خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی دخترم

۱۱۷,۸۷۰
۲۱۲
۰
یکشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
سریال دخترم یا قیزیم داستان پدر و دختری است که زمانیکه دختر متولد میشود مبتلا به فراموشی میشود. تا انتها با ما همراه باشید.
خلاصه داستان و قسمت آخر سریال ترکی دخترم

سریال ترکی دخترم

قسمت آخر سریال ترکی دخترم

سریال دخترم یا قیزیم داستان پدر و دخترش است. داستان کف و سقف فداکاریهای یک پدر برای دخترش است. دمیر گؤک تورک که سالها پیش سئوگلی خودش را ترک کرده، متوجه حامله بودن وی نشده است.

اؤیکو متولد می شود و مادرش او را به خاله اش می سپارد. اویکو مبتلا به بیماری فراموشی شده است و خاله از ترس عدم توانایی کافی در نگهداری وی، روزی او را تنها گذاشته و با نشانی پدرش روی یک کاغذ ترک می کند.

از طرف دیگر دمیر گوک تورک در جریان یک بزه دستگیر شده و باید دوران حبس خود را بگذراند که هویدا شدن اؤیکو در زندگی اش جریان را برمی گرداند. دمیر در ابتدا باور نمی کند که اویکو دخترش باشد و تنها بعنوان فرصتی برای رهایی از زندان از وجود او استفاده می کند ولی داستان پیچ می خورد و مسائل تازه ای با خود بهمراه می آورد.

او در جریان تازه زندگی اش با دختری بنام جاندان آشنا شده و عاشق وی می شود و از سویی بعد از درگیریهای طولانی درون خود، برای فراهم آوردن زندگی بهتری برای دخترش همواره در تکاپوست.

دنلود قسمت آخر سریال دخترم

قسمت آخر سریال دخترم

سریال دخترم ماجرای زندگی یک دختر و پدر می‌باشد،که اتفاقات زیادی در طول فیلم برای آنها می افتد. داستان از آنجا شروع می‌شود که دمیر، اوغور، جمال، آسو با هم دوستان صمیمی بودن اما اتفاقاتی برای آنها می افتد که باعث از هم پاشیدن دوستی آنها میشود.

آسو از دمیر باردار میشود، اما دمیر از این ماجرا باخبر نبوده و او را ترک میکند، آسو در تنهایی فرزندش را به دنیا می آورد ولی اورا ترک میکند و اؤیکو متولد می شود و او را به خاله اش می سپارد.

اویکو مبتلا به بیماری فراموشی شده است و خاله از ترس عدم توانایی کافی در نگهداری وی، روزی او را تنها گذاشته و با نشانی پدرش روی یک کاغذ ترک می کند.

دمیر و اویکو دخترش به هم وابسته می‌شوند و رابطه دختر و پدری آنها عمیق میشود، در این بین دختری به اسم جاندان به ایکو و دمیر کمک میکند، و رابطه صمیمانه ای بین آنها شکل میگیرد.

تا اینکه سر و کله جمال دوست سابق دمیر و اور پیدا می‌شود و میخواد از آنها انتقام بگیرد، او که متوجه وابستگی شدید دمیر و دخترش به شده بود می‌خواهد با جدا کردن پدر و دختر انتقامش را عملی کند.

جمال آسو (مادر اویکو) را وارد بازی میکند او را مجبور میکند تا دخترش را از دمیر پس بگیرد و در این کار اورا حمایت میکند، اتفاقات و کشمکش های زیادی بر سر گرفت حضانت اویکو پیش می‌آید .

و در نهایت جمال میفهمد که راجبه دمیر اشتباه میکرده و باز هم دوستی آنها ادامه پیدا میکند، دمیر موفق میشود حضانت دخترش را بگیرد و در نهایت با جاندان ازدواج میکند، اوغور هم با معلم اویکو ازدواج میکند.

دانلود قسمت آخر سریال ترکی kizim (دخترم)


دانلو قسمت آخر سریال ترکی دخترم

اسامی بازیگران سریال دخترم (قیزیم)

بوغرا گول سویBuğra Gülsoy در نقش دمیر Demir Göktürk

بوغرا گول سوی در سریال قیزیم در نقش دزد و سارق ظاهر شده و از اویکو دختر 8 ساله برای آزادی از زندان استفاده می کند ولی با سیر پیشامدها آنها را بیش از پیش به هم پیوند می دهد و ...

قسمت آخر سریال ترکی دخترم

لیلا لیدیا توغوتلو Leyla Lydia Tuğutlu در نقش جاندان خوش گؤر Candan Hoşgör

لیلا در سریال قیزیم در نقش جاندان دامپزشکی حازق است. جاندان که جریان زندگی اش احساس عشق و اعتماد به انسانها را وی تضعیف کرده است، نقص عشق را در حیوانات جستجو می کند.

وی در رستورانی بطور اتفاقی با اویکو آشنا می شود و معصومیت این دخترک دل او را می رباید. جاندان زودتر از دمیر متوجه بیماری اؤیکو Öykü می شود و سعی در کمک به وی دارد...

قسمت آخر سریال ترکی دخترم

برن گؤک ییلماز Beren Gökyılmaz در نقش دختر Kızım

بَرَن متولد 2009 در استانبول است. دانش آموز دوره ابتدایی است. برن علیرغم سن کوچکش در سریالهای متعددی ایفای نقش کرده است.

قسمت آخر سریال ترکی دخترم

توگای مرجان Tugay Mercan در نقش اوغور Uğur

اوغور شریک دمیر و در عین حال نزدیکترین دوست وی است. وی که در کودکی پدرش را از دست داده نزد مادربزرگش بزرگ شده است. همواره دعای او را پشت سرش دارد و با اینکه 40 ساله است هنوز از او خرج توجیبی می گیرد!

قسمت آخر سریال ترکی دخترم

سرحات تئومان Serhat Teoman در نقش جمال Cemal

تئومان در نقش جمال بتازگی از زندان آزاد شده و بسیار خطرناک به نظر می رسد. دمیر و جمال سالها پیش باهم کار می کرده اند و جمال فکر می کند دمیر به او نارو زده است. برای همین جمال از دمیر 500000 لیره پول می خواهد تا راحتش بگذارد.

قسمت آخر سریال ترکی دخترم

سلین شکرجی Selin Şekerci در نقش آسو مادر اؤیکو

سلین یا همان آیسو در سریال دخترم، بعنوان مادر اؤیکو ایفای نقش می کند و در نتیجه دارای یکی از نقشهای اصلی است.

دوران خردسالی اش را با دمیر و جمال در آسایشگاه نگهداری کودکان بی سرپرست گذرانیده است. آسو که هنر دوست داشتن را نیاموخته و به فحشا کشیده شده، در اصل شخصیت محکمی دارد با همه مسائل زندگی اش را به تنهایی روبرو شده است.

در وطل زندگی اش نه چیزهایی را که باید بلکه چیزهایی را دوست داشته انجام داده است. بزرگترین ترسش طرد شدن بوده است و شاید به همین دلیل همیشه او دیگران را ترک کرده است.

قسمت آخر سریال ترکی دخترم

سایر نقشها در سریال دخترم

 • سونا سلن در نقش حاجی آنا و مادربزرگ اوغور
 • سینم اونسال در نقش سئوگی گون آی معلم مدرسه ابتدایی
 • الیف وریت در نقش زینب قایا خاله اؤیکو
 • یاغمور گول وئرن در نقش سلین دوست دمیر
 • احسان ایلهان در نقش ژیلت مالخر
 • گؤکحان سویلو در نقش دکتر احسان
 • دکتر مراد دوست و عاشق جاندان و صاحب بیمارستان
 • سلیم اتاکان وکیل جاندان
 • الیت انداچ چام در نقش آیلا مادر ایلایدا (همکلاسی اؤیکو)

مجله دلگرم افتخار این را دارد تا در توضیحات و خلاصه داستان فیلم و سریال ها در خدمت شما عزیزان باشد. در همین راستا بر آن شده ایم تا شما همراهان عزیز را با خود همراه کرده و نظرات شما را در مورد قسمت آخر سریال ترکی دخترم جویا شده و به توجه دیگر کاربران برسانیم.
شما عزیزان میتوانید نظرات و دیده های خود را در مورد قسمت آخر سریال ترکی دخترم در انتهای همین صفحه قسمت دیدگاه ها قرار داده و با نام خود به ثبت برسانید.

بیشتر بخوانید :

خلاصه قسمت آخر سریال دلدادگی + ویدیو

خلاصه قسمت آخر سریال قرص ماه (ماه کامل) + ویدیو

خلاصه قسمت آخر سریال فضیلت خانم + ویدیو

لیست قیمت انواع سریال تلویزیونی در بازار


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(212 امتیاز , میانگین: 3.8 از 5)  
 • برچسب ها:
 • سریال ترکی دخترم
 • سریال دخترم
 • اسامی بازیگران سریال ترکی دخترم
 • اسامی بازیگران سریال دخترم
 • بازیگران سریال دخترم
 • قسمت آخر سریال دخترم

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter