خلاصه قسمت آخر سریال دلدادگی + ویدیو

۷۴,۹۷۱
۹۷
۰
جمعه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ۲۲:۱۸
قسمت آخر سریال دلدادگی : سه خواهر بعد از اینکه مادرشان منزل را ترک می کند، به نام های ثروت، سعادت و سودا همراه پدرشان می مانند و قصه با آمادگی برای مراسم عروسی سعادت که همه چیز بر خلاف تصور جلو می رود شروع می شود.
خلاصه قسمت آخر سریال دلدادگی + ویدیو

قسمت آخر سریال دلدادگی

سریال دلدادگی محصول سال 2014 در ژانر درام است. کارگردان این سریال Türkan Derya می باشد و در ژانر درام و عاشقانه ساخته شده است.سینم کوبال ( همسر کنان ایمیرزالی اوغلو) ، سلما ارگچ، Bennu Yıldırımlar، Timuçin Esen، فیرات چلیک و Ali Ersan Duru بازیگران این سریال هستند.

قسمت 8 سریال دلدادگی


معرفی بازیگران سریال دلدادگی

 1. سینم کوبال (Sinem Kobal) بازیگر نقش سودا
 2. سلما ارگج (Selma Ergeç) بازیگر نقش سعادت
 3. بننو یلدیرملار (Bennu Yıldırımlar) بازیگر نقش ثروت
 4. تیموچین اسن (Timuçin Esen) بازیگر نقش ییلماز
 5. فیرات چلیک (Fırat Çelik) بازیگر نقش آسرین
 6. سزایی آیدین (Sezai Aydın) بازیگر نقش مظفر
 7. نیهان بیوک آکاچ (Nihan Büyükağaç) بازیگر نقش آلو (Alev)
 8. کان ییلماز (Kaan Yılmaz) بازیگر نقش تیبت (Tibet)
 9. جان یامان (Can Yaman) بازیگر نقش بدیر
 10. پامیر پکین (Pamir Pekin) بازیگر نقش کمیسر کمال
 11. زرین نیشانجی (Zerrin Nişancı) بازیگر نقش لاله

قسمت آخر سریال دلدادگی

خلاصه داستان سریال دلدادگی

سه خواهر بعد از اینکه مادرشان منزل را ترک می کند، به نام های ثروت، سعادت و سودا همراه پدرشان می مانند و قصه با آمادگی برای مراسم عروسی سعادت که همه چیز بر خلاف تصور جلو می رود شروع می شود.

ثروت وظیفه دارد برای خواهرانش هم خواهر باشد و هم مادر باشد در حالی که بدون مشکل برگزار شدن این مراسم از جان و دل مایه می گذارد، از طرفی هم مجبور می شود فکری برای زندگی خودش که در حال از هم پاشیده شدن است بکند و برای آخرین بار با شوهرش ییلماز ملافات کند.

کوچکترین عضو خانواده سودا هم خیال هر چه زودتر فارغ التحصیل شدن از رشده حقوق و ازدواج با معشوقه پولدارش را در سر دارد. اما در روز عروسی اتفاقاتی سر هر سه آنها می آید که این روز نقطه تغییری برای آنها می شود.

قسمت آخرسریال دلدادگی

قسمت آخر سریال دلدادگی

در قسمت آخر سریال دلدادگی، سعادت به همراه خانواده اش برای مراسم عقد به محضر می روند سعادت منتظر می ماند تا کمال بیاید اما هر چقدر منتظر می مانند خبری از داماد (کمال) نیست. صورت سعادت از اشک خیس می شود و در حال ترک محضر هستند که کمال می رسد. و می گوید سریع برویم برای عقد بعد قضیه رو توضیح می دهم کمال به سعادت ابراز عشق می کند و مامور عقد نیز که در حال رفتن را سریع باز می گردانند که خطبه عقد را بخواند. کمال و سعادت از بس عجله دارند برای عقد که مامور محضر فکر می کند سعادت را دزدیده اند.
قسمت آخر سریال دلدادگی :خطبه عقد جاری می شود. اما پس از عقد ماموران کمال را دستگیر می کنند چون کمال در بازداشت بوده و برای مراسم عقد از بازداشتگاه فرار می کند. پس از دستگیری متوجه می شوند که برای کمال پاپوش درست شده و آزاد می شود.
قسمت آخر سریال دلدادگی : سعادت حامله می شود و بچه هایش نیز دوقلو هستند.
قسمت آخر سریال دلدادگی : مظفر پدر سه خواهر نیز خانه اش را به فروش می گذارد و بی خبر منزل را ترک می کند. اما راننده مظفر جای پدر را به داماد و دخترانش لو می دهد و بچه ها به سوی پدرش می روند.
قسمت آخر سریال دلدادگی: در این قسمت جشن وکالت سودا برگزار می شود و همانجا سودا خبر بارداری اش را به شوهرش بدیر می دهد. ثروت نیز برای بار دوم با ییلماز ازدواج می کند. و در لحظات پایانی که همه خانواده عکس یادگاری می گیرند ثروت درد زایمان می گیرد و دوقلوهای پسرش به دنیا می آیند.

قسمت آخر سریال دلدادگی


بیشتر بخوانید:

خلاصه قسمت آخر سریال فضیلت خانم + ویدیو

خلاصه قسمت آخر سریال قرص ماه (ماه کامل) + ویدیو

عروس استانبول : خلاصه داستان و قسمت آخر سریال عروس استانبول


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(97 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)  
 • برچسب ها:
 • سریال دلدادگی
 • بازیگران سریال دلدادگی
 • داستان سریال دلدادگی
 • قسمت آخر سریال دلدادگی
 • خلاصه قسمت آخر سریال دلدادگی

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter