دلگرم
امروز: جمعه, ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۰۵ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی
خلاصه داستان ، بازیگران و قسمت آخر سریال هندی زبان عشق
45
41,368
زمان مطالعه: 4 دقیقه
سریال زبان عشق یک سریال تلویزیونی درام هندی است. این داستان راجب دختری با نام تاپکی است که لکنت دارد و کسی با او ازدواج نمیکند. تا انتها با دلگرم همراه شوید.

سریال هندی زبان عشق

سریال زبان عشق یک سریال تلویزیونی درام هندی است که پخش آن از ۲۵ ماه می ۲۰۱۵ در هندوستان آغاز شده است. داستان روایتگر زندگی دختری با نام وانی چاتووردی است که به او لقب تاپکی داده اند چرا که وی دچار لکنت زبان می باشد.

تاپکی در سریال هندی زبان عشق


بازیگران سریال هندی زبان عشق

 1. جیگیاسا سینگ در نقش تاپکی بیهان پاندی/ وانی چاتووردی
 2. مانیش گوپلانی در نقش بیهان بالویندر پاندی
 3. آنکیت باتلا در نقش تارو بالویندر پاندی
 4. مونیکا خانا در نقش شاردا
 5. جایا باتاچاریا در نقش واسوندرا/واسو
 6. شینا باجاج/علیشا پانوار در نقش آدیتی چاتووردی/آدیتی دیواکار میشرا
 7. جایروپ جیوان در نقش بالویندر پاندی
 8. سانجای پاندیا در نقش آشوین پاندی
 9. ویکی چادهوری در نقش سانجای پاندی
 10. سابینا جات در نقش کران پاندی
 11. سمیتا سینگ در نقش کوشی
 12. هاردیک سانگانی در نقش دیواکار میشرا
 13. ریشام تاکار در نقش پریتی پاندی
 14. پوجا ساهو در نقش سومان پاندی
 15. شاران کائور در نقش شینا – دوست بیهان

سریال هندی زبان عشق

خلاصه داستان سریال هندی زبان عشق

این داستان راجب دختری با نام تاپکی است که لکنت دارد و کسی با او ازدواج نمیکند تا روزی که با پدرش به محلی میره و مشخصات خودشو میده ولی کسی حاضر نیست با اون ازدواج کنه تا اینکه عابد که خانواده ها رو بهم معرفی میکنه به خانواده یک پسر میگه که شما چند سال دارید.

اینجا میاید ولی کسی حاضر نیست با پسرتون ازدواج کنه (قد پسر کوتاه) خب برای این دختر برید خواستگاری و اونا هم قبول میکنن و برای تاپکی میرن خواستگاری و ترتیب ازدواج میدن ولی روز عروسی اون پسر موقع حلقه کل انداختن عروسی رو بهم میزنه و میگه من با دختر لکنتی مثل تو ازدواج نمیکنم و کلی بی احترامی میکنه .

و یک چیز دیگه تاپکی عاشق برنامه به نام بود که بعد میره داخل اون جا کار ولی ساکشی که یه جورایی رییس بود با تارو تاپکی خیلی اذیت میکرد ولی تارو به تاپکی گفت که بیاد سر کار ولی یک روز که جشن برنامشو بود دیباکر اومد اونجا و آبروی تاپکی برد تاپکی هم از ناراحتی فرار کرد و تارو رفت دنبالش و احساساتش بهش گفت و حتی زمانی که پای تارو شکسته بود.

تاپکی به خونه اونا میرفت و کمک تارو کارا شون انجام میداد که مادر تارو هم از تاپکی خوشش اومد ولی اون از هر چی گیر میکرد بدش میومد ولی نمیدونست تاپکی لکنت داره خلاصه بعد از اینکه تارو به تاپکی گفت که دوستش داره و مادرش هم از تاپکی خوشش اومده بود .

قرار شد اونا را هم ازدواج کنن که روز نامزدی وقتی تاپکی داشت احساساتش به تارو میگفت نادر فهمید وقتی گفت من اجازه نمیدم تاپکی با تارو ازدواج کنه برای همین ویهان پسر ناتنی شو گفت کاری کن که تاپکی با تارو ازدواج نکنه اونا هر کاری کردن نتونستن تا روز عروسی رسید و به خاطر ، شکلات ویهان مجبور شد به جای تارو با تاپکی ازدواج کنه .

وقتی همه فهمیدن گفتن تاپکی باید از ویهان طلاق بگیره ولی واسوندرا نمیخواست که ویهان از تاپکی طلاق بگیره چون نمیخواست دوباره به تارو نزدیک بشه برای همین به شنگول و منگول گفت اگه تاپکی ولش یه آن ویهانو عاشق هم بکنید.

انگشتر الماس رو بهتون میدم ولی یه آنی اونا خیلی تلاش کردن ولی در حال حاضر هنوز ویهان ولی یه انیل یوهان تاپکی عاشق هم نشدن و تاپکی هم تا سه ماه باید خونه ویهان بمونه ویهان بعد میتونن طلاق بگیرن.

اوضاع همینطور می گذرد و تاپکی و بیهان به یکدیگر علاقه مند می شوند و می خواهند پیوندشان را تجدید کنند اما اینبار تارو به عشق آنها حسودی می کند و می خواهد مانع این کار شود و اتفاقاتی در این بین رخ می دهد …

قسمت آخر سریال زبان عشق
بیشتر بخوانید :

خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی دخترم

خلاصه قسمت آخر سریال قرص ماه (ماه کامل) + ویدیو

خلاصه قسمت آخر سریال فضیلت خانم + ویدیو

خلاصه قسمت آخر سریال دلدادگی + ویدیو


۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
ستایش | ۱ سال پیش
اگه تارو با تابکی ازدواج میکرد خیلی خوب میشد
3
2
hits
statcounter