی کتاب برزخ اما بهشت :

نازی صفوی در کتاب صوتی برزخ اما بهشت، از عشق با محوریت زن و رنج‌ها و سختی‌های آن سخن می‌گوید. برزخ اما بهشت تصویری از زندگی زنی به نام ماهنوش است با روحی زخم‌ خورده، که پس از پایان دادن به زندگی مشترک سراسر رنجبارش، به نزد خانواده‌اش باز می‌گردد تا در آن مامن مالوف، آلام گذشته‌اش را به فراموشی بسپارد. غافل از این که تنهایی زن، رنج مضاعفی است که بر شمار زخم‌های روحش می‌افزاید. با این همه، این بار، روزگار جفاکار گویی بر آن است تا آرامش از دست رفته را با حضور عزیزانش به او بازگرداند.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


14- رمان عاشقانه از عشق تا دیوانگی راهی نیست

 • نویسنده: مهرنوش صفایی
 • ناشر: انتشارات نسل نواندیش

رمان های پر طرفدار ایرانی عاشقانه

معرفی کتاب از عشق تا دیوانگی راهی نیست :

کتاب از عشق تا دیوانگی راهی نیست اثر مهرنوش صفایی رمان عاشقانه‌ای است که در آن پزشکی که گواهی فوت بیماری را صادر می‌کند، عاشق همسر او می‌شود... هیچ فاصله‌ایی بین عشق و شیدایی نیست. بخشی از کتاب از عشق تا دیوانگی راهی نیست:

این را آن زمان فهمیدم که به عشق تو تا مرز دیوانگی یک نفس دویدم. بی‌نهایت راه پیش پایم بود اما من به هوای تو پا به جاده سخت‌ترین گذاشتم. شکوه‌ای نیست و گله‌ای که هنوز هم فکر می‌کنم وقتی عاشق نیستم شکلی از فاجعه‌ام... خوب من کاش تا همیشه تا آخرین نفس عاشفت بمانم آن وقت دنیایی متبرک می‌شود از نبوغی که حاصل دیوانگی من است!

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


15- رمان عاشقانه سقوط از خویش

 • نویسنده: مهرنوش صفایی
 • ناشر: انتشارات نسل نواندیش

معرفی کتاب عاشقانه ایرانی

معرفی کتاب سقوط از خویش:

تاب سقوط از خویش نوشتۀ مهرنوش صفایی، عاشقانه‌ای عجیب با تلنگرهایی محکم به بلور عواطف و احساسات انسانی است، داستان سرنوشت آدم‌های بسیاری که روزگار یا هر چه اسمش را بگذارید بدجوری سر به سر‌شان گذاشته. سقوط که از خویش بدون شک یکی از بهترین رمان‌هایی است که با شیوه دانای کل نامحدود تالیف شده.

عاشقانه‌ای لطیف و تامل‌برانگیز است. نویسنده جسورانه‌ تمامی احساسات انسانی را به چالش می‌کشد و رابطه‌ای عمیق میان احساسات عاطفی و تمایلات جنسی را زیر ذره‌بین دانش و تجربه می‌گذارد.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


16- رمان عاشقانه بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم

 • نویسنده: نادر ابراهیمی
 • ناشر: انتشارات روزبهان

معرفی رمان عاشقانه ایرانی

معرفی کتاب بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم :

کتاب صوتی بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم نوشته نادر ابراهیمی، با جملاتی لطیف و عمیق، با مفاهیمی زیبا و تاثیرگذار، روایتگر تعصب و عشق به زادگاه است و‌ در عین‌حال کوله‌باری از درد و‌ رنج را همراه دارد. بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم یکی از عاشقانه‌ترین کتاب‌های نادر ابراهیمی است.

هلیا دخترِ خان است و راوی داستان پسر کشاورزی‌ که از کودکی هم‌بازی بوده‌اند. عاشق می‌شوند و تصمیم به ازدواج می‌گیرند اما خانواده‌هایشان مخالفت می‌کنند و در نهایت به چمخاله می‌گریزند و آن‌جا زندگی را از سر می‌گیرند.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


17- رمان عاشقانه دردانه‌های عاشقی

 • نویسنده: امید عزیزپور مقدم
 • ناشر: انتشارات کتیبه نوین

معرفی رمان های برتر ایرانی

معرفی کتاب دردانه‌های عاشقی :

امید عزیزپور مقدم، کتاب دردانه‌های عاشقی را بر اساس داستان واقعی خودش نوشته است. این کتاب به زیبایی و کاملا عاشقانه با ادبیات بسیار زیبا و دلنشین فارسی روایت شده است. در مقدمه کتاب دردانه‌های عاشقی، درباره اهمیت عشق و ازدواج عاقلانه بر پایه عشق طبق روایتی بیان شده و گفته شده که ازدواجی پایدار و ماندگار است که درسایه عشق واقعی رقم خورده باشد و سپس از سوز و گداز و دوری عاشق و آرزوهایی که برای معشوق خود دارد سخن به میان می‌آورد تا فصل ششم که اوج زیبایی داستان را به تصویر می‌کشد و معشوق قبول عشق می‌کند و در پنج فصل آخر سرانجام به وصل یکدیگر می‌رسند.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


18- رمان عاشقانه آیلار

 • نویسنده: لیلا جوادی
 • ناشر: انتشارات پرسمان

رمان صوتی عاشقانه

معرفی کتاب آیلار:

کتاب آیلار نوشتۀ لیلا جوادی، به روایت زندگی دختری از یک خانواده کاملا متمول می‌پردازد که سرنوشتش به طور جالبی با پارسا پسر خدمتکار خانه پدری‌اش گره می‌خورد. در بخشی از کتاب می خوانیم:

خواب چیه خانوم، سه چهار روز اومدیم مسافرت از لحظه به لحظه‌اش می‌خوام نهایت استفاده رو ببرم ولی خوب با حرف شما هم موافقم، چون می‌دونی که من هیچ‌وقت حال و حوصله‌ی خرید رفتن و این چیزها رو ندارم فقط طوری مدیریت کن که این چند روز که مهمون داریم بی‌کم و کاست خوش بگذره حالا احتشام اینا که از خودمونن و زیاد باهاشون رودربایستی نداریم ولی نمی‌خوام شرمنده‌ی پارسا بشم به خصوص که با کلی اصرار کردن من راضی شد به این سفر بیاد.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


19- رمان عاشقانه آرام

 • نویسنده: سیمین شیردل
 • ناشر: انتشارات پرسمان

معرفی رمان ایرانی صوتی

معرفی کتاب آرام :

تاب آرام، به قلم سیمین شیردل، حکایت زندگی دختری وکیل است به نام «آرام» که عاشق پسری به نام فرید می‌شود که برادر دوستش سایه است. در بخشی از رمان آرام می‌خوانیم:

آرام با لبخندى زیبا گفت: «بله!» فرید به او نزدیک شد و با سرانگشت، چشمان و گونه‌ی او را لمس کرد. هر دو بی‌طاقت در آغوش یک‌دیگر فرو رفتند و اشک مى‌ریختند. از این‌که با تمام مرارت‌ها و سختى‌ها این چنین به وجود یک‌دیگر آویخته و محتاجند، غرق در سعادت و شگفتى بودند!!! چه‌طور ناخواسته خود را از این سعادت ابدى محروم نموده بودند و شکنجه‌هاى بى‌شمارى بر خود روا داشتند.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


20- رمان عاشقانه مثل پر

 • نویسنده: مریم ریاحی
 • ناشر: انتشارات پرسمان

رمان صوتی عاشقانه

معرفی کتاب مثل پر :

کتاب مثل پر، به قلم جادویی و پر کشش مریم ریاحی، رمان است عاشقانه درباره‌ی دختر یک خانواده که مدام دغدغه‌ی پدر و مادر خود را دارد. در این بین او عاشق پسری متفاوت می‌شود که این عشق تغییراتی را در زندگی او ایجاد می‌کند...در بخشی از کتاب رمان مثل پر می‌خوانیم:

با دست‌هایی لرزان، دستگیره‌ی در را گشود. راهروی خالی و خاک‌آلود غم‌های دلش را چنگ زد... چانه‌اش لرزید... بغضش را قورت داد... سعی کرد به دیوارهایی که فقط جای خالیِ قابِ عکس‌ها را به رُخ می‌کشیدند، نگاه نکند...

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


21- رمان عاشقانه شام مهتاب

 • نویسنده: پریسا حقوق

معرفی بهترین رمان های عاشقانه

معرفی کتاب شام مهتاب :

کتاب رمان شام مهتاب، نوشته‌ی پریسا حقوقی، رمانی عاشقانه و ماجرایی با نثری روان است. شخصیت مهتاب این رمان، دختر جوانی است که به دلیل کمبودی در زندگیش عاشق کسی می‌شود که...در بخشی از کتاب می خوانیم:

در اتاق خودم مشغول جمع‌و‌جور کردن وسایلم بودم که به یاد سینا افتادم. ترم چهارم دانشگاه بودیم. یک هفته‌ای به شروع امتحانات مانده بود. سینا اعتمادی به طرف من آمد و جزوه‌ی زبان تخصصی‌ام را برای کپی گرفتن خواست. با اینکه دلم نمی‌خواست جزوه‌ام را آن هم نزدیک امتحانات به کسی بدهم اما نتوانستم نه بگویم و سینا که متوجه حساسیت من شده بود قول داد تا فردای آن روز، جزوه را سالم بازگرداند و به قولش عمل کرد.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


22- رمان عاشقانه مهین بانوی هخامنشی

 • نویسنده: حسن شیدا
 • ناشر: انتشارات باد

رمان عاشقانه جدید ایرانی

معرفی کتاب مهین بانوی هخامنشی:

مهین بانوی هخامنشی، رمانی تاریخی نوشتۀ حسن شیدا است که ماجرای چگونگی به سلطنت رسیدن داریوش کبیر را روایت می‌کند. رمان تاریخی آتوسا سال‌هایی را یادآوری می‌کند که ایرانیان با ارادۀ آهنین خود در برابر هرگونه ناملایمات و پیش‌آمدهای ناگوار، استوار می‌ایستادند و کنار هم برای ایرانی ماندگار در تلاش بودند. کتاب درون‌مایه‌ای رمانتیک و عاشقانه دارد و از عشق این بانو به کشور، مردم، پدر و حتی یکی از سران کشور سخن می‌گوید.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


23- رمان عاشقانه کسی می‌آید

 • نویسنده: مریم ریاحی
 • ناشر: انتشارات پرسمان

رمان عاشقانه جدید ایرانی

معرفی کتاب کسی می‌آید :

در کتاب رمان کسی می‌آید، به تالیف مریم ریاحی، از آرامشی دل انگیز خواهید خواند؛ نگاه دل‌انگیز یار، گاهی قلب را تا آسمان می‌برد. در بخشی از رمان کسی می‌آید می‌خوانیم: چه تابستان باصفایی بود شهریور آن سال...! چه نوازش دلچسبی باد به صورت خورشید می‌داد. یک‌چشمی نگاهی به نور انداخت و دوباره صورتش را توی بالش گم کرد... چه لذتی می‌داد صبح‌های زود بیدار شدن از دست هجوم نور آفتاب... صدای مامان مهری از طبقه‌ی پایین می‌آمد...

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


24- رمان عاشقانه فرار از احساس

 • نویسنده: زینب جباری
 • ناشر: انتشارات پرسمان

دانلود رمان صوتی عاشقانه

معرفی کتاب فرار از احساس :

کتاب فرار از احساس، رمانی‌ست عاشقانه که به قلم زینب جباری به رشته تحریر درآمده است. در بخشی از متن رمان فرار از احساس می‌خوانید: با خود اندیشیدم: "چه‌­قدر خوب می­‌شد که اون منو به عنوان همسر واقعی خودش می­‌پذیرفت! وای که نیلوفر چه زن خوشبختی بوده!" گریه­‌ام شدّت گرفت، به طوری که او ناچار اتومبیل را به سمت راست جاده منحرف و بالاخره توقف نمود.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.


25- رمان عاشقانه شب های بغداد (دلدادگی هارون به دختر آذرین، سردار ایرانی)

 • نویسنده: لطف الله ترقی
 • ناشر: انتشارات پر

معرفی بهترین رمان های عاشقانه ایرانی

معرفی کتاب شب های بغداد (دلدادگی هارون به دختر آذرین، سردار ایرانی) :

رمانی تاریخی مربوط به یکی از خونخوارترین خلفای عباسی، هارون‌الرشید، که از دلدادگی او به دختر آذرین، سردار ایرانی سخن به میان آورده و در عین‌ حال وقایع سیاسی اجتماعی آن زمان را به تصویر کشیده است. در این کتاب درایات وزراء ایرانی آن دوره، در رأس آن‌ها جعفر برمکی و چگونگی ازدواج او با عباسه، خواهر هارون‌الرشید و عاقبت دلخراش ایشان، با قلم شیوا و بلیغ استاد لطف‌الله ترقی به صورت رمانی تاریخی و عاشقانه نگاشته شده است.

برای دانلود کتاب اینجا کلیک کنید.

رمان عاشقانه ایرانی

بیشتر بخوانید:

معرفی رمان عاشقانه من پیش از تو + خلاصه داستان

معرفی ۱۵ رمان عاشقانه و پرفروش خارجی

معرفی رمان پر اثر شارلوت مری ماتیسن + خلاصه داستان

معرفی رمان معروف غرور و تعصب + خلاصه داستان


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(6 امتیاز , میانگین: 4.7 از 5)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
us
مهرناز | ۲ ماه پیش
من از رمان آذرخش خیلی خوشم اومد. از لیلا رعیت
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم